DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

STAX SR-L700

SKU
10232
-9%
Akční cena 29 990 Kč Běžná cena 32 800 Kč
Do 5 dnů

Nový model sluchátek STAX SR-L700 vznikl díky dlouholetému výzkumu a vývoji první série s názvem SR-Lambda, která byla představena již před 36-ti lety. Díky tomu si troufneme říci, že se jedná o doposud nejvyladěnější sérii jakou kdy firma STAX vyrobila.​

 

Použití nových měničů té nejvyšší kvality

A tím nejvyšší, myslíme opravdu nejvyšší! Nově zakomponované měniče se mohou chlubit ultra tenkými membránami, které byly ručně vybírány a společně s pevnými elektrodami, které byly opracovávany za pomocí tepelné difúze vytvářejí bohaté a hluboké basy, které u většiny elektrostatických sluchátek neuslyšíte. Celkový zvukový přednes je pak naprosto vyvážený, přirozený a výšky i středy budou jemné a uklidňující. Pokud vás ani to nepřesvědčí o jejich zvuku, můžeme vám prozradit, že stejnou technologii měničů používá i top model sluchátek STAX SR-009.

 

Uši jako v bavlnce

Čelní pásek je vybaven 10-ti stupňovým posuvným mechanismem, který vychází z modelu SR-009 a díky němuž si můžete snadno nastavit výšku a sluchátka se tak velice rychle přizpůsobí vaší hlavě. Stejně tak vám nový systém vytváří příjemnější přítlak na uši a vy si tak svoji oblíbenou hudbu můžete dopřávat bez bolesti hlavy po celý den.

 

Nízkokapacitní hybridní kabeláž

Dokonalý přenos zvuku zaručuje postříbřený kabel s měděným jádrem. Samozřejmě vše s naprosto vysokou čistotou 99,9999%. Celý kabel používá konvenční široký formát se 6-ti paralelními vodiči pro maximální snížení kapacity mezi jednotlivými dráty.

 

Náušníky z pravé kůže

Vývoj zavítal i zde a sluchátka se tak mohou pyšnit novým designem náušníků, které byly pečlivě ručně vyráběny z pravé jehněčí kůže pro maximální komfort při poslechu hudby, stejně tak i pro maximální zvukový výkon.Při koupi elektrostatických sluchátek STAX a jejich příslušenství se vždy přesvědčte, zda je obal produktu opatřen touto nálepkou, která potvrzuje autenticitu produktu a je posléze důležitá pro uplatnění záruky a podpory v České republice.​

 

Technické parametry:

  • Frekvenční rozsah: 7 Hz až 41 kHz
  • Impedance: 145 kOhmů / 10 kHz
  • Citlivost: 101 dB / 100 Vef / 1 kHz
  • Max SPL: 118 dB / 400 Hz
  • Polarizační předpětí: 580 V
  • Identifikace kanálů: Značkami L a R a typem čáry na kabelu
  • Náušníky: vysoce kvalitní přírodní kůže s vysokou trvanlivostí a komfortem
  • Kabel: stříbřený 6N (99,9999%) nízkokapacitní plochý kabel s 6-ti paralelními vodiči, 2,5m dlouhý
  • Hmotnost: 362 g bez kabelu

 

Recenze sluchátek STAX SR-L700

Rozbalení sluchátek STAX SR-L700 a SR-L500

Výrobce STAX
Frekvenční odezva od (Hz) 7 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 41000 Hz
Impedance (Ω) 145000 Ω
Citlivost (dB) 101 dB
Délka kabelu (m) 2,5 m
Barva Černá
Vaše hodnocení