DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Bose Systém L1® MODEL II set s jedním basovým modulem B1

SKU
B 042825
55 000 Kč
Do 5 dnů

Systém L1 model II set s jedním basovým modulem

Postavíme-li vedle sebe běžný reproduktor a systém L1 model II nastavené tak, aby na vzdálenost jednoho metru produkovaly stejnou úroveň hlasitosti, bude na vzdálenost deseti metrů intenzita zvuku konvenčního reproduktoru desetkrát nižší než u systému L1 model II.

Přelomový model reproduktoru Cylindrical Radiator® vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu. Nově přichází spolu se systémem Model II technologie Articulated Array®, pomocí které dosáhnete vyváženějšího zvuku. Reproduktor obsahuje 24 vertikálně spojených měničů, které jsou přesně nasměrovány tak, aby produkovaly čistější vysoké kmitočty a rovnoměrnější zvuk v prostoru. I posluchači stojící na stranách si tak mohou vychutnat vyváženy zvuk včetně všech detailů.

Přednosti výrobku

-Systémy L1 Model II jsou naše dosud nejlehčí a nejkompaktnější systémy pro hudebníky vůbec. Čtyři vysunovací nohy umožňují snadné sestavení a složení napájecí soupravy. Systémy mají zjednodušenou ovládací sekci; jediný linkový vstup lze použít pro nástroje, mikrofony, mixéry, laptopy, MP3 přehrávače či DVD systémy. Tyto lehčí systémy byly vytvořeny tak, aby dobře snášely přepravu po silnici.

-Reproduktor má pevnou vyztuženou mříž a každý z balíčků obsahuje čalouněné přepravní tašky pro hlavní komponenty.

-Jeho složení a rozložení trvá pouze minuty, nikoli hodiny.

-Vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu.

-Systém L1 Model II posunul stejnoměrné pokrytí ještě dál
e pomocí vlastní technologie Bose® Articulated Array®. Jednotlivé měniče v uskupení line array jsou střídavě mírně natočeny do stran, aby bylo jejich pokrytí co možná nejhladší a nejrovnoměrnější. I diváci na stranách si tak mohou užít čistého zvuku včetně všech jeho detailů.

-Redukuje nežádoucí dozvuky v místnosti.

-Odstraňuje nutnost použít běžné odposlechy, mixéry a zesilovače.

​-Basový modul B1 je o poznání lehčí a menší než klasické basové aparáty, které jsou potřeba pro dosažení stejného výkonu. Na jednu napájecí soupravu lze připojit až dva basové moduly. Další dva pak lze do systému připojit volitelně pomocí rozšiřujícího basového balíčku PackLite®.

Technické parametry:

 • L1 Model II Cylindrical Radiator® loudspeaker top
 • Rozměry 110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm
 • Hmotnost 7.4 kg

 

 • L1 Model II Cylindrical Radiator loudspeak. bottom
 • Rozměry 110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm
 • Hmotnost 7.9 kg

 

 • L1 Model II power stand
 • Rozměry 12.8 cm x 26.2 cm x 69.2 cm
 • Hmotnost 10.7 kg

B1 bass module

 • Rozměry 38 cm x 26 cm x 45 cm
 • Hmotnost 11.4 kg
Výrobce BOSE
Vaše hodnocení