CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Tannoy TS2.8
Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8 Tannoy TS2.8

Tannoy TS2.8

10 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

10 990 Kč

Popis

Dopřejte si luxusní poslech v podobě kvalitní reproduktorové sestavy, doplněné o odpovídající sub-bassovou jednotku. K modelům z řady Mercury 7 skotské společnosti Tannoy se zdá být dokonalým společníkem pro zřetelnější basové pásmo subwoofer TS2.8 s výstupním výkonem 100 W. Společně pak dokáží uchopit rozměr až do těch nejzazších hranic, což nám umožňuje vnímat zvuk všemi smysly, celým tělem.

Proč a k čemu vlastně subwoofer

Pro věrnou reprodukci zvukových pasáží je potřeba mít zařízení, které dokáže ozvučit daný prostor skutečně věrohodně a to ve všech frekvenčních pásmech. Infrazvuky aneb akustické vjemy o těch nejnižších frekvencích, jinými slovy sub-sonické frekvence, jsou pro člověka velmi důležité. Vnímáme je komplexně a cítíme velmi intenzívně. A právě tady je to správné místo pro ona zařízení, která dokáží rozšifrovat zvuky nízkých frekvencí, pro subwoofer pasivní nebo aktivní, který je opatřen zesilovačem se všemi potřebnými zabudovanými obvody. Zejména při profesionálním ozvučování by takový super pomocník chybět rozhodně neměl!

Znát pár technických údajů neškodí

Aktivní subwoofer Tannoy TS2.8 s vybranými moduly Mercury 7 tvoří ucelený reproduktorový set, s nímž lze poznat nepoznané akustické světy. Vypadá sice malinko robustně, ale v jeho uzavřené ozvučné skříni se nalézá 200 mm aktivní basový měnič s kuželovitým reproduktorem, potaženým papírovou membránou, a s pomocným basovým chladičem ABR, namontovaným v zadní stěně skříně. Integrovaný zesilovač pracuje s cílovou hodnotou výkonu RMS 180W, nejnižší frekvenční odezva činí 34 Hz, dělící frekvence se pohybuje v rozsahu 50 – 200 Hz (funkce variabilního ovládání a kontroly odezvy filtru). Přestože je subwoofer silný v kramflecích a ve své kvalitě i výkonu, k ovládání slouží jednoduše navržené, praktické otočné prvky, automatické zapnutí – vypnutí je funkcí, která vyloučí veškerý nežádoucí přístup.

Krasavec, který nezklame

Pořídit si subwoofer lze ve třech možných provedeních. Dýhovaná skříň v barvě přírodní hnědé – světlý dub nebo ořech v interiéru neztratí nic ze své přirozenosti, naopak čerň tmavého dubu zapůsobí v prostoru charismaticky. Výběr dezénu záleží více méně na přání klienta, designová stránka modulu zůstane nezměněna. Nadčasově navržený kabinet o rozměrech 420 x 275 x 370 mm a hmotnosti 10 kg na minimalistických špičatých nožkách upoutá pozornost mnoha zájemců. Nikdo si ale neumí představit, co se stane, když se éterem rozezní tóny oblíbené audio nebo audiovizuální skladby… Díky zachycení i těch minimálních drobností hudebního a zvukového přednesu dokáže do děje vtažený posluchač zaznamenat jedinečný a neopakovatelný zážitek, který dá okamžitě najevo. Ponořit se do efektních zvukových detailů a jemných nuancí hudebního proudu nemá obdoby, když se člověk věnuje výběru aparatury s dostatečnými informacemi.

O dokonalé reprodukci nemusíme jenom snít

Jakákoliv zvuková reprodukce má několik hodnotících aspektů. Ale jenom ta, která vzniká na základě výjimečných ozvučovacích zařízení a reproduktorových soustav však může dosáhnout k metám největšího ohlasu a pochvalných referencí. Jenom taková nás umí zatlačit do sedadel měkkých ušáků a vzít nám na chvíli dech. Proč se tedy nenechat unášet na vlnách hudby a zvukových efektů s Tannoy – legendární a tradiční značkou, kterou provází více jak 80letá zkušenost. Po čase je možné dojít k zajímavému zjištění, že důvěra v tradiční, stálé a prověřené hodnoty se skutečně vyplácí.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 100W
  • Dělící frekvence: 50Hz – 200Hz
  • Rozměry (V x Š x H): 420 x 275 x 370mm
  • Hmotnost: 10kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Tannoy TS2.8

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Tannoy
Frekvenční odezva od (Hz) 50 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 200 Hz
Šířka (mm) 275 mm
Výška (mm) 420 mm
Hloubka (mm) 370 mm
Hmotnost (kg) 10 kg