DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Teac A-R650MKII
Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII

Teac A-R650MKII

10 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Výkonný stereo integrovaný zesilovač

  • 120W + 120W při 4 ohmech
  • 7 audio vstupů
  • FET
  • Vestavěný Phono předzesilovač
  • Vstup na mikrofon s Mic Mixingem
  • Dva volitelné páry reproduktorových terminálů (A a B)
  • Balance Control, ekvalizace (bass, treble) a Loudness
  • Source Direct
  • Sluchátkový výstup

Zvuk, který je radost poslouchat

Lidé s vysokými nároky na poslech hudby mohou svých požadavků lehce dosáhnout, obrátí-li svoji pozornost k některému z modelů výkonných zesilovačů značky TEAC. Z dílny japonské výrobní společnosti na elektroniku pochází nemalé množství kvalitních audio zařízení s dostatečným výstupním výkonem, která díky svým dispozicím zaujme početnou audiofilskou obec.

Ideálním řešením je výkonný zesilovač

Integrovaný stereofonní zesilovač A-R650 MKII přichází až s 2 x 120 W výstupního výkonu do 4 Ohm a 2 x 90 W do 8 Ohm. Disponuje sofistikovanými diferenciálními vstupními diskrétními obvody zesilovače. Může být využit zároveň s reproduktory o impedanci 4 a 16 Ohm bez ohledu na to, zda bude fungovat s reproduktory regálovými nebo velkými sloupovými reproduktory. Protože je zesilovač vybaven dvěma páry výstupů reproduktorů, lze si vychutnat vynikající zvuk zároveň i v oddělených místnostech.

Další funkce zařízení

K výbavě zesilovače náleží nastavitelný vstup mikrofonu a výstup pro sluchátka. Phono vstup se zabudovaným zesilovačem Phono je atraktivním prvkem pro tradiční audiofilskou skupinu. K dispozici je systémová jednotka dálkového ovládání, jež ovládá přehrávač disků CD-P650 a všechny komponenty s označením UR TEAC. Monitor TAPE2 přináší zvuk ze vstupu TAPE2 do reproduktorů, aniž by záleželo na vstupním zdroji.

Podtrženo a sečteno - univerzální přístroj

S ohledem na všechna specifika a technologie se jedná o velmi univerzální přístroj, který bude plnohodnotným partnerem reproduktorových soustav. Univerzální dálkový ovladač může také ovládat CD-P650 CD přehrávač. Ke klíčovým dispozicím samotného zesilovače patří třístupňový filtr FET. Technologie Field Effect Transistor zajišťuje eliminaci rušení a ztráty signálu.  K dispozici je celkem 7 Audio vstupů včetně Phono vstupu a integrovaný Phono-ekvalizér zesilovač (MM), mikrofonní vstup s regulací a výstup na dva páry reproduktorových soustav (A a B). Zařízení umožňuje nastavit vyváženost kanálů, basů, výšek, Loudness, lze připojit sluchátka.

Konstrukční design

Designové zpracování produktu upřednostňuje klasickou vizi v černé barvě, přičemž je konstruován dle rozměrů 435 x 142 x 355 mm a jeho hmotnost je něco málo přes 9 kg. Tým návrhářů a konstruktérů si dal záležet na jeho všestrannosti, sofistikovanosti a flexibilitě.  Šasi je celokovové, konstrukce obvodu je dána optimalizovaným rozložením pro minimální rušení. Zóna A i B umožňuje zapojit dva páry soustav nezávisle na sobě, výběr reproduktorů není omezen. Audio vstupů je dost na to, aby byla zajištěna špičková konektivita a využitelnost tohoto modelu. Vše společně zpříjemňuje veškerou výbavu zařízení, včetně cenové relace, díky níž je zesilovač dostupný poměrně velké audiofilské klientele.

Kde je TEAC, tam je spokojenost

Model TEAC A-R650MKII má na svém kontě výrobce, zaměřující se hlavně na elektronická zařízení. Japonská společnost TEAC je na scéně již od roku 1953, kdy byla založena jako Tokyo Electro Acoustic Company. Soustředí se převážně na vývoj a výrobu inovativních produktů spotřební elektroniky. V první řadě nabízí kvalitní mini systémy s velmi dobrým zvukem, hi-fi systémy, zesilovače, rádia, CD přehrávače, převodníky, sluchátkové zesilovače, síťové přehrávače a gramofony, čímž však výčet nekončí. V nabídce má také několik miniaturních řešení audio systémů, které zaberou v poslechovém prostoru minimum místa. Nejlepší na tom je fakt, že jejich stoprocentní výkon tím není nijak ohrožen.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,
Lze hrát součastně na oba kanaly A i B najednou?
Nebo musí hrát každy kanál zvlášť. jde mi především o to, zda mohu připojit 4x reproduktory a všechny budou hrát součastně.

Díky

Dušek
0


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Teac A-R650MKII

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Teac
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 120 (1kHz, 4Ω, 0,5% THD)
90 (1kHz, 8Ω, 0,5% THD)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 65000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) 0,02
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16 (A nebo B)
8 - 16 (A + B)
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Mikrofon
Analogový výstup Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Lokální streamování
Rádio
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 142
Hloubka (mm) 355
Hmotnost (kg) 9,2