Technics EAH-T700

SKU
5025232833382
Hodnocení:
100%
33 900 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Prémiové audiofilní sluchátka

  • Ultra šíroké frekvenční pásmo reprodukce díky dvoum měničům na každé straně
  • 50mm dynamický měnič
  • 14mm Super Tweeter
  • Měniče jsou pod úhlem, aby se zvuk setkal s uchem v jednom bodě
  • Materiálem je pevná hliníková slitina pro lepší kvalitu zvuku
  • Antivibrační struktura
  • Pohodlně padnou

Sluchátka, která potěší sluch i zrak

Je těžké vybrat si jediná sluchátka, když nabídka je tak široká. Posluchač není jenom konzument, ale hledá kvalitu, pěkný design, skvělé ceny.  Nadšení umí vyvolat špičkový sluchátkový set EAH-T700 s vysokým rozlišením a vynikajícím technickým vybavením. Když k tomu přibude správně načasovaný první dojem, není nad čím váhat.

Hudební zážitek bez kompromisů

Sluchátka s přehledem zvládají všechny základní funkce a ještě i něco navíc. Jsou inspirovány očekáváním náročných audiofilů a podporují vše nové, moderní, nadčasové, včetně technologií. Kdo chce slyšet neslýchané, nechť nastraží uši.

Konstrukční základna

Tato skvěle sestavená sluchátka dovolují vychutnat si širokopásmovou reprodukci zvuku z nejnovějších formátů s vysokým rozlišením a to v mimořádné jasnosti s novým 2-cestným pohonem, dynamickým řidičem a 14 mm super-tweeterem. Dynamický 50 mm řidič je vybaven úhlovým systémem. Vysokofrekvenční řidič svou konstrukcí dosahuje přirozené zvukové orientace, zároveň s potlačením zvukových interferencí mezi ovladači. Tak je dosaženo hladké širokopásmové reprodukce kmitočtu s vynikající rovnováhou.

Vlastnosti ovladače

Zásadním komponentem je 50 mm dynamický ovladač, který je vybaven pokročilou membránou MLF.
Tato řídící jednotka reprodukuje hlavní kmitočtový rozsah, využívá membránu v podobě vícevrstvé fólie, kterou charakterizuje výrazný lesk. Je vyrobena z několika stovek vrstev tak, že vytváří „superfilm“ a má velmi nízkou úroveň rezonance. Výsledným efektem této unikátně navržené konfigurace je vysoce čistý realistický zvuk. Kromě toho využívá i nově navržené magnetické obvody, které mají za úkol vyhlazovat směr magnetického toku a vzduchového proudu, který je způsobený vibracemi membrány. Získaný zvuk je široký a silný.

Komfortní užití sluchátek

Tento headset lze snadno ovládat a používat v praxi. Díky horizontálnímu posuvnému mechanismu je možné polohu modulu i hlavové pásky nastavit v co nejlepším tvaru, který odpovídá ergonomii hlavy uživatele. Mimo to nastavení není omezeno žádnými doporučenými kroky, velikost a těsnost může tedy být nastavena s maximální přesností. Sluchátka se tak komfortně přizpůsobí a posluchač si maximálně vychutná požitek z hudby. Kvalitu poslechu ovlivňují také ušní podložky, které jsou z materiálu GRANCUIR, opatřen ochrannou známkou společnosti IDEATEX JAPAN. Ergonomicky tvarované polštáře a optimální tvar jsou zárukou dlouhodobého poslechu bez únavy.

Technologická data a parametry

Funkčnost zařízení je ovlivněna především užitými zvukovými technologiemi. Přírodní zvukové pole s úhlovým ovladačem a dvoucestný pohon představují 100 kHz zvuk s vysokým rozlišením, důležitou roli hraje Super Tweeter a woofer s pokročilou membránou MLF. Plovoucí řidič a antivibrační rám mají zásluhu na vyloučení přebytečných rezonančních vlivů a vibrací. Hlavní komponenty využívají tvárného hliníku. Úspěch slaví také 3D ergonomické ušní podložky, potažené luxusní látkou. Uzavřený typ sluchátek je funkční ve frekvenční odezvě 3 – 100 000 Hz s akustickou citlivostí 102 dB /mW. Impedance dosahuje 28 Ohm. Kabely 4N-OFC jsou odnímatelné, 1,2 m a 3 m dlouhé a jsou opatřeny Stereo Mini Plug Glod, L tvar a Stero Mini zástrčkou Glod, která je pokovená, přímočará. Hmotnost bez kabelu je 470 g, s 1,2 kabelem 515 g. K modelu sluchátek náleží také pouzdro adaptéru.

Oblíbená sluchátka

Umějí-li navodit atmosféru a zahalit posluchače do všudypřítomného zvuku, pak mají našlápnuto do světa prominentních sluchátek, kam se hodí investovat. A Technics si právě užívá svoji chvilku slávy.

Rozbalení Technics EAH-T700

Výrobce Technics
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50 (dynamický) + 14 (supertweeter)
Frekvenční odezva od (Hz) 3
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Impedance (Ω) 28
Citlivost (dB) 102
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 1,2 / 3,0
Barva Černá
Hmotnost (g) 470
Příslušenství 1,2m kabel L-kový (4N-OFC), 3,0 kabel rovný (4N-OFC), 6,35mm jack adaptér