DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Technics SE-R1
Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1 Technics SE-R1

Technics SE-R1

354 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Stereo koncový zesilovač

  • JENO technologie eliminace jitteru a optimalizace šumu
  • LAPC adaptivní technologie zátěže reproduktorů (impedance)
  • Technics Digital Link - informace o úrovni hlasitosti je posílána digitálním linkem odděleně od analogového zvukového signálu
  • Vysokorychlostní lineární napájení
  • Duální mono konstrukce
  • Minimalizované signálové cesty
  • Tuhé dvojité kovové šasí
  • Vysoce kvalitní součástky

Síla zvuku

Značka Technics se vrací na pódium s úspěchem díky dvěma novým řadám špičkových hi-fi produktů. Nové portfolio zahrnuje reproduktory, streamery, stereofonní zesilovače a jediný CD přehrávač. Téměř všechny produkty jsou high-endové jak fakticky, tak i cenově. Síťový přehrávač Network Audio Player ST-C700 zvládne přehrávání FLAC ze síťového disku, svoji roli dostal i zesilovač Stereo Integrated Amplifier SE-R1.

Nový vysokovýkonný standard digitálních zesilovačů

Hlavní úlohu hrají nejmodernější komponenty a inovativní technologie, například motor JENO - optimalizace vyzařování a optimalizace hluku. Aby bylo vyloučeno zhoršení zvuku způsobeného jitterem, vyvinula společnost Technics specifické redukční obvody, které obsahují generátor hodin v systému pro vytváření šumu. Jejich funkce kooperuje s nově vyvinutým firemním vysoce přesným převodovým obvodem PWM (Pulse Width Modulation), jenž optimalizuje rychlost otáčení šumu.  Tyto inovativní technologie umožňují novému designu digitálních zesilovačů Technics reprodukovat hudební přirozenost a jemnost.

Funkce a vlastnosti

Vysokorychlostní ovladač FET pro GaN (gallium nitride) s velmi nízkým odporem dovoluje konstrukci vysokovýkonného zesilovače pomocí jediné konfigurace push-pull zkrátit délku velkého signálu přenosu proudu. Konečným výsledkem je skvělá linearita bez ohledu na úroveň zvuku. Technologie LAPC  znamená načtení kalibrace adaptivní fáze, Technics umí měřit frekvenční amplitudovou charakteristiku zesilovače s připojenými reproduktory a do praxe uvedl adaptivní optimalizační algoritmus impedance reproduktorů, jenž využívá digitální zpracování signálu pro dosažení ideální impulsní odezvy. Tato korekce dosahuje ploché frekvenční odezvy pro amplitudu i fáze. Zrušeno je ovládání hlasitosti z předzesilovače a místo něho vysílá informace o ovládání hlasitosti spolu s audio signálem přímo do zesilovače v digitální podobě. Obvod redukce jitteru výkonového zesilovače provádí ovládání hlasitosti bezprostředně před převodníkem PWM. Toto nově vzniklé rozhraní pro přenos zvuku Technics Digital Link podporuje zvukové signály a současně eliminuje efekty vysíláním levého a pravého kanálu samostatně. Výsledkem je vynikající stereo oddělení a reprodukce těch nejjemnějších signálů, posléze i podrobnější a dynamický zvuk.

Další technické zajímavosti

Zajímavý je také vysokorychlostní tichý lineární zdroj napájení, v zesilovači je vyžadováno speciální napájení. Je výkonný i nízko-šumový, a také umí okamžitě reagovat na stále se měnící zvukový signál bez kolísání napětí. Napájecí obvod obyčejného zesilovače se skládá z velkokapacitního výkonového transformátoru a obvodu usměrňovače, Technics však inovativně využívá rektifikaci vstupního tlumení a diskrétní stabilizovaný napájecí obvod. Moderní technologie integrované do obvodu napájecího zdroje dovolují zesilovačům řídit reproduktory za jakýchkoliv podmínek.

Konstrukční specifika

Rozložení hlavního zesilovače úplně odděluje levé a pravé kanálové signálové cesty, aby se zabránilo vzájemnému rušení a bylo dosaženo ideální rovnováhy. Taková stavba zajišťuje optimální stereofonní oddělení a umožňuje, aby byly dva kanály rozloženy zrcadlově. Ke zlepšení přispívá také dvojitý podvozek s vysokou tuhostí, dochází tak ke snížení těžiště pro lepší stabilitu. Interní podvozek SE-R1 je vyroben z desky o tloušťce 3 mm. Zesilovač využívá velký těžký síťový transformátor, tím jsou sníženy vibrace, sloupy hliníkového odlitku jsou vhodně uspořádány mezi spodním vnitřním rámem a vnějším podvozkem. Vnější plášť je vyroben z hliníku, dodržována je symetrická struktura.

Technická upřesnění

Celý systém funguje ve frekvenční odezvě 1 - 90  000 Hz (-3 dB, 8 Ohm). Zdroj napájení je AC 120 V, 60 Hz a spotřeba energie je 250 W. Rozměry zesilovače dosahují 480 x 241 x 567 mm a hmotnosti asi 54 kg. Příslušenství zahrnuje střídavé kabely a uživatelskou příručku.

Technics referenční systémPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Technics SE-R1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Technics
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 150 + 150 (1kHz, 8Ω, 0,5% THD) / 300 + 300 (1kHz, 4Ω, 0,5% THD)
Frekvenční odezva od (Hz) 1
Frekvenční odezva do (Hz) 90000
THD+N (%) 0,05
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16 / 8 - 16 (A+B)
Bi-amp zapojení
Analogový vstup RCA, XLR
Analogový výstup
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 480
Výška (mm) 241
Hloubka (mm) 567
Hmotnost (kg) 54