CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Technics ST-C700D
Technics ST-C700D Technics ST-C700D Technics ST-C700D Technics ST-C700D Technics ST-C700D

Technics ST-C700D

22 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Síťový přehrávač s izolací proti digitálnímu šumu

  • Architektura izolující proti digitálnímu šumu
  • Optimální obvodový systém vypne neaktivní digitální moduly (displej, síť, USB, apod.)
  • High Res Remaster - upscaling zdroje až na 192 Khz / 32 bit
  • Technis Music App (ovládání, DLNA, USB, multi-device control, korekce bass/mid/treble)
  • Internetové složky - Spotify, Tidal, internetová rádia (vTuner)
  • Podpora MQA

 

Poslechové zážitky ve špičkové kvalitě

Není třeba přemýšlet, jak si obohatit domácí kulturu. Pokud je nablízku kvalitní síťový přehrávač zvuku, pak je vystaráno. „Technics Definitive Sound“ je naplněn díky několika zásadním faktorům výrobce. Accurate Digital Technology, Noiseless Signal Technology a Emotive Acoustic Technology jsou technologiemi, díky nimž je zvuk čistý zvuk a přirozený s rozsáhlou šířkou zvukového i dynamického pásma.

 

Přehrávat hudbu je tak snadné

V sérii C700 nechybí mezi prvotřídními moduly hudební přehrávač se síťovými funkcemi. Účinně odstranit hluk a zajistit čistý zážitek z poslechu má na starosti právě on.

 

Precedenty produktu

Digitální architektura s možností izolovat šum, odstraňovat chvění, společný režim pro LAN vstup a pulzní transformátor, zaštiťující digitální rozhraní, zlepšuje čistotu zvuku a komplexní podání hudebního obrazu. Externí šum je zablokován. Se stejným cílem funguje i virtuální provoz baterie, který snižuje hluk, generovaný napájecím obvodem. Optimálně aktivovaný okruh vypne nepotřebné digitální moduly, jako jsou například displeje, sítě, USB a digitální rozhraní, aby se minimalizoval šum, generovaný během přehrávání.

 

Aplikace Technics Music App

Tato aplikace umožňuje vybrat hudební zdroj a přehrávací zařízení, načež snadno a pohodlně vytváří seznamy skladeb na obrazovce tabletu či smartphonu. Obrazovka aplikace zobrazuje hudbu uloženou na připojeném serveru kompatibilním s DLNA, obsah uložený v zařízení se systémem App a hudební soubory na připojených paměťových zařízeních USB. Ve výsledku jde vlastně o integrované ovládání přehrávání. Spolu s technologií SE-R1 nebo SU-C700, aplikace Technics Music App dovoluje ovládat hlasitost a přehrávání, upravovat úroveň basů, středů a výšek.

 

Klíčové vlastnosti

Jednoduché a intuitivní menu, přehrávání DLNA a paměti USB, digitální filtr (převzorkování s původním algoritmem společnosti), funkce playlistu a High Res Master stojí za veškerými úspěchy i oblibou přehrávače. Technický systém High Res Master mění zdroj zvuku na signál s vysokým rozlišením až do 192 kHz / 32 bit, potlačuje digitální šum za zvukový pás, napomáhá originalitě a prostorovosti hudby. Technologie Low noise isolation architecture zastupuje vysoce přesné hodiny a vysoce přesný převodník D / A Burr-Brown PCM1795 (Texas Instruments). Analogové obvody vycházejí z těch nejkvalitnějších komponentů pro co nejčistší zvuk.

 

Technická specifika

Přehrávač disponuje rozměry 340 x 78 x 295 mm, přičemž váží 4 kg. Funguje ve frekvenční odezvě 2 – 90 000 Hz (-3 dB), s dynamickým rozsahem (IHF-A) 112 dB a odstupem signálu od šumu 112 dB. Terminál digitálního vstupu je dán USB-DAC (USB-B) -  se specifikací třídy zvuku USB 2.0 - asynchronní režim. K dispozici je analogový výstupní terminál LINE, digitální výstupní terminál, dále koaxiální digitální a optický digitální, rozhraní Ethernetu, LAN (100 Base-TX / 10 Base-T) a systémový port vstup / výstup systému řízení. Platí kompatibilita s AirPlay, s tunerem, podporovaný je kodek Bluetooth. Zdrojem napájení je AC 120V, 60 Hz a spotřeba energie 26 W. K příslušenství náleží dálkové ovládání, střídavý kabel, koaxiální digitální kabel, ovládací kabel a uživatelská příručka. Kladnému audio výsledku v neposlední řadě účinně napomáhá dvojitý podvozek s vysokou tuhostí, technicky propracovaný konečný design, vyznačující se vysoce tuhou hliníkovou skříní, dále dotykový
přepínač Control a symetrická struktura zařízení.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Technics ST-C700D

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Technics
Digitální vstup USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
Typ streameru Hybridní
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line)
Frekvenční odezva od (Hz) 2
Frekvenční odezva do (Hz) 90000
Odstup signál / šum (dB) 112
THD+N (%) 0,0012
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™ Low Latency
Multiroom aplikace Technics
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 340
Výška (mm) 78
Hloubka (mm) 295
Hmotnost (kg) 4