Technics SU-C700

SKU
5025232832965
AKCE
Akční cena 29 990 Kč Běžná cena 35 990 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
Akční cena 29 990 Kč Běžná cena 35 990 Kč
+
=
32 780,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Stereo integrovaný zesilovač Technics s přesnými technologiemi D/A převodu

  • JENO technologie eliminace jitteru a optimalizace šumu
  • LAPC adaptivní technologie zátěže reproduktorů (impedance)
  • Vysokorychlostní lineární napájení
  • DIgitální vstupy: TOSLINK, COAX, USB-B

 

Comeback legendární značky

Japonská společnost Panasonic se na trh vrací se špičkovými produkty prvotřídní audiotechniky Technics. Obnova produkce vypadá velice slibně – podle nové ředitelky projektů Michiko Ogawy je stěžejním cílem zajistit audiofilům kvalitní a jedinečné hudební zážitky plné emocí s pomocí sortimentu, který naplní jejich očekávání po všech stránkách. 

 

Technics Definitive Sound

Znovuzrozený Technics nyní plánuje nejenom obnovu a růst značky, ale především vznik nových produktů na základě konceptu „Technics Definitive Sound“. K jeho naplnění sahá do studnice po desetiletí budovaných zkušeností této značky.  Díky Accurate Digital Technologyje zajištěn přenos signálu s maximálně přesnou fázovou i výkonovou charakteristikou. Užitá technologie Noiseless Signal Technology slouží pro důkladnou redukci šumu a Emotive Acoustic Technology si klade za cíl zajistit čistý zvuk a přirozené podání prostoru s rozsáhlou šířkou jak zvukového pásma, tak dynamického rozsahu.

 

Nová řada hi-fi audiosystémů

Prémiový systém C700 je jeden ze dvou prvních inovativních audio komponentů, druhým je referenční řada R1. Prémiová řada C700 vychází z excelentních vlastností referenční řady, kde nejsou přípustné žádné kompromisy ve zvukové kvalitě. Zahrnuje síťový audio přehrávač ST-C700, CD přehrávač SL-C700, reproduktory SB-C700 a integrovaný stereo zesilovač SU-C700.

 

Integrovaný stereo zesilovač  SU-C700

Tento produkt překvapuje svými kvalitními a přitom dostupnými Hi-Fi komponenty, díky nimž si jej oblíbí mnoho posluchačů. Je vybavený digitálním procesorem JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation), což znamená eliminaci kolísání a optimalizaci šumu. Obsahuje obvody pro přesné omezení kolísání signálu a PWM konverzi, tak je umožněno plně digitální zpracování zvuku. Význačnou funkcí je LAPC (Load Adaptive Phase Calibration) aneb kalibrace fáze podle zátěže. Pro reproduktorové soustavy zajišťuje plochou amplitudově-fázovou frekvenční charakteristiku. Nechybí ani vysokorychlostní, lineární napájecí zdroj s nízkým šumem a velkou kapacitou, který poskytuje optimální proud.

 

Jak je zajištěna digitální technologie?

Precizní digitální technologie vychází z funkčního digitálního procesoru JENO, jehož úkolem je snížení kolísání signálu a optimalizace šumu. Za pomocí obvodů pro kalibraci fáze podle zátěže a rychlého, tichého lineárního napájecího zdroje tato technologie plně zajišťuje funkčnost a plynulost. Generátor hodinové frekvence napájený baterií spolu s konstrukcí zařízení (tuhé kovové zdvojené šasi) napomáhají výslednému efektu stereo zesilovače.

 

Designová stránka

K úspěšnému cíli neméně napomáhá finální design produktů Technics. Z konstrukční charakteristiky vyplývá, že nutností je velmi pevná hliníková skříňka, která je osazena rozměrným ukazatelem úrovní s osvětlením bílými LED. Celý kompaktní model je symetricky uspořádán, působí moderně a sofistikovaně.

 

Upřesňující faktory

Stereofonní zařízení je 340 mm široké, 131 mm vysoké a 324,15 mm hluboké, váží necelých 8 kg. Je vybaveno systémem konektorů (3 x digitálními koaxiálními vstupy, digitálním optickým vstupem a vstupem USB-B). Dále pak jedním analogovým vstupem RCA a gramofonovým vstupem typu MM. Nechybí samozřejmě konektor reproduktoru a výstup pro sluchátka. Formát digitálního vstupu je dán digitálně koaxiálně - PCM do 192 kHz 24 bit, digitálně opticky - PCM do 96 kHz 24 bit. S konektorem USB-B je PCM do 192 kHz 32 bit, DSD 2,8 MHz, 5,6 MHz s asynchronním režimem přenosu. Toto inovativní plně digitalizované zpracování poskytuje reproduktorům čistý a přesný signál. Přesvědčit se o jeho skvělých vlastnostech je možné v naší zlínské prodejně.

Výrobce Technics
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 45 + 45 (1kHz-20kHz, 8Ω, 0,3% THD) / 70 + 70 (1kHz-20kHz, 4Ω, 0,5% THD)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 8
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) USB: 192/32 + DSD128; TOSLINK: 96/24; COAX: 192/24
Barva Černá
Šířka (mm) 340
Výška (mm) 132
Hloubka (mm) 325
Hmotnost (kg) 8,3