Technics SU-R1000 - Stříbrný

SKU
COP-5025232937165
AKCE
Akční cena 154 990 Kč Běžná cena 214 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

>

Neskutečně skutečný solitér

V této chvíli by měli zbystřit všichni, kdo usilují o ideální zvuk a neváhají využít náročných inovativních audio rozměrů. Velkolepou energii a dynamický výstup vtěsnal výrobce do luxusně vyhlížejícího zařízení, které se realizuje plně digitálním zesilovačem.

Přijměte pozvání do nových výšin

Jitter - zkreslení v digitálních systémech a nesprávné načasování hlavních hodin spolu souvisí. Jak zmírnit degradaci zvuku způsobenou chvěním? Technics již ví, jak na to. Originální obvody pro potlačení chvění s generátorem hodin pro snížení chvění v nízkofrekvenčním rozsahu a přesný převodník vzorkovací frekvence pro potlačení chvění ve vysokých frekvencích přináší odpověď. Je nutno uplatnit převodní obvod PWM (Pulse Width Modulation) a PWM gradaci. První integrovaný zesilovač Reference Class SU-R1000 poskytuje zákazníkům špičkovou kvalitu zvuku.

Vývoj nelze zastavit

První vlaštovkou byl v roce 2014 model SE-R1, první stereofonní výkonový zesilovač Reference Class s mnoha novými originálními digitálními technologiemi (LAPC - Load Adaptive Phase Calibration, JENO - Jitter Elimination and Noise-Shaping Optimization Engine). Společnost Technics preferuje progresivní tendence, při vytváření následovníka SU-R1000 zaujaly vývojáře prvotřídní technické přístupy a postupy. Třešničkou na dortu jsou technologie LAPC a nově vyvinutá technologie ADCT (Active Distortion Canceling Technology), která realizuje bohatší kvalitu snížením zkreslení, generovaného ve výkonovém stupni proti-motorovou silou reproduktoru a poklesem napájecího napětí. Poměr S/N zlepšil nový systém spínaného napájecího zdroje, Advanced Speed Silent Power Supply. K dispozici jsou i čtyři nezávislé napájecí zdroje pro různé obvodové bloky.

Vlastnosti a schopnosti zesilovače

SU-R1000 potěší mnoho nadšenců analogových záznamů inteligentním Phono EQ, který využívá digitální technologii k dosažení přesné křivky ekvalizéru a zlepšuje přeslech kazety. Impedance reproduktorů se mění s každou frekvencí a pro řízení reproduktorů je třeba výkonový zesilovač, aniž by byl ovlivněn charakteristikami reproduktoru. Společnost Technics vyvinula algoritmus adaptivní optimalizace impedance reproduktorů, který umí zprovoznit korekci na ideální impulsní odezvu prostřednictvím digitálního zpracování signálu za pomocí měření charakteristik kmitočtové amplitudy a fáze zesilovače s připojenými reproduktory.

ADCT

Technologie Active Distortion Canceling Technology nově vyvinutá týmem Technics vyzdvihuje a odstraňuje zkreslení ve výkonovém stupni, generované elektromotorickou silou a poklesem napětí reproduktoru. Technologie extrahuje zkreslení určením rozdílu mezi výstupem reproduktorového terminálu a výstupem JENO, hned nato učiní korekci výstupního digitálního signálu a tak opraví konvenční digitální zesilovače.

Konektivita a funkčnost

Důležitou roli hrají také vstupní a výstupní terminály. Tento nový zesilovač výrobce dodává se spoustou vstupních a výstupních terminálů, nechybí vstup Phono XLR a dva vstupy USB-B, sloužící ke zpracování širokého spektra analogových a digitálních zdrojů zvuku, včetně periferních zařízení. Výrobce uvádí jako zdroj napájení AC 120 V, 60 Hz a informaci o spotřebě energie ve výši 220 W.

Shrnutí

Stereofonní integrovaný zesilovač SU-R1000 je řešen velmi šarmantně – monstrózní elegán je ve svém stříbrném kabátku velmi pohledný a přitažlivý. Jeho moderní nadčasové linie vypovídají o 430 mm širokém zařízení s výškou 191 mm a šířkou 459 mm. Kompletní hmotnost dosahuje řádných 22,8 kg. Do příslušenství výrobce zahrnul kromě samotného modelu dálkové ovládání, kalibrační záznam, napájecí kabel a uživatelskou příručku, která pomůže přístroj uvést do provozu. Velkolepé technologie a dynamický zvuk posunují zesilovač na příčku poměrně vysokou, což se týká hodnocení uživatelů a veřejné sféry.Výrobce Technics
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 150 (8 Ohm), 300 (4 Ohm)
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), XLR, XLR (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Rec-out)
Pre-out 2 kanály
Phono předzesilovač MM, MC
Typ Hybridní
D/A převodník 32 bits and 384 kHz
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B
Digitální výstup
Síťové připojení
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 459
Výška (mm) 191
Hloubka (mm) 430
Hmotnost (kg) 22