CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
TV Stolek Neo 3110
TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110 TV Stolek Neo 3110

TV Stolek Neo 3110

3 590,00 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Popis

 

Fantastický TV stolek pro televizi o uhlopříčce do 46“ vám poskytne dostatečný prostor pro televizní přijímač a další komponenty. TV stoly Neo jsou cenově dostupný nábytek pro váš Hi-Fi systém, nebo multi - funkční moderní nábytek do Vašeho obývacího pokoje.

 

Elektronika potřebuje také svou skrýš. Prvotřídní audiovýbavu prostě nemůžete někam postavit. Jen tak. Obyčejně. Na zem. Provizoria jste si užili dost za blahých bezstarostných dnů bydlení na koleji, kdy high-endem byl TV stolek značka bazar. Nu, zlaté doby bujarých večírku a polévek z pytlíku odvál čas a vy si můžete teď dopřát něco lepšího. Potřebujete stylový Hi-Fi nebo TV stolek. Potřebujete, to je axiom. (Pozn.: Ano, zahrajeme si na protivné šprty. Axiom je, citujeme: „Základní věta, která se přijímá a bez důkazu se považuje za pravdivou.”)

 

Kam se obrátit?

My vám poradíme. Modlí se vaši přátelé k proslulému modrožlutému logu populárního skandinávského řetězce s nábytkem? Televizní stolek IKEA je varianta. (Z Ikei/Ikee... Ví někdo, jak se to skloňuje? Půjčte nám učebnici švédštiny.)

 

Vám ale doporučujeme postoupit na vyšší úroveň.

Je tu pro vás značka Sonorous. Společnost není na trhu úplným veteránem, je poměrně mladá (a samozřejmě dynamická, zkuste si o sobě v dnešní době prohlásit, že jste staří a líní), neboť vznikla v roce 2004, a to v hlavním městě Turecka – Istanbulu. Ovšem už za tuto ne tak dlouhou dobu si stihla vybudovat poměrně význačné postavení. A zastoupení má v současnosti ve více než padesáti zemích. Specializuje se hlavně na nábytek, ač nabízí také příslušenství. Že poličku si vyrobíte o volném sobotním odpoledni i sami a ani u toho nemusíte být úplně zruční? Nábytek od Sonorous je především třeskutě stylový. Na tomto místě by bylo příhodné citovat motto samotné společnosti: „Sound and Vision In Style.” Vskutku nic pro nenáročné uživatele. Víte, co jsme psali o té koleji. To ostatně potvrzuje i TV stolek NEO, který váš interiér zkrášlí, ale zároveň díky kvalitnímu zpracování dokonale splní své praktické poslání. (Dovolíme si malé okénko pro zanícené lingvisty ohledně jména modelu. Pokud si pod tímto slovem vybavíte Keanu Reevese, tak bychom ještě dodali, že neo je řecká předpona znamenající „nový”. Kreativní rada: Když něco pojmenováváte, vytáhněte na to libovolný slovník a zahrajte si šipky.) Značná bytelnost, to je konstatování, které se objevuje napříč recenzemi samotných vlastníků nábytku. Deska stolku vznikla z temperovaného skla. Nebo bychom si to mohli říci ještě jinak: Z tvrzeného skla. Vyrábí se za pomoci procesu takzvaného kalení, kdy se zahřeje na vysokou teplotu a následně prudce ochladí.

 

Což mu zaručí vysokou pevnost.

Sklo by mělo být oproti běžnému vůči rozbití odolnější až pětkrát, jak se píše v oficiálních materiálech. Ideální pro všechny šikovné jedince, kteří jsou schopni zakopnout prakticky o cokoli, včetně sebe sama. Nohy stolku jsou z hliníku, před korozí ochráněným povrchovou úpravou eloxováním. Připevnění desky výrobce učinil za pomoci UV lepidla, takže spoj má opravdu vysokou pevnost. A do středu stolku můžete prakticky schovat veškerou potřebnou kabeláž. (To má nejen funkci estetickou, ale také praktickou. Víte, co jsme psali o tom zakopávání.) Zároveň je vybaven kolečky, která slouží pro jednodušší manipulaci a také by měla zabránit poškození povrchu podlahy. Měří na šířku 1100 mm, na výšku 530 mm a hloubka činí 400 mm.Čte-li nás nějaká křehká dáma, tak stolek by s přehledem svou nosností zvládl i vás. Tento parametr činí rovných 60 kg. Své TV stolky NEO Sonorous dodává hned ve třech barevných verzích. Žádné výstřelky, pravda, čekat nemůžeme. Škála je klasická: Na výběr máte černou, šedou a bílou variantu. Což je rozhodně dostačující, tento stolek bude v každém obývacím pokoji vypadat krásně. Skoro by se nám chtělo napsat, že je škoda na něj vůbec cosi stavět, když mu to tak sluší už samo o sobě. Filosofie společnosti je zcela zřetelná. Zaměřuje se především na nadčasovou kvalitu. (I když málokterý výrobce vám hodlá srdnatě přiznat, že jeho produkty vydrží sloužit obvykle nejdéle cca měsíc po uplynutí záruční lhůty. Ale byla by to zajímavá marketingová strategie.)

 

Parametry a specifikace:

  • Šířka: 1100 mm
  • Výška: 530 mm
  • Hloubka: 400mm 
  • Maximální zatížení vrchní police na TV: 50 kg
  • Celková nosnost: 60kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: TV Stolek Neo 3110

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Neo
Maximální zatížení 50 kg
Šířka (mm) 1100 mm
Výška (mm) 540 mm
Hloubka (mm) 400 mm