CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Wharfedale Diamond 11.2
Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2 Wharfedale Diamond 11.2

Wharfedale Diamond 11.2

13 230 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

13 230 Kč

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 34 300 Kč
Ušetříte: 1 100 Kč
33 200 Kč

Popis

Moderní soustava reproduktorů může fungovat samostatně, nebo se také může stát součástí navrženého a sestaveného setu. V každém případě diamantové krásky se budou vyjímat grandiózně, ať tak či tak. Design série 11 je stylový, inspirován současným trendem, módou i pokrokem, poplatným generačním proměnám. V komfortním interiéru bude zajišťovat dokonalý akustický zážitek, neboť s diamantovou linií je značka Wharfedale mnohem zvučnější.

 

  • Pokročilé měniče s masivními magnety, které se běžně oběvují jen v hi-endových reproduktorech
  • Precizní výhybka, která mimo jiné pomáhá "uvěřitelnosti" a přesnosti vokálů
  • Nový design skříně zajišťuje extrémně nízké resonance (o 25 db méně než je zvukový výstup měničů)
  • Cena za pár

 

Seznámení s Wharfedale

Faktem je, že modely s nenápadným logem přesvědčí až skvělým zvukem. Společnost jako taková je nedílnou součástí skupiny International Audio Group, má své zastoupení v Anglii, Německu, Asii a USA. Hlavní tepna hi-fi průmyslu se nachází v Anglii - nutný výzkum částečně zajišťuje i odloučená větev společnosti sídlící v Asii. Hi-fi soustavy a výbava pro domácí kina, subwoofery a další zboží, včetně vestavných reproduktorů výrobce chrlí velmi profesionálně. Veškeré součásti, komponenty i celé soustavy jsou na prvotřídní úrovni. Wharfedale pro výrobu užívá pouze prověřené, kvalitní a testované materiály, hned vedle nejpokročilejších zpracovatelských postupů a systémových pomůcek.

 

Specifika, která jsou důležitá

Konstrukce této soustavy jí dovoluje fungovat ve dvou pásmech, regálové reproduktory disponují  bass-reflexovým krytem. Jejich High-Fidelity kvalitu podporuje basový řidič kuželovitého tvaru, vyrobený z vláken kevlaru o průměru 150 mm a 25 mm tweeter s textilní kopulí. Frekvenční charakteristika je dána rozsahem od 48 do 20 000 Hz. Akustická citlivost dosahuje 88 dB a impedanční hodnota je kompatibilní s 8 Ohm. Doporučen je výkonný zesilovač 25 – 125 W.

 

Vizuální a praktická stránka produktu

Každý z modulů váží plných 9 kg a je 355 mm vysoký, 221 mm široký s hloubkou 290 mm. Je konstruován klasicky s využitím sendvičového systému a dřevovláknitých, vyztužených MDF desek. Čelní stěna je řešena jak esteticky, tak prakticky, jsou zde umístěny měniče. Kevlarový povrch většího z nich zajišťuje lepší odezvu basů, vysokotónový Soft dome měnič je z hebké tkaniny. Pohledný a designově naladěný modul je stabilní díky pevné a vyrovnávací základně s nožkami, takže je eliminován vznik nežádoucích vibrací a rezonancí. Vizuálně se jedná o dvojí možné provedení skříní – v desénu Blackwood nebo White, charismaticky působí oba dva typy. V jakémkoli interiéru se stanou solitéry nebo součástí špičkového akustického systému, přesně tak, jak to návrhářský inženýrský i realizační tým společnosti Wharfedale naplánoval.

 

Reproduktory řady Diamant

Diamond 11 je řada, vyznačující se mnoha pokročilými systémy řízení, například řidiči středních kmitočtů využívají vyztužený koš se sítí žeber. Reproduktory z této řady jsou vybaveny masivní konstrukcí magnetů, které zvyšují citlivost a poskytují kontrolu pohybu kužele při nižších basových frekvencích. Crossover integrace je dána vysoce vyvinutým virtuálním crossover softwarovým systémem, sloužícím pro bezproblémovou kombinaci basů, středních a vysokých jednotek. Původní návrhový tým také jemně vyladil hodnoty všech komponentů a uspořádání desky plošných spojů, za účelem získat co nejpřesnější, detailnější a příjemnější hudební výkon. Velkou pozornost Wharfedale věnuje vokálům, znění nástrojů a efektům v akustické podobě. Veškerá práce je spojena s vynikajícím technickým designem, díky kterému jsou reproduktory řady Diamond 11 odolné, pevné, funkční.  S výběrem správné konfigurace může sestavený set naplnit očekávání i těch nejnáročnějších posluchačů. Model Diamond 11.2 navíc lze vyzkoušet přímo v prodejně a všechny jeho přednosti si osobně prověřit.

 

Wharfedale série 11 - designérův deník

 

Wharfedale série 11 - ukázkaPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu pri vyberte mojich nových reproduktorov. Rozhodujem sa medzi wharfedale 11.2 a Klipsch rp-600m. Zosilňovač používam Denon pma-720ae. Počúvam rôzne žánre hudby. Posluchova miestnosť ma cca 20m2. Ďakujem
-6


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Diamond 11.2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (textil) / Střední a nízké frekvence: 150 (kevlar)
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 48
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) nespecifikováno
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Minimální vstupní výkon (W) 25
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 125
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Šířka (mm) 221
Výška (mm) 355
Hloubka (mm) 290
Hmotnost (kg) 9