CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno
Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno

Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno

Kód: diamond113walnutrozbaleno

Běžná cena: 21 180 Kč

Special Price 17 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Není nad to zažít opravdu skvostný, diamantový zvuk. Ze sloupových reproduktorů  Wharfedale zní hudební produkce skutečně věrohodně, dokonce i vizuálně mají navrch. Série Diamond 11 je zcela výjimečná a soustavy v této sekci jsou nad všechna očekávání. Není krásnějšího akustického obrazu, než který je výsledkem správně konfigurovaného setu z této řady, ať už v outfitu bělostném či černém.

 

  • Pokročilé měniče s masivními magnety, které se běžně oběvují jen v hi-endových reproduktorech
  • Precizní výhybka, která mimo jiné pomáhá "uvěřitelnosti" a přesnosti vokálů
  • Nový design skříně zajišťuje extrémně nízké resonance (o 25 db méně než je zvukový výstup měničů)
  • Cena za pár

 

Kde se vzala společnost Wharfedale

Svými počátky sahá až k roku 1932, kdy byla založena Gilbertem Briggsem. Současných úspěchů dosáhla až mnohem později a nyní se může směle zařadit k významným a uznávaným britským výrobcům reproduktorových soustav. V roce 1981 zazářila díky sérii Diamond, protože jedinečnému designu a výkonné charakteristice nově vyvinutých produktů není zhola co vytknout. Dokonce ani elegantně zakřivené strany skříní, které lze vypozorovat také v elementárních sériích Diamond 9 a Diamond 10, nekazí jejich celkový dojem. Uživatelská veřejnost tuto aktivní společnost obdařila přízní, což souvisí s jejím dalším rozvojem a růstem, napomáhá tomu i cenová stabilita a atraktivní vzhled reproduktorového zboží.

 

Sloupové reproduktory

Tato soustava podlahových reproduktorů je nejnižším ze tří modelů, což se týká nejenom výšky, ale i výbavy. Reproduktorové sloupy 11.4 a 11.5 jsou stejně charismatické, jejich image také umocňuje zakřivený design skříní, včetně precizního provedení. Začínají psát kapitolu vyšší třídy Wharfedale, jsou pevné a drží dobré jméno, čímž pokračují v tradiční strategii firmy.

 

Specifické informace

Systém je 2,5- pásmový bass-reflexového typu, středobasový i basový měnič o průměru 130 mm je vyroben z kevlarového vlákna. Textilní kupolí je obdařen 25 mm tweeter, který se stará o nejvyšší frekvence. Frekvenční pásmo je dáno rozsahem 44 – 20 000 Hz, s citlivostí 90 dB a impedancí kompatibilní s 8 Ohm. Každý modul je celkem mohutný, váží plných 15 kg. Tomu odpovídá také rozměrově – 875 x 194 x 285 mm. Vysoké kabinety jsou ze sendvičového typu dřeva s různou hustotou, což předznamenává i vynikající akustické vlastnosti. Povrchová úprava skvěle doplňuje modelované stěny kabinetů a tím je podpořen zvukový výkon.

 

Funkčnost a Diamond design

Známkou špičkové konstrukční činnosti vývojového týmu je bezkonkurenční virtuální crossover softwarového systému, jenž vytváří mnoho možností obvodu pro plynulé míchání basů, středních i vysokých frekvencí.  Schopnosti obvodu jsou přísně testovány a hodnoceny dle poslechových testů a to po dobu několika měsíců. Je-li vyhodnocena konečná strategie obvodu, tým má už jen za úkol jemně doladit komponenty crossoveru, včetně uspořádání obvodové desky. Finálně se očekává co nejpřesnější hudební produkce a dobrá výkonová stránka soustavy. Díky modernímu designu Diamond platí za neodolatelnou, kvalitní a stylovou sérii s vysoce nadčasovou vizáží. Co uživatele potěší nejvíce, je intuitivní systém řídících jednotek. Wharfedale je odhodlaným matadorem s cílem neustále vylepšovat, modifikovat a zkvalitňovat veškeré postupy, modely i materiálovou základnu.

 

High-Fidelity zvuk

V celé své kráse se sloupové modely budou vyjímat kdekoliv v interiéru, potřebují jenom trochu prostoru a správné nastavení. Pro vážné zájemce je připraven právě tento set k vidění i k poslechu přímo v prodejně, osobní schůzka je ideální k seznámení s vizáží, výkonem, technologiemi, konstrukcí a celkovým funkčním nasazením. Společnost Wharfedale proráží bariéru zkostnatělých zvukových aparatur a je určena pro náročnou klientelu – vysoká kvalita reprodukce zvuku je naplněna.  

 

Wharfedale série 11 - designérův deník

 

Wharfedale série 11 - ukázkaPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Diamond 11.3 - Walnut - rozbaleno

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2,5
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (textil) / Střední a nízké frekvence: 130 mm (kevlar) / Nízké frekvence: 130 mm (kevlar
Typ reproduktoru Spodní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 44
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) nespecifikováno
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 25
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 150
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Barva Černá
Šířka (mm) 194
Výška (mm) 875
Hloubka (mm) 285
Hmotnost (kg) 15