CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Wharfedale Diamond 11.4
Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4 Wharfedale Diamond 11.4

Wharfedale Diamond 11.4

26 480 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

26 480 Kč

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 41 010 Kč
Ušetříte: 1 300 Kč
39 710 Kč

Popis

Reproduktory lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Diamantové reproduktory od Wharfedale reprodukují zvuk velmi věrohodně, avšak to rozhodně není jejich jedinou předností. Za výjimečnou hodnotu této série byla udělována ocenění „produktu roku“ ve Velké Británii, ale populární jsou v celém světě. Diamond 11 je řada, kde má kvalita opět vyšší level, nové typy jsou vysoce výkonné a díky dobrým cenám tedy i přístupné široké uživatelské veřejnosti.

 

  • Pokročilé měniče s masivními magnety, které se běžně oběvují jen v hi-endových reproduktorech
  • Precizní výhybka, která mimo jiné pomáhá "uvěřitelnosti" a přesnosti vokálů
  • Nový design skříně zajišťuje extrémně nízké resonance (o 25 db méně než je zvukový výstup měničů)
  • Cena za pár

 

Krok za krokem

Již v roce 1032 byla založena Gilbertem Briggsem společnost, která od té doby ušla veliký kus cesty. Postupem času se stala významným a uznávaným britským výrobcem reproduktorových soustav. Od roku 1981 hi-fi kvalita vzrůstá neobvyklou křivkou, série Diamond láká své fanoušky na unikátní design i výkon.  High- endové moduly lze užívat v různých konfiguracích, elegantně zakřivené skříně nenechají nikoho na pochybách.  Řada 11 představuje v posledních letech nejvíce a nejlépe vylepšenou sérii Diamond a vidí návrat v eleganci reproduktorových skříní, které pokračují v elementárních sériích Diamond 9 a Diamond 10. To, jak sérii přijala veřejnost, souvisí s její další existencí, cenová stabilita a prémiový vzhled všechny produkty činí velmi atraktivními.

 

Sloupové reproduktory

Podlahový set je zlatým středem v řadě 11, modely 11.3 a 11.5 mají podobné charisma. Skvělou image doplňují unikátní design skříní i precizní crossover. Nejsou ani velké, ani malé. Jsou však těmi, kdož vzdávají poctu starším diamantovým skvostům řady 9 a 10. Diamond 11 je další kapitolou slavného příběhu, s úctou dělají 85-leté společnosti Wharfedale dobré jméno a pokračují v tradici.

Konstrukce, jak má být

Tyto sloupové krásky jsou vyráběny ze sendvičového typu dřeva s různou hustotou, čímž jsou posíleny vynikající akustické vlastnosti. Povrchová kvalita je též chvályhodná. Oblíbené zakřivené linie kabinetů zvyšují zvukový výkon a dodávají sofistikovaným soustavám estetický náboj. Basy jsou  bohaté, zřetelné, dobře integrované, staly se neodmyslitelnou součástí celistvého produktu - ne nadarmo se říká, že basa tvrdí muziku. Crossover frekvence je složitá a přesná, tomuto systému dodává velmi vysokou úroveň.

 

Co není vidět na první pohled

Je známo, že jde o tří-pásmový systém bass-reflexového typu. Podpora duálních basových 150 mm řidičů z kevlarového vlákna je umocněna středovým 100 mm měničem ze stejného materiálu. Pouze 25 mm tweeter s textilní kalotou je důležitou třešničkou na dortu. Inženýrský tým společnosti využil vyvinutého virtuálního crossover softwarového systému a tak vytváří mnoho možností obvodu pro plynulé míchání basů, středních i vysokých frekvencí. Tyto možnosti obvodu jsou poté testovány a hodnoceny na základě poslechových testů po dobu několika měsíců. Když je zvolena strategie konečného obvodu, návrháři pak už jenom jemně vyladí komponenty crossoveru a uspořádání obvodové desky s cílem dosahovat co nejpřesnější hudební produkce, včetně výkonu.

 

Design? Špičkový.

Technická stránka věci se u těchto reproduktorů mísí s designem, jenž dodává řadě Diamond na neodolatelnosti. Moderní vizáž se hodně snaží doběhnout špičkové technologické vybavení. K dobru je také intuitivní systém řídících jednotek. Pokročilé vlastnosti těchto komponentů jsou takových kvalit, že se mohou směle poměřovat se špičkovými reproduktory jiných zvučných značek. Netají se výkonem, přístupem, vynikající konstrukcí, odvahou. Společnost Wharfedale odhodlaně vykračuje nastartovaným směrem dál, vstříc novým výzvám a cílům, aby opět ožilo toto odvětví trhu High -Fidelity zvuku.

 

Audio battle Wharfedale Diamond 11.4 vs. KEF a KLIPSCH

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobry den,
Mohu se prosim zeptat, byly by tyto repro vhodne k receiveru onkyo tx-nr575e a doporucujete zapojeni bi-amp? Uvazuji nad koupi do mistnosti 19m2.
Dekuji za odpoved
0


Recenze

Zákaznické recenze

Evžen Janček
06.03.2018

Nečekané

Používám v kombinaci s receiverem Yamaha RX-A670 k absolutní spokojenosti. Ex-post jsem si přečetl spoustu recenzí a musím konstatovat, že ani v nejmenším nepřehánějí. Díky za doporučení pánům z L-E.cz !!!

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Diamond 11.4

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 3
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (textil) / Střední frekvence: 100 mm (kevlar) / Nízké frekvence: 2x 150 mm (kevlar)
Typ reproduktoru Spodní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 42
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) nespecifikováno
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 91
Minimální vstupní výkon (W) 25
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 175
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Šířka (mm) 222
Výška (mm) 985
Hloubka (mm) 320
Hmotnost (kg) 24