DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Wharfedale Diamond 225
Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225 Wharfedale Diamond 225

Wharfedale Diamond 225

11 190 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

11 190 Kč

Popis

Následníkem velmi úspěšné regálové reproduktorové soustavy Diamond 220 je tento větší model Diamond 225 s originálními reproduktory, náležící do rodiny – série Diamond 200. Společnost Wharfedale již více než 30 let zvedá pomyslnou laťku vlastní reproduktorové produkce stále výše, vysoce výkonné modifikované série reproduktorů vypovídají o přítomnosti a užití těch nejvyspělejších technologií, o kvalitě každého, i toho nejmenšího výrobního segmentu a detailu…

 

Hi-fi zvuk, jak se patří

V českém překladu Diamant 200 je sérií britské společnosti a značky Wharfedale. Společnost jako taková je jedním z bloků skupiny International Audio Group, která má své zastoupení v Anglii, Německu, Asii a USA. Srdcem hi-fi průmyslu v Anglii je město a sídlo společnosti Huntingdon, podpůrný výzkum však částečně zajišťuje i odloučené zázemí společnosti sídlící v Asii. Hi-fi soustavy a sety pro domácí kino, subwoofery a vestavné reproduktory produkuje Wharfedale na profesionální úrovni, všechny elementy, segmenty, produkty i celé soustavy jsou špičkové úrovně. Pro jejich výrobu jsou používány kvalitní a prověřené, testované materiály, je také využíváno nejmodernějších zpracovatelských postupů a technologií.

 

Konstrukční řešení reproduktorových skříní

Reproduktorové kabinety 2 pásmových regálových středových soustav disponují bassreflexem, a jsou unikátně konstrukčně řešeny za pomocí sendvičového systému s použitím dřevovláknitých vyztužených MDF desek. Čelní stěna je účelně i esteticky osazena měniči – basový ovladač o průměru 165 mm je kuželovitého tvaru, povrch tvoří tkanina s kevlarovými vlákny pro lepší odezvu basů, 25 mm vysokotónový Soft dome měnič má kupoli potaženou hebkou tkaninou. Komplex skříně je dán rozměry 355 x 196 x 262 mm, hloubka může být mřížkou zvětšena o 28 mm. Pohledný a designově vyladěný sokl má navíc kladné vlastnosti, tvoří skříni stabilní, pevnou a vyrovnávající základnu, která zároveň snižuje možnost nežádoucích vibrací a rezonancí. I s ním reproduktorová skříň váží 6,5 kg.

 

Konkrétní specifikace je dobré znát

Také další parametry jsou vodítkem, které pomohou potencionálnímu klientu orientovat se v oblasti audio vizuální techniky. Frekvenční rozsah se u tohoto setu pohybuje mezi 45 a 20 000 Hz, s dělícím kmitočtem 2,3 kHz. Doporučený výkon zesilovače je v rozmezí 25 – 120W.  Akustická citlivost je na maximální hranici 87 dB, impedance minimální má hodnotu 4,2 Ohm a impedance nominální, kompatibilní 8 Ohm.

 

Diamantová série zazáří

V interiérovém umístění se souprava reproduktorů, která může stát samostatně, ale také se může stát součástí - jedním z elementů efektivně sestaveného setu, bude vyjímat graciózně. Její design je jednoduše stylový a je poplatný módě i progresi novodobé současné generace. Díky použitým ověřeným materiálům, postupům, technologiím i dalším vychytávkám nabízí v koncovém efektu pravdivý akustický proud se zvýrazněným basovým základem a také se zřetelnými a prokreslenými výškami. Proto se může jednoduše dostat i do vašich interiérů a zajistit tak dokonalý poslech oblíbené hudby nebo filmové projekce, která si žádá náročnější aparaturu k dosažení adekvátního, skvělého kulturního a estetického zážitku. Proč se tedy neponořit do zvuků symfoniety či klavírní romance, nebo si vychutnat efektové pojetí filmového ozvučení? S linií Diamond 200 je značka Wharfedale hned zvučnější, a s Diamond 225 Black je reprodukovaný zvuk zvukem s nepřekonatelnou autenticitou. Dopřejte si tedy pohodlný a plnohodnotný poslechový zážitek, který může zůstat po dobu neurčitou zcela nepřekonán!

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: 2-pásmový reproduktor s bass reflexem
 • Středobasový měnič: 165 mm
 • Výškový měniče: 25 mm
 • Citlivost (2.83V @ 1m): 87dB
 • Doporučovaný výkon zesilovače: 25-120 W
 • Impedance: 4 - 8 Ohmů
 • Frekvenční rozsah (+/-3dB): 45 - 20.000 Hz
 • Dělící kmitočet: 2.3kHz
 • Objem korpusu: 10.3L
 • Rozměry (V x Š x H): 355 x 196 x (262+28) mm
 • Hmotnost jednoho reproduktoru: 6.5kg
 • Cena za pár


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den
Zajímalo by mně, jaká je výška od podložky, na které kabinet stojí, po horní hranu kabinetu.
Jsem bohužel výškou ve výběru omezen.
Děkuji za odpověď.
1


Recenze

Zákaznické recenze

Bosch-1
07.06.2018

Hrají skvěle!!!

Výborné na hudbu.

Pátek
09.06.2017

Spokojený

Čistý, brilatní zvuk, pan Březina na Hifivoisu nelhal.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Diamond 225

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 45 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 87 dB
Šířka (mm) 196 mm
Výška (mm) 355 mm
Hloubka (mm) 262 mm
Hmotnost (kg) 6,5 kg