DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Wharfedale Diamond 230
Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230 Wharfedale Diamond 230

Wharfedale Diamond 230

19 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

19 490 Kč

Popis

Nový nejmenší model sloupové reprosoustavy série 200 anglického výrobce Wharfedale.

Model Diamond 230 je 2,5-pásmová sloupová reprosoustava určená pro ozvučení menších poslechových místností.  Již při vybalení Vás zaujmou střídmým jednoduchým designem s čistými liniemi a kvalitním zpracováním. Konstrukčně se jedná o bassreflexovou ozvučnici která převzala technologií od osvědčené série Jade, kdy je bassreflex vyvedený do spodní části reprosoustavy. Toto řešení nabízí bezproblémové umístění na téměř libovolném místě v jakékoliv místnosti. Zvukový přednes reprosoustav se dá popsat jako typický pro Wharfedale kdy je velmi přesný a navíc získaly rychlý a dynamický bass který určitě ocení všichni posluchači rockové a moderní hudby.

První série Diamond byla vyrobená již v roce 1982 a od té doby se každým novým modelem dále zlepšuje.

Léty se inovovaly téměř všechny použité technologie a to při zachování dostupné ceny a moderního designu výsledkem je několik ocenění v nejrůznějších odborných testech po celém světě. Nová Diamond série 200 se v tomto ohledu ničem neliší, při výrobě jsou použity nejnovější technologie, reprosoustavy mají moderní povrchovou úpravu díky, které vypadají ještě lépe než předchozí modely. Změnou prošly i osazené měniče a konstrukce výhybky díky těmto změnám nabízí tento model ještě lepší zvukový projev než jeho předchůdce. Co zůstalo nezměněno je jednoduchý a účelný design. Reprosoustavy mají výborný zvukový projev jak při klasickém stereu tak mají ambice stát se stabilním základem vašeho systému domácího kina. Nejsilnější zbraní těchto reproduktorů jsou živé teplé středy, řečové pásmo je prokreslené do hloubky lze napsat, že je prokreslený do posledního detailu. Stejně jako u předchozího modelu je celkový prostor pevně vykreslený z dostatečnou hloubkou je radost poslouchat jednotlivé nástroje.  Na zadní straně reprosoustav naleznete pouze masivní šroubovací bi-wiringové repro terminály. Součástí balení jsou kovové antirezonanční hroty, které reprosoustavu dokonale oddělí od podlahy. Ozvučnice je vyrobena z vrstvené konstrukce, která je složená z dřevotřísky a MDF, kdy je navíc přední panel ještě zesílený toto řešení zaručuje vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 17,8 kg.

Technické parametry:

 • 2,5-pásmová sloupová reprosoustava (přední bassreflex)
 • Basový měnič: 1x 165 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
 • Středobasový měnič: 165 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
 • Výškový měnič: 25 mm textilní kalota
 • Impedance: 8 ohm
 • Terminály: bi-wiring
 • Doporučený výkon zesilovače: 25-150 W
 • Frekvenční rozsah: 40 - 20.000 Hz
 • Citlivost: 88,0 dB
 • Rozměry (š x v x h): 196 x 965 x 340 mm
 • Hmotnost: 17,8 kg (jeden reproduktor)

Cena za pár



Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý deň,v roku 2015 som u vás kupoval tieto reproduktory spolu c centrom 220 a zadnými 110 do miestnosti 22 M2, aký Subwoofer by ste odporučili? Ďakujem .Palesch
2


Recenze

Zákaznické recenze

Mercedes
12.06.2017

Dynamický, podrobný přednes

Na internetu jsem se dočetl, že tyto reproduktory v Wharfedale vyrobili pro mladšího posluchače, který má rád dynamický přednes. Design je pěkný, líbivý, hlavně ten lakovaný přední čelní panel.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Diamond 230

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2,5
Frekvenční odezva od (Hz) 40 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Šířka (mm) 196 mm
Výška (mm) 965 mm
Hloubka (mm) 340 mm
Hmotnost (kg) 17,8 kg