CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
WHARFEDALE DX-1 HCP
WHARFEDALE DX-1 HCP WHARFEDALE DX-1 HCP

WHARFEDALE DX-1 HCP

19 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Popis

Wharfedale DX-1 HCP reproduktorový systém dokazuje, že co je malé to je opravdu krásné, kompaktní 5.1 surround zvuk reproduktorů Vás potěší jak při poslechu Vaší oblíbené hudby tak filmu.

Hi-fi reproduktory přináší kvalitní zvuk ve zvukové kvalitě Wharfedale - k dispozici jsou v lesklé černé a lesklé bílé. Pro ty z vás, kteří chtějí nový systém prostorového zvuku, ale nemůžou z prostorových důvodů mít v obývacím pokoji větší reproduktory je určen systém je DX-1 HCP.

DX-1 HCP se skládá ze 4 satelitních reproduktorů pro přední a zadní kanály,

v systému nechybí středový reproduktor a výkonný a přesto kompaktní 150W aktivní subwoofer. Reproduktory mohou připadat povědomé pro ty z vás, kteří znají sérii Wharfedale Diamond. Bystrému oku neunikne, že se jejich styl, prvky z velmi podobají reproduktorům Wharfedale Diamond 10.1. Reproduktory systému DX-1 HCP sdílí s WD 10.1 zakřivení skříně a stříbrné kužele, které byly zmenšeny na mnohem menší velikost, ale tím neztratili nic ze své kvality.

Každý DX-1 satelit je jen 19 cm vysoký a má 19 mm hedvábný tweeter, 75 mm střední/basový reproduktor s kuželem z polypropylenu.

Uzavřené skříňové konstrukce přináší možnost, že reproduktory mohou být umístěny v těsné blízkosti stěny aniž by to ovlivnilo výkon nebo vytvoření basů. DX-1 centrální reproduktor kombinuje dva 75 mm střední/basové reproduktory a 19 mm výškový reproduktor, který je vyplněn speciálním materiálem pro řízení proudění vzduchu, což vede k velmi bohatému a detailnímu zvuku, který je rozhodující pro křišťálově čistou řeč a celkový prostorový zážitek z filmu

DX-1 Subwoofer je vybaven 200 mm basový reproduktorem velkého výkonu až 150W a zesilovačem třídy D.

I když malé satelitní reproduktory poskytují dostatečné basy, subwoofer vyplňuje přenáší do celkového projevu rychlé, hluboké a dobře definované basy.
DX-1 HCP nabízí inteligentní a prostorově úsporný moderní styl, který do Vaší domácnosti přináší prostorový zvuk, který lze definovat jako velmi rychlý, razantní a detailní, se smyslem pro měřítko, které je v rozporu s miniaturní velikost reproduktorů!

Rozbalení a recenze Wharfedale DX-1 HCPPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: WHARFEDALE DX-1 HCP

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale