DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Wharfedale Reva 2 Walnut

SKU
5025941168904
23 190 Kč
Skladem

Série Reva se řadí k nejpovedenějším reprosoustavám britské společnosti Wharfedale, která se pyšní řadou skvělých produktů. Na trhu s hi-fi komponenty zaujímá význačné místo, Reva a její součásti jsou toho důkazem. Skvěle propracovaný dvou pásmový set se na výsluní ocitá také díky technologiím moderní doby a vytříbeným elementům, jejichž produkce posunula Wharfedale v audio světě na čelo žebříčku.

Umí vytvořit dokonalý hudební prostor

Reva 2 je taková větší kombinace setu Reva 1, audiofily dozajista potěší větší porce basů. Reproduktory jsou podpořeny bassreflexem, kdy však dochází ke změně klasického bassreflexového nátrubku. Proměna však znamená krok kupředu a přináší také větší účinnost. Tato série staví na vytříbené tonální přesnosti a dokonalém provedení hudebního detailu, stejně však i na schopnostech daných monitorů a konstrukční unikátnosti skříní. Reva 2 se jeví jako sestava kompaktních 2 pásmových stojanových reproduktorů, které se vyznačují především svým osobitým uchopením a prostorovým zvukem. Pohled zvenčí i zevnitř je vzácně vyrovnaný, vzhled a estetičnost má co říci hlavně exkluzivně se lesknoucím klavírním lakem a jeho sedmivrstevnou strukturou. Uvnitř je skříň konstruována velmi přísně dle modifikací a inovací technologií předešlých řad.

Na vrcholu designu

Každá z reproduktorových skříní je směrem k zadní stěně mírně zakřivena, zpracování bassreflexu formou štěrbinové technologie Wharfedale vytlačuje typizovaný bassreflex, čímž však účinnost netrpí, ba naopak je znatelně vyšší. Basový základ je rozestřen v prostoru velmi precizně vyváženým a kontrolovaným způsobem, a tak je maximálně eliminováno zkreslení basů. Na výběr je k dispozici čtveřice povrchových úprav – černý klavírní lak nebo bílý klavírní lak, obojí vypadá skvostně a elegantně. V každém interiéru pak působí nadmíru originálně též provedení v rusém nebo ořechovém přírodním dezénu, milovníci přirozené krásy si přijdou na své.

Ze světa specifik a parametrů

Základem setu je úprava speciálního, tuhého a odolného dřeva, nitru kabinetu však vévodí středobasový a výškový reproduktor. Větší z nich je o průměru 125 mm a při jeho výrobě význam hraje použití skelných vláken, 25 mm tweeter má kalotu z jemné textilie. Tyto dvě úpravy dodávají oběma komponentům dlouhodobou životnost. Frekvenční rozsah působí mezi 48 – 20 000 Hz, citlivost činí 86 decibelů a impedanční hodnota je 8 Ohm. Doporučený výkon zesilovače je rozšířen na 20 – 80 W. Každá ze skříní je 357 mm vysoká, 204 mm široká a má hloubku 275 mm. Při instalaci se reproduktor mírně pronese, neboť váží 7,8 kg.

Poslech je vskutku příjemným zážitkem

Reva 2 od Wharfedale nabízí ve své podstatě jedinečný a nanejvýše autentický akustický prožitek. S detailním zvukem a akustickou precizností, okořeněnou dynamikou je projev povýšen na špičku kvalit hudebních produkcí, nevyjímaje kompletní hudební přednes. Má-li potencionální zájemce o prvotřídní kvalitu skutečný zájem, pak jeho náročnou fantazii a požadavky ukojí právě výše popisovaná reproduktorová soustava. Hudba, čišící z jejich měničů přes specificky upravené membrány, je veskrze autentická, nechybí jí prostorovost a ta správná nálada, bez které je vnímavý posluchač hluchý a necitelný. Britská společnost se svými letitými zkušenostmi, opírající se o praxi a výzkum, je taktéž renomovanou značkou na dnešním trhu s audio technikou. Dopřejte si tento úchvatný precedens za cenu, která odpovídá vysoce oceněnému výrobku, modelová série Reva si tuto poctu beze zbytku zaslouží.

Technické parametry:

 • Konstrukce: 2pásmová s bassreflexem
 • Středobasový reproduktor: 125mm, skelná vlákna
 • Max. výstup / 1 m: 96 dB
 • Výskový reproduktor: 25mm, textil
 • Doporučený výkon zesilovače: 20 - 80 W
 • Impedance: 8 Ω
 • Citlivost (2.83V @ 1m): 86 dB
 • Frekvenční rozsah 48 Hz - 20 kHz (+/-3dB)
 • Dělící kmitočet: 2 kHz
 • Rozměry (V x Š x H) 357 x 204 x 275 mm
 • Hmotnost 7,8 kg / ks

Cena za pár

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 48 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 86 dB
Barva Walnut
Šířka (mm) 204 mm
Výška (mm) 357 mm
Hloubka (mm) 275 mm
Hmotnost (kg) 7,8 kg
Vaše hodnocení