DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Wharfedale Reva 3 Bílé

SKU
5025941161448
37 790 Kč
Do 5 dnů

Milujete luxus, projevy exhibicionismu a štíhlonohé, vysoké krásky? Možná, že i ve světě techniky lze najít komponenty, které zahrají právě na tuto notu a možná ještě lépe, než očekáváte. Jde sice o menší z dvojice sloupových reprosoustav na trhu novopečené série Reva od britské společnosti Wharfedale, ale tento fakt nijak nesnižuje jejich schopnosti a kvality. Poslechněte si jejich zvuk v éteru, zatlačí vás do křesla a zvětší dosud projevované emoce. Půjdou až na dřeň…

Účel jejich veličenstva

Upotřebit tento set reproduktorů lze nejenom v sestavě k domácím kinům, ale tento způsob stereo využití je asi nejpoužívanější. Jako součást kino systému je Reva 3 naprosto nejideálnější a nejvyužívanější. Prostorovost zvuku je dána štěrbinovou mechanikou, vyspělým patentovaným technologickým potenciálem Wharfedale. Podporuje ji dokonalejší konstrukční systém vysokých skříní, který se však vyznačuje stabilitou, tuhostí a skvělými rezonančními vlastnostmi (také díky použitému materiálu, kterým je kvalitní upravené dřevo).

Co nám poví specifikace

Každá podlahová reproduktorová soustava disponuje atypickým, originálně pojatým bassreflexem, který však funguje ještě o poznání lépe, než jeho klasická verze. Typ sestavy je dvou a půl pásmový, přičemž osazení měniči je vskutku famózní. Každá skříň obsahuje dvojici 125 mm basových reproduktorů s kupolí ze skelných vláken, dále jeden podobný unikátní 115 mm středovýškový reproduktor s užitím týchž vláken. Do čtveřice tyto měniče doplňuje 25 mm tweeter s textilní kalotou. Všechny komponenty jsou precizně zpracovány a spolu tvoří ničím nenahraditelný tým ozvučení. Kmitočtový rozsah je dán 40 – 20 000 Hz, doporučen je zesilovač o výkonu 25 – 120 W, impedance je 8 ohmová.

Pohled zvenčí

Sloupové soustavy se tyčí až do výšky 910 mm, široké jsou 226 mm a do hloubky měří 290 mm (i s reproterminály ovšem o 34 mm více). Hmotnost jedné královské dámy činí necelých 19 kg, což vypovídá o stabilitě produktu, kterou podporuje a umocňuje 30 mm vysoký sokl. Provedení se nabízí v několika barevných variantách. Nejvíce romantiky kterémukoli typu interiéru dodá bezesporu bílá verze – klavírní lak je bez chybičky a je velice elegantní. Exkluzivně vypadá černá variace klavírního laku, totálně doplní moderní prostor nadčasovým nábojem. Pro milovníky přírodních specifik je ideální provedení v imitaci dřeva, buď Deep Rosewood nebo Walnut – vybrat si mezi rudobarevným odstínem nebo ořechovým není taktéž jednoduchou záležitostí.

Nadupaná Reva

Britská společnost Wharfedale je posilněna zkušenostmi z letitých průzkumů a inženýrského bádání, které její produktové řady posunuje o level výše a staví je do úplně jiného světla, než jsme zvyklí. Hudební produkce s mocnými basovými intenzivně laděnými akustickými vrstvami, s prokresleným středovými pasážemi nejsou však ochuzeny ani o detailní, jasný, čistý a propracovaný sound vysokého pásma. Komplexní zvukový proud je ozvláštněn přirozeným a autentickým přednesem s hloubkou projevu, která dodá hudební produkci notný 3D projev. Elementárně se Reva 3 hodí k doplnění stereo systémů domácích kin a to zejména pro náročnější klientelu, radost však udělá každému, kdo projeví zájem o kvalitu této třídy. A že tato série, potažmo i kompletní repro set je třída, o tom není pochyb. Ověřit si fakta je samozřejmě kdykoliv možné – vyzkoušejte si tento set na vlastní uši.

Příjemné poslouchání!

Technické parametry:

Konstrukce: 2,5pásmová s bassreflexem

 • Středobasový reproduktor: 1x 115mm, skelná vlákna
 • Basový reproduktory: 2x 125mm, skelná vlákna
 • Výškový reproduktor: 25mm, textil
 • Max. výstup: / 1 m 100 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
 • Nominální impedance: 8 Ω
 • Minimální impedance: 3,7 Ω
 • Citlivost (1 W/1 m): 88 dB
 • Kmitočtový rozsah: 40 Hz - 20 kHz (+/-3dB)
 • Dělící frekvence: 450 Hz a 2,6 kHz
 • Rozměry (V x Š x H): 910 (+ 30 mm hroty) x 226 x 290 (+ 34 mm terminály) mm
 • Objem korpusu: 29 l
 • Hmotnost: 18,8 kg / ks

Cena za pár

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2,5
Frekvenční odezva od (Hz) 40 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Barva Bílá
Šířka (mm) 226 mm
Výška (mm) 910 mm
Hloubka (mm) 290 mm
Hmotnost (kg) 18,8 kg
Vaše hodnocení