DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Wharfedale Reva 4 Rosewood

SKU
5025941162896
48 590 Kč
Do 5 dnů

Největší v sérii Reva je nejenom vzhledem stojanová reproduktorová souprava. Zvukový dojem není o nic menší, než skutečný mohutný kabinet každého z dvojčat. Prostorový zvuk dostatečného kalibru, kořeněný systémem a technologiemi z pera legendárního britského výrobce Wharfedale má grády a umí to pěkně roztočit. Tento dvou a půl pásmový podlahový set patří do každého luxusního kino systému.

Základní atributy

Není věrnějšího zvuku, než právě u série Reva. Pochlubit se skvělým konstrukčním návrhem, zvukovou přesností a detaily, módní zakřivenou stavbou kabinetů s dokonalými akustickými vlastnostmi, využitím kvalitních elementů a materiálů, včetně dřevěného kompozitu, to může a umí pouze ona! A přitom nezůstává jenom u chlubení, vše je naprosto reálné, skutečné a opravdové.

Technologické vychytávky

Jednou ze stěžejních inovací je systém nové štěrbinové technologie bassreflexu, díky níž je zkreslení eliminováno na minimum. Basy tak zůstávají zcela zřetelné, autentické, precizní a silné. Dokonalá ozvučnice disponuje hned dvojitou dávkou středobasových 150 mm měničů a jednoho měniče o průměru 115 mm, všechny s přídavkem skelných vláken. Tweeter o průměru 25 mm s velmi jemnou textilní kalotou doplňuje čtveřici reproduktorů, kvůli kterým je zvuková dimenze neslýchaných rozměrů. Frekvenční rozsah se nese v pásmu 40 – 20 000 Hz, akustická citlivost činí 88 dB a impedance je 8 Ohm.

Nejenom hudba může být vášnivá

Přestože poslech překvapí i zkušeného audiofila, a to velmi příjemně, vidět tyto skvostné vysoké štíhlonohé dámy je skutečným zážitkem. V módních liniích se nesou hned ve čtyřech možných dezénech, z nichž každý je úchvatný. Těžko vybírat jeden z nich. Sedm vrstev klavírního laku v úpravě Black umí doslova zatemnit mozek, kdežto White rozsvítí interiér jako zasněžená široširá pláň, která září z velké dálky. Piano Deep Rosewood je další možnou alternativou s nekonečným pocitem teplé a příjemné barevnosti, rozzářené do červených, sytých podtónů. A pro zájemce o klasickou, seriózní a velmi exkluzivní přirozenost je další varianta – ve stylovém dezénu Walnut. Konečná je volba skutečně těžká.

Žádný drobeček

Ve svém komplexním pojetí působí celá dvojice reproduktorových soustav uceleným charakterem s celou řadou kladů, modifikací, inovací a specifik. Rozměrově je maximalistickým audiofilským pokusem o dokonale vyladěný akustický proud v celé své šíři, který ucpe každý, i malý zbývající prostor v interiéru. V souhře s dalšími komponenty by se dala nazvat géniem v dobré společnosti. S výškou plných 1 020 mm a šířkou 258 mm je snadno stavitelná v daném prostoru, ani 330 mm hloubka není volnému uložení na závadu. V reálu je však nutno připočítat do hloubky ještě 34 mm na integrované reproterminály. Se svou 25kg hmotností je vskutku stabilní a s delikátně „vymazleným“ 30 mm podstavcem zcela funkční i vzhledná.

Skvělý zážitek s řadou Reva

Wharfedale je společností, jejíž kořeny sahají až do poloviny 20. století. Má na svém kontě řadu hodnotných výsledků na poli akustického bádání a objevování. Hledáte-li skutečný a vyvážený, plný, hodnotný zvukový proud s mnoha dalšími superlativy, je tato série modelů jasnou výzvou. Moderní provedení, podpořené precizní prací, konstruktivními postupy a technologickými vymoženostmi, vítězí na trhu dokonalých produktů, jimž Reva od Wharfedale se svými mnoha podobami a projekty jasně vévodí.

Technické parametry:

 • Konstruce: 2,5pásmová s bassreflexem
 • Basový reproduktor: 2x 150mm, skelná vlákna
 • Středobasový reproduktor: 1x 115mm, skelná vlákna
 • Výškový reproduktor: 25mm, textil
 • Max. výstup / 1 m 102 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25 - 150 W
 • Nominální impedance: 8 Ω
 • Minimální impedance: 4 Ω
 • Citlivost (1 W/1 m): 88 dB
 • Frekvenční rozsah: 40 Hz - 20 kHz (+/-3dB)
 • Dělící frekvence: 350 Hz a 2,6 kHz
 • Rozměry (V x Š x H): 980 (+ 30 mm hroty) x 258 x 330 (34 mm terminály) mm
 • Objem korpusu: 46,3 l
 • Hmotnost: 25 kg / ks

Cena za pár

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2,5
Frekvenční odezva od (Hz) 38 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Barva Rosewood
Šířka (mm) 258 mm
Výška (mm) 980 mm
Hloubka (mm) 330 mm
Hmotnost (kg) 25 kg
Vaše hodnocení