DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Wharfedale Reva 3
Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3 Wharfedale Reva 3

Wharfedale Reva 3

37 790 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

37 790 Kč

Popis

Milujete luxus, projevy exhibicionismu a štíhlonohé, vysoké krásky? Možná, že i ve světě techniky lze najít komponenty, které zahrají právě na tuto notu a možná ještě lépe, než očekáváte. Jde sice o menší z dvojice sloupových reprosoustav na trhu novopečené série Reva od britské společnosti Wharfedale, ale tento fakt nijak nesnižuje jejich schopnosti a kvality. Poslechněte si jejich zvuk v éteru, zatlačí vás do křesla a zvětší dosud projevované emoce. Půjdou až na dřeň…

Účel jejich veličenstva

Upotřebit tento set reproduktorů lze nejenom v sestavě k domácím kinům, ale tento způsob stereo využití je asi nejpoužívanější. Jako součást kino systému je Reva 3 naprosto nejideálnější a nejvyužívanější. Prostorovost zvuku je dána štěrbinovou mechanikou, vyspělým patentovaným technologickým potenciálem Wharfedale. Podporuje ji dokonalejší konstrukční systém vysokých skříní, který se však vyznačuje stabilitou, tuhostí a skvělými rezonančními vlastnostmi (také díky použitému materiálu, kterým je kvalitní upravené dřevo).

Co nám poví specifikace

Každá podlahová reproduktorová soustava disponuje atypickým, originálně pojatým bassreflexem, který však funguje ještě o poznání lépe, než jeho klasická verze. Typ sestavy je dvou a půl pásmový, přičemž osazení měniči je vskutku famózní. Každá skříň obsahuje dvojici 125 mm basových reproduktorů s kupolí ze skelných vláken, dále jeden podobný unikátní 115 mm středovýškový reproduktor s užitím týchž vláken. Do čtveřice tyto měniče doplňuje 25 mm tweeter s textilní kalotou. Všechny komponenty jsou precizně zpracovány a spolu tvoří ničím nenahraditelný tým ozvučení. Kmitočtový rozsah je dán 40 – 20 000 Hz, doporučen je zesilovač o výkonu 25 – 120 W, impedance je 8 ohmová.

Pohled zvenčí

Sloupové soustavy se tyčí až do výšky 910 mm, široké jsou 226 mm a do hloubky měří 290 mm (i s reproterminály ovšem o 34 mm více). Hmotnost jedné královské dámy činí necelých 19 kg, což vypovídá o stabilitě produktu, kterou podporuje a umocňuje 30 mm vysoký sokl. Provedení se nabízí v několika barevných variantách. Nejvíce romantiky kterémukoli typu interiéru dodá bezesporu bílá verze – klavírní lak je bez chybičky a je velice elegantní. Exkluzivně vypadá černá variace klavírního laku, totálně doplní moderní prostor nadčasovým nábojem. Pro milovníky přírodních specifik je ideální provedení v imitaci dřeva, buď Deep Rosewood nebo Walnut – vybrat si mezi rudobarevným odstínem nebo ořechovým není taktéž jednoduchou záležitostí.

Nadupaná Reva

Britská společnost Wharfedale je posilněna zkušenostmi z letitých průzkumů a inženýrského bádání, které její produktové řady posunuje o level výše a staví je do úplně jiného světla, než jsme zvyklí. Hudební produkce s mocnými basovými intenzivně laděnými akustickými vrstvami, s prokresleným středovými pasážemi nejsou však ochuzeny ani o detailní, jasný, čistý a propracovaný sound vysokého pásma. Komplexní zvukový proud je ozvláštněn přirozeným a autentickým přednesem s hloubkou projevu, která dodá hudební produkci notný 3D projev. Elementárně se Reva 3 hodí k doplnění stereo systémů domácích kin a to zejména pro náročnější klientelu, radost však udělá každému, kdo projeví zájem o kvalitu této třídy. A že tato série, potažmo i kompletní repro set je třída, o tom není pochyb. Ověřit si fakta je samozřejmě kdykoliv možné – vyzkoušejte si tento set na vlastní uši. Příjemné poslouchání!

Technické parametry:

 • Konstrukce: 2,5pásmová s bassreflexem
 • Středobasový reproduktor: 1x 115mm, skelná vlákna
 • Basový reproduktory: 2x 125mm, skelná vlákna
 • Výškový reproduktor: 25mm, textil
 • Max. výstup: / 1 m 100 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
 • Nominální impedance: 8 Ω
 • Minimální impedance: 3,7 Ω
 • Citlivost (1 W/1 m): 88 dB
 • Kmitočtový rozsah: 40 Hz - 20 kHz (+/-3dB)
 • Dělící frekvence: 450 Hz a 2,6 kHz
 • Rozměry (V x Š x H): 910 (+ 30 mm hroty) x 226 x 290 (+ 34 mm terminály) mm
 • Objem korpusu: 29 l
 • Hmotnost: 18,8 kg / ks

Cena za párPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,

rád bych zkombinoval stereo reciever Onkyo TX-8270 (kvůli konektivitě) s reproduktory Wharfedale Reva 3. Myslíte si, že je to rozumná kombinace do obýváku o ploše cca 50m2?

Dále bych se chtěl zeptat zda je možné umístit sloupové reproduktory na řekněme skříňku pod televizí cca 40cm od země. Ona závěsná skříň na zeď je masivní, bez problémů unese 120kg a ani se nehne, samotná skříň má možná 50kg tzn. ani vibrací bych se nebál. Momentálně na ní mám regálové repro Denon SC 300 od zesilovače Denon PMA-980R a žádný problém z pohledu akustiky sem za ta léta nezaznamenal.

Děkuji za názor a přeji Vám pěký den.

S pozdravem
Libor Beránek
6


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Wharfedale Reva 3

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2,5
Frekvenční odezva od (Hz) 40 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Šířka (mm) 226 mm
Výška (mm) 910 mm
Hloubka (mm) 290 mm
Hmotnost (kg) 18,8 kg