Xavian Perla Esclusiva (PŘÍRODNÍ DUB)

SKU
Xavian1276
44 990 Kč
Skladem
Cena za pár, stojan není v balení
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
=
76 870,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Perlou nazýváme obvykle to nejlepší, co se nám dostane do rukou. Perla Esclusiva však není produktem perlorodky, nýbrž exkluzívním produktem značky Xavian.

Podoba není jen čistě náhodná

Přírodní perly mají nepravidelný tvar, barvu, velikost. Odrážejí úchvatnost a půvab ženy, symbolizují lásku. Kompaktní regálový model Perla se stal od svého uvedení v roce 2015 oblíbeným a nejprodávanějším modelem. Xavian navázal na mimořádný úspěch inovovaným modelem, v němž shrnul to nejlepší, co dokázal. Dodal mu exkluzivitu. Ozvučnice z bytelného dubového masivu sympatizují organickými zakulacenými hranami, jež našly inspiraci v přírodních principech. V nitru „perel“ jsou také skryty promyšlené technologie a špičkové součástky.

Výrobce se špičkovým akcentem

Perla Esclusiva nabízí mnoho úhlů pohledů – mimo některé je zhmotněnou fascinací hudby a nekonečnou euforií z poslechu. Propracované výhybky s prémiovými komponenty Mundorf a Jantzen spojují měniče v sérii za pomoci technologie Fase Zero. Konečným důsledkem je harmonické a muzikální audio, ve své třídě ojedinělé, o čemž svědčí desítky recenzí renomovaných světových magazínů.

Zpátky ke kořenům

Perly mají mnoho společného – jejich vzniku napomohla voda. Xavian nabízí příběh, na jehož počátku stojí Roberto Barletta, muž s italskými kořeny. Již od prvních roků byl jeho život doprovázen hudbou, v roce 1984 ho jeho zájem o hudbu a techniku přivedl až k reproduktorům, potažmo k reprodukcím. Pracoval pro italskou firmu, která se zabývala vývojem a prodejem reproduktorových soustav, zesilovačů. V roce 1994 se odstěhoval do Prahy, kde vybudoval firmu, kterou nazval dle řecké mytologie Xavian (zasvěcené místo múzám na Krétě). Po četných úspěších obdržel Xavian roku 2018 mnoho ocenění za druhou generaci stěžejního modelu Perla, s označením Perla Esclusiva.

Esteticky vyladěná krasavice

Na pohled se zdá být Perla klasickou kompaktní dvoupásmovou reprosoustavou se dvěma reproduktory a štěrbinovým bass-reflexem, otevřeným směrem dopředu. Na ozvučnicích není jediná ostrá hrana, proto působí příjemným dojmem. Skladnost soustavy naznačují jejich rozměry – 190 mm široké, 315 mm vysoké a 236 mm hluboké krásky z vybraného italského dubu zároveň evokují pevnost a trvalost. Perla Esclusiva váží o více než tři čtvrtě kg více, než původní generace, což čítá plných 7,7 kg. Umí oslovit, ať už jako efektní mořený tmavý dub, světlý přírodní dub či černý - bílý mat, v každém ohledu vypadá ohromně. Za příplatek je k dostání luxusně působící výjimečná verze Marina, javorový masiv s tenkými vklady tmavého ořechu s mnoha vrstvami laku.

Z pohledu specifikací

Vpředu je vidět dvojice reproduktorů, vyráběných značkou AudioBarletta. Podstatnou změnou prošly výhybky v sériovém zapojení, topologie zůstala totožná, stejně jako přechodová frekvence 3 000 Hz. Nové jsou kondenzátory Mundorf. Ozvučnice Perly je uvnitř lépe tlumena - kombinací bitumenu přímo na stěnách a vrstvením dalších materiálů různého druhu. Soustavy mají frekvenční rozsah 53 - 20 000 Hz (-3 dB), impedance 8 Ohm, citlivost je 88 dB / 2,83 V/m. Ani ve velkém prostoru neztrácejí dech v hlubokých tónech, ba naopak, basy jsou energické, bohaté a barevné. Oproti původní generaci se zlepšila suverénnost bass-reflexu a basový základ je příjemně zakulacený. Výrobce v této verzi podporuje nespoutanost a nadhled, exhibici krásy i detailu, podtrhuje plastičnost všeho, což dohromady vytváří až dojemně emotivní celek, kde je všechno, jak má být.

Perla dýchá, je jedinečná v celé své kráse

Xavian Perla Esclusiva je nesrovnatelná s obyčejnou levnou elektronikou, se stoupající kvalitou připojeného systému má grády a šmrnc, bohatost, robustnost a plnost. Umí navodit pocit, že právě hraje mnohem větší reprosoustava. Kdo nevěří, může se přesvědčit na vlastní oči i uši. Exkluzívně v ČR a nejenom v Praze, ale také na Moravě v našem zlínském studiu. Všem zájemcům nabízíme možnost předvedení a poslechu, včetně vyzkoušení a profesionální konzultace.
Výrobce Xavian
Měniče AudioBarletta
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 53
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Dělící frekvence (Hz) 3 000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Barva Přírodní dub
Šířka (mm) 190
Výška (mm) 315
Hloubka (mm) 236
Hmotnost (kg) 7,7