DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha BD-S681
Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681

Yamaha BD-S681

8 980 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

8 980 Kč

Popis

S podporou Blu-ray 3D – nejnovějšího video formátu, s vybavením a funkčností HDMI terminálů s 4K upscaling, zaručující vysokou kvalitu obrazu a kompatibilitou s Miracast (bezdrátový přenos obrazu) je produkce modelu z dílny Yamaha na vysoké úrovni. Veřejnosti se představuje Blu-ray přehrávač série BD, typ S681. Nenápadný, o to však lépe vybaven, si razí cestu všude tam, kde je žádán a vítán komplexní obraz z Blu-ray disku, bohatší o hloubku, výraz, prostor.

Minimalistický design

Při zevrubné prohlídce pouhým okem, ať už je výrobek v provedení černém či titanovém, jsou nabíledni minimalistické linie, poplatné současnému designovému pojetí. Kompatibilita souborů, médií a Blu-ray 3D je zřejmá. V rozměrech 435 x 86 x 257 mm a při hmotnosti 2,7 kg je přehrávač typem povedeného modelu s řadou dobrých funkcí, vynikající konektivitou. Tu zastupuje především výstup HDMI, port USB, výstup digitálního (optický / koaxiální) zvuku, 2 kanálový výstup zvuku Mixed, Ethernet.

Funkce a technické zázemí

Neopomenutelnou funkcí je bezpochyby 4K Upscaling, dále nabízený režim CD a Pure Direct mód pro přehrávání hudebních disků a zlepšení citlivosti dat ke čtení. Bezdrátový standard Miracast je ideální pro připojení jakéhokoli smartphonu a tabletu, Wi-fi certified zase dovoluje, pokud není v blízkosti router, aktivovat Direct funkci pro neomezený streaming hudby z mobilního zařízení.
V provozu jsou všechny síťové, audio i video funkce. DLNA certifikace je ochranná známka Digital Living Network Aliance, zajišťující povinné formáty.

Blu-ray Disc

Blu-ray nahrávání, přehrávání a přepisování videa ve velmi vysokém rozlišení, ukládání velkého objemu dat a bezprecedentní HD prožitek je vizitkou této moderní formy optických disků, které jsou typické pro třetí generaci. Blu-ray tedy neznamená tedy jenom to, co přeložíme - onen modrý paprsek, respektive modré laserové světlo vyzařované při čtení dat, ale především dokonalejší a vyspělejší technologii přehrávání v moderním světě. CD Digital Audio, Dolby Audio, DTS HD Master Audio, xvColor, Vudu, USB port, Java patří k dalším podporovaným technologiím.

Nabídka více než akční

Kdo zná značku Yamaha a již se někdy setkal s některými z jejich produktů, je klidný, protože kvality této nadnárodní japonské společnosti tkví v její bohaté historii, tradici, precizní práci a výsledcích, jimiž je široká škála rozmanitých produktů nesoucí známky dokonalého výsledného efektu. Momentální trh s elektronikou se pod jejím jménem zabývá produkcí celé řady audio a video produktů, na jehož druhém konci je vesměs spokojený uživatel audiofil, muzikant, posluchač, divák, kulturní člověk. S každým modelem souvisí nejenom vzrůstající technologický potenciál, ale také inovovaný vzhled a image, která představuje naprosto inovační a progresivní design, související s životním stylem.

Dopřejte si na první pohled i poslech to nejlepší

Máte-li potřebu inovovat svůj arzenál domácích médií a povýšit ho v žebříčku kvalifikovanosti do nejvyšších příček, vsaďte divokou kartu na zdokonalenou audio vizuální techniku s dobrými referencemi, která rozzáří opticky i akusticky váš osobní prostor, dodá vašemu domácímu pohodlí atmosféru spokojenosti a klidu. V dnešní uspěchané a hektické době je tento precedens žádaným, vítaným a vyhledávaným.
Dopřejte si svůj domácí luxus.
Blu-ray přehrávač BD-S681 nabízí své priority všem zájemcům za příznivou cenu, s maximálním nasazením a skvělým výčtem všeho, co dobře umí. Neprohloupíte.

Specifické údaje:

 • Nativní: 480i/576i, 480p/576p, 1080i/720p, 1080p
 • Upscaling: všechny nativní signály mohou být upscalovány až na 4K
 • CD mód pro vyšší kvalitu přehrávání hudebních CD
 • Bluray 3D
 • Přehrávání Blueray / SACD / DVD / CD
 • Kompatibilita s Dolby True HD a DTS-HD Master Audio surround formáty
 • Wi-Fi a Ethernet
 • Video formáty: MKV s H.264, MPEG PS, MPEG TS, MPEG-4, VOB, AVI, ASF, WMV, AVCHD
 • Audio formáty: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC, DSD
 • Foto formáty: JPEG, GIF, PNG
 • Hi-res audio formáty: 192 kHz / 24-bit FLAC, ALAC, WAV a 5,6 MHz DSD
 • DLNA
 • USB přehrávání (přední i zadní port)
 • Přehrávání galerií JPEG fotek s MP3 hudebním doprovodem
 • Digitální audio výstup: 1x optický / 1x koaxiální
 • DIgitální výstup: 1x HDMI
 • Analogový audio výstup: 1x RCA (L/R)
 • Rozměry (š x v x h): 435 x 86 x 257 mm
 • Hmotnost: 2,7 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den, má model Yamaha BD-S681 české menu? děkuji za opdpověď R.Š.
17
Dobrý den, je prosím podpora přístroje UHD Blue-ray? Předem děkuji za odpověď R.J
5
Dobrý den.
Jen jsem chtěl zeptat jaké jsou podporované rozlišení u souborů avi, pokud je to známo? A kombinace audia a videa u tohoto formátu?
Slyšel jsem, že přístroj AVI nepřehrává.
Děkuji.
0


Recenze

Zákaznické recenze

vendy
24.08.2018

zatím jsem ještě vše nevyužil

obchod perfektní, přístroj zatím perfektní

NOVOSAD EMANUEL
05.10.2017

KVALITA NA PRAVOM MIESTE,SUPER...

ZATIAL SOM SPOKOJNY,PREHRA SKORO VSETKO,DOBRA CENA...

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha BD-S681

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha