CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha HTR-3069
Yamaha HTR-3069 Yamaha HTR-3069

Yamaha HTR-3069

Běžná cena: 8 990,00 Kč

Special Price 6 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Nejenom k domácímu kinu je vhodné pořídit si AV receiver. Přijímání audio i video signálů z různých zdrojů a jejich následné zpracovávání díky reproduktorům a displeji je dílem nepostradatelného přijímače. Především milovníci hudebního žánru ocení jistě špičkovou kvalitu zvuku, jehož představitelem jsou bez debaty audio video receivery značky Yamaha. Velmi žádaná a oblíbená řada RX-V je tvořena několika podařenými modely, disponujícími vynikajícími vlastnostmi.

 

Zvukové vlastnosti na výbornou

Tento typ receiverů je znám jako nositel osvědčených předností, které vycházejí z mnohaletých zkušeností nadnárodního japonského koncernu. Ten se mimo jiné zaměřuje na výrobu audio video techniky a je v tom očividně dobrý. Nově modifikované prvky, a potažmo i komplexní produkty, reagují na poptávku trhu, proto tento model s vestavěným Bluetooth systémem pro reprodukci bezdrátové hudby je ideální k zajištění optimálního výkonu. Streamování bez kabelu, pohodlný poslech, jedinečný zážitek a unikátní design jsou znaky hodné velmi kladného hodnocení, respektive toho nejvyššího. Mimořádně čistý zvuk se nabízí díky diskrétní konfiguraci zesilovače a PLL obvodům s nízkým chvěním, s čímž souvisí také skvělý akustický výkon.

 

Rafinovaný společník

Výše uvedený 5.1 kanálový přijímač je typický rozsáhlou konektivitou – HDMI propojením (4 in/ out 1), dále ohromujícím 4K Ultra HD videem s podporou HDCP 2.2, k dobru je také vysoký dynamický rozsah – HDR a kompatibilita BT.2020, a automatická kalibrace YPAO (pro automatické nastavení reproduktorů). Compressed Music Enhancer je funkce, která se umí poprat se stlačeným formátem tak, že dochází ke zlepšení komprimované hudby během připojení Bluetooth, taktéž za pomocí exkluzivního zpracování signálu dokáže najít i obnovit vše, co bylo ztraceno. Čelní panel disponuje digitálním konektorem USB, se kterým lze dosáhnout připojení disků. Režim provozu Eco mode úzce souvisí se sníženou, efektivní spotřebou energie.

 

Vnímejme ho všemi smysly

Velikostně je AV receiver dán rozměry 435 x 151 x 315 mm, váží však plných 7,4 kg. K němu náleží adekvátní dálkový ovladač, který je díky velké tlačítkové klávesnici předurčen snadnému použití. Výchozím artiklem skvěle navrženého i vyrobeného produktu je velmi realistický a prostorový formát zvuku, který potěší nejenom audiofily, milovníky hudby, ale také obdivovatele a uživatele žánru filmového. Pohledný elegán v minimalistickém pojetí a v Black či Titan provedení se skvěle hodí do každého interiéru, svou multifunkčností se víceméně stává prostředníkem a domovskou centrálou, která umí zařídit dokonalou souhru nejrůznějších audio video přístrojů, což určitě stojí za investici. Aby to nebyla investice přemrštěná nebo naopak bezcenná, je třeba vždy hledat alternativu, která je ideálním řešením v dostupné cenové hladině, kdy prioritou je také poměr kvality vůči ceně. Ten by měl odpovídat nárokům potencionálních uživatelů. Naštěstí audio video přijímač není sortimentem, který by podléhal módním výstřelkům ani žádným jiným trendům, jeho vývoj je ustálený a tedy základní atributy jsou neměnné. Pouze je třeba zorientovat se v množství značek, druhů, typů, a vzít v potaz konkrétní poptávku každého zájemce.

 

AV receiver, který to umí

Pro všechny, kdo chtějí nejenom poslouchat kvalitní hudbu, ale častěji si dopřát také film z oblíbené domácí či veřejné databáze, je velmi důležitou informací, že právě model Yamaha HTR-3069 může splnit veškerá jejich očekávání. Zvuk, který umí dokonale okouzlit vyváženými basy, výškami, dialogy, efekty - co víc si přát…

 

Funkce audia

 • 5 kanálový mohutný prostorový zvuk
 • 70 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz–20 kHz, 0,09 % THD, 2 k. řízené)
 • 70 W na kanál (6 ohmů, 20 Hz–20 kHz, 0,09 % THD, 2 k. řízené)
 • 100 W na kanál (8 ohmů, 1 kHz, 0,9 % THD, 1 k. řízen)
 • 100 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 0,9 % THD, 1 k. řízen)
 • 140 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 10 % THD, 1 k. řízen)
 • Formát dekódování HD Audio: Dolby® TrueHD a DTS-HD® Master Audio
 • 192 kHz/24-bit D/A převodníky Burr Brown pro všechny kanály

 

Funkce videa

 • 4K Ultra HD pass-through pro zobrazení v
 • extrémně vysokém rozlišení
 • HDMI® (4 vstupní / 1 výstupní) s podporou
 • 4K60p (4:4:4), HDCP2.2 (4 vstupní / 1
 • výstupní), HDR Video a BT.2020 passthrough
 • HDMI CEC s univerzálním ovládáním
 • Deep Colour (30/36 bit), x.v.Colour,
 • obnovovací frekvence 24 Hz a Auto LipSync


Pokročilé funkce

 • Rozhraní Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby (SBC)
 • Digitální konektor USB na čelním panelu pro
 • připojení disků USB
 • Konektor mini jack na čelním panelu pro
 • připojení přenosného audio přehrávače
 • Rozměry (Š × V × H): 435 × 151 × 315 mm
 • Hmotnost: 7,4 kg


Poradna (4)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Dobrý den, zajímalo by mě zda tento model (Yamaha HTR-3069 Černý) zpracuje analogový signál z klasického gramofonu, na zadním panelu jsem vstupy nenašel. Lze použít vstup video? Popř doporučte jiný model (zn: Yamaha, Pioneer, Denon, Marantz), který toto umí. Další požadavek 5,1 + WiFi.
24. července 2017
O:
Dobrý den, na přístroji jsou analogové vstupy, gramofon připojíte, ale musí to být gramofon s předzesilovačem. Vašim požadavkům by mohl vyhovovat i Yamaha HTR-4068: https://www.l-e.cz/yamaha-htr-4068
Luxusní elektronika odpověděl 24. července 2017
Dobrý den. Má tenhle receiver eqalizér? Alespo výšky a basy? Když ne, která nejbližší Yamaha má? Díky
5. prosince 2017
O:
Dobrý den, u většiny receiverů se to má tak, že můžete použít přednastavené DSP režimy, které se chovají podle toho, na co jsou určeny. Příklad: Sport, Music, Cinema, Surround, atd.. Samozřejmě si můžete doladit výšky a basy přímo v menu receiveru, kde je stupnice od -6 dB do + 6 dB. Popsáno je to v manuálu na straně č. 48: https://sg.yamaha.com/files/download/other_assets/6/794396/HTR-3069_Manual_English.pdf S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 5. prosince 2017
dobry den, umi to pres hdmi take 3D? dekuji
30. listopadu 2017
O:
Dobrý den, přes HDMI projde signál 4K 60p 4:4:4, stejně tak FULL HD ve 3D. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 1. prosince 2017
Dobrý den, ma tento model wifi
7. prosince 2017
O:
Dobrý den, nemá wi-fi, Tu má až model HTR-4069. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 7. prosince 2017


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha HTR-3069

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Digitální optický vstup Ano
DLNA (UPnP) Ano
Ethernet (LAN) Ano
MusicCast Ne
Počet kanálů 5.1
Bluetooth
Podpora 4K Ano
Sluchátkový výstup Ano
Podpora Spotify Ano
USB vstup 1
Podpora Tidal Ne
Wi-fi Ne
Barva Černá