CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha MCR-B142
Yamaha MCR-B142 Yamaha MCR-B142 Yamaha MCR-B142 Yamaha MCR-B142 Yamaha MCR-B142

Yamaha MCR-B142

6 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

6 990 Kč

Popis

Mikrosystém s CD, MP3/WMA, 2x15W RMS, dock pro iPhoniPod, USB, AUX, FM tuner s RDS, Bluetooth, timer

Atraktivní designový mikrosystém YAMAHA MCR-B142 se stane dokonalým společníkem nejenom pro Váš iPhone, nebo iPod díky vestavěné technologií Bluetooth je možné bezdrátově připojit jakékoliv zařízení smart telefon, tablet, NTB atd. Se svým elegantním vzhledem a kompaktní velikostí bude mikrosystém Yamaha MCR-B142 ideálním systémem pro reprodukci Vaší oblíbené hudby.
Hlavní jednotka i reproduktory mají kovovou přední a horní část svého šasi, tímto řešením je zaručena dlouhá životnost a atraktivní design, který je příjemný na dotek. Na výběr máte širokou paletu barev, stačí si jen vybrat tu správnou, která se bude hodit do vašeho interiéru.Jde o unikátní kombinaci digitálního zesilovače a dockovací stanice s rozšířenými funkcemi v překvapujícím designovém provedení. Tento systém je navržen tak, aby uspokojil všechny mladé uživatele, kteří hledají systém, který jim zprostředkuje zvuk v krystalicky čisté kvalitě. Mikrosystém disponuje i FM tunerem a CD přehrávače.

Příjemné probouzení do dalšího Vašeho dne

IntelliAlarm představuje nové řešení jak se ráno probudit bez nežádoucího šoku při zazvonění klasického radiobudíku. Jde o speciální typ budíku, který vás jemně probudí Vaší oblíbenou hudbou. Při buzení se vám bude hlasitosti přehrávané hudby z vašeho iPhonu nebo iPodu postupně zvyšovat. Tímto řešením budete „ušetřeni“ rychlého šoku při buzení klasickým radiobudíkem. Dokážete si představit příjemnější nastartování do nového dne. Pro co nejjednodušší nastavení využijte aplikací DTA Controller, která navíc dokáže systém buzení ještě optimalizovat.

Aplikace DTA Controller

Jednoduše si vytvoříte podrobné nastavení, kde si například zvolíte rozdílné časy buzení pro každý den v týdnu nebo změníte intenzitu buzení systému IntelliAlarm. Jakmile si nainstaluje tuto „vychytanou“ aplikaci do vašeho telefonu nebo tabletu případně iPhone nebo iPadu touch, můžete se těšit na maximálně pohodlnou obsluhu budíku. Aplikace umožňuje ovládat hlasitost, u nastavení alarmu je možné nastavit hudební zdroj, den i hodinu probuzení. Stačí pouze připojit váš smart telefon, tablet, iPhoniPod a stisknout tlačítko Sync. (vyžaduje iOS4.3 nebo novější). Tato aplikace je dostupná také pro Android aplikace.

Užijte si oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě

Vestavěná technologie Yamaha Music Enhancer pro obnovu detailů při přehrávání komprimovaných souborů MP3/WMA, tak abyste si mohli vychutnat zvuk s maximálním objemem a dynamikou, jako při poslechu klasického CD. Dodávané reprosoustavy jsou osazené širokopásmovými měniči s velkými magnety pro čisté středy a jasné výšky. Reprosoustavy mají relativně velké ozvučnice, které v kombinaci s otvory pro basreflex vytvaří poměrně slušnou basovou odezvu.

Vestavěná dockovací stanice

pro digitální připojení vašeho iPodu znamená, že digitální signál z iPod je zpracováno přímo v mikrosystému, díky tomu je minimalizováno nejrůznější rušení. K převodu se nevyužívá vestavěného DAC převodníku v iPod, ale podstatně kvalitnějšímu který je osazený v mikrosystému to má za následek přesnější a kvalitnější reprodukci přehrávané hudby.

Mikrosystém je vybavený

USB portem, který vám umožní přehrávání hudebních souborů WAV (PCM), MP3 a WMA z USB flash disku.

Parametry a specifikace:

Mikrosystém z vestavěnou dockovací stanicí a možností připojení přes bluetooth technologií

Zesilovač:

 • Výstupní výkon (6 ohms, 1 kHz, 10% THD): 2x15 W
 • Harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz): 0.07% (8 W/6 ohms)
 • Rozměry (š × v × h): 180 x 127 x 273 mm
 • Hmotnost: 2,7 kg

Reproduktory:

 • Frekvenční rozsah: 50 Hz - 20 kHz
 • Basový reproduktor: 110 mm
 • Výškový reproduktor: 19 mm
 • Vstupní výkon (max./nominální): 30 W / 50 W
 • Rozměry (š × v × h): 129 x 126 x 251 mm
 • Hmotnost: 1,7 kg / kus

Funkce:

 • Dockovací stanice
 • FM tuner s RDS, 30 předvoleb
 • Timer IntelliAlarm
 • Bluetooth technologie

Rozhraní:

 • 1x USB
 • 1x audio vstup Jack 3,5mm

Příslušenství:

 • Dálkové ovládání

Ukázka mikrosystému Yamaha MCR-B142

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha MCR-B142

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Hmotnost (kg) 6,1 kg