DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Yamaha MusicCast VINYL 500 - Bílý lesk - poškozené balení

SKU
musiccast-vinyl-500-bila-poskozeny-obal
-8%
Akční cena 15 590 Kč Běžná cena 16 990 Kč
Skladem

Poškozený obal, nové zboží, pouze zkontrovalé balení, 100 % STAV, 2 roky zárukaBezdrátový gramofon s multiroom systémem MusicCast

  • Bezdrátové připojení k jakémukoliv MusicCast zařízení
  • Funguje i jako streamer - streamování přes Bluetooth nebo z NAS / hudebních služeb do gramofonu
  • Přímé raménko přispívá k otevřenosti a transparentnosti zvuku
  • Řemínkový pohon
  • Hudební streamovací služby zabudovány
  • Wi-Fi (2,4 GHz + 5 GHz)

S hudbou z vinylu se nemusíte loučit

Oblíbené desky mohou zůstat, jenom je třeba pořídit adekvátní přehrávací systém. Nestačí ovšem jen vidět, ale i slyšet – moderní gramofon v novém kabátě můžete vyzkoušet přímo v našem obchodě. O jeho bezkonkurenční vzhled, výbavu i funkce se postaral japonský výrobce Yamaha, která má v audio oboru letité zkušenosti i praxi.

MusicCast produkce

Domácí audio-video ekosystém MusicCast vyrostl pod taktovkou japonské Yamahy, jež reagovala na poptávku po multi-room řešení. Vznikl produkt, do něhož Yamaha zařadila většinu svých klasicky koncipovaných komponentů, které by však měly mít podporu síťových služeb. Je ovládán pomocí aplikace pro mobilní zařízení s iOS a Android operačními systémy, díky němuž lze kontrolovat nebo do jednoho celku spojovat produkty Yamaha v jedné domácnosti (např. soundbar v obýváku, velké hi-fi v jiné místnosti, AV receiver v domácím kině, aktivní reproduktory, atd.). Aplikace MusicStyle tak slouží jako komfortní dálkové ovládání, případně i jako styčný bod, přes který lze hudbu a zvuk obecně posílat v domácnosti z jedné zóny do druhé.

VINYL 500 jako jeden z nepostradatelných

Jelikož Yamaha má dlouhou tradici právě v tomto oboru, nabízí také přístroje s bezdrátovou konektivitou a umí vytvořit komplex moderního hi-fi, kde jedním z protagonistů hudby z vinylu je i krásný, vlivný gramofon.

Člen velké rodiny produktů MusicCast

MusicCast VINYL 500 může bezdrátově převádět jakýkoli reproduktor nebo reproduktory MusicCast v domácnosti přes wi-fi (včetně podpory pásem 2,4 GHz a 5 GHz), dokonce je schopen streamovat soubory (až 24bit 192 kHz a DSD 11,2 MHz) uložené v síti, stejně jako hudbu z datových proudů, a to díky integrované podpoře Spotify, Tidal, Deezer a Qobuz.

Klady a přednosti

Připojení Bluetooth a AirPlay jsou u tohoto zařízení samozřejmostí. Audiofilům se také líbí Alexa hlasová kompatibilita hlasu, funkce MusicCast pro více pokojů a sdílení hudebních skvostů domácí sbírky v libovolné místnosti. Je snadné se bezdrátově připojit k jakémukoliv zařízení MusicCast pro aktuální poslech. Obrovskou výhodou je nepřítomnost neoblíbené kabeláže a tedy i bezproblémové bezdrátové fungování. Díky moderní technologii a bezdrátovému systému je možné propojit gramofon MusicCast VINYL 500 s reproduktory MusicCast či dalšími zařízeními a tak si pohodlně vychutnávat nahrávky zcela bez kabelů.

Nastavení je jednoduché

Připojením zařízení ke stávajícímu zesilovači (s Phono fází i bez ní) anebo jednoduchým přidáním MusicCast VINYL 500 do systému MusicCast  je tento krok hotov. Snadné nastavení a bezproblémová kompatibilita jsou zásadními precedenty tohoto zařízení, vybudovaný komplex předčí přehrávání vinylu díky fungujícím službám pro streamování hudby přes AirPlay a Bluetooth.

Přijměte zvuk takový, jaký má být

Poslechový zážitek nemusí mít žádné hranice, ikonický zvuk pod značkou Yamaha má nekonečně mnoho odstínů. Šetrně navržené moderní zařízení zajišťuje co nejpřesnější reprodukci zvuku. Gramofon je typický minimalistickým, avšak elegantním designem a nabízí řadu sofistikovaných funkcí, aniž by se zabýval prostorem. Tento kompatibilní design je navržen tak, aby vyhovoval všem estetickým stylům a očekáváním uživatelů. Hlasové ovládání je nezbytným doplňkem v rámci všech podobných gramofonů budoucnosti. Připojení k Amazon Alexa, hands-free rozměr, nahlížející do hudební knihovny a dostupnost řízení hlasových příkazů prostřednictvím Amazon Alexa MusicCast VINYL 500 činí neodolatelným průkopníkem hudby z vinylu.

Představení Yamaha MusicCast VINYL 500

Výrobce Yamaha
Odstup signál / šum (dB) 67
Wow & flutter (%) 0,2
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Řemínkový
Vybaven přenoskou
Přenoska MM
Náhradní jehla -
Vybaven předzesilovačem
Možnosti předzesilovače MM přenoska, Bypass
Typ gramofonu Hybridní
Digitální vstup Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Barva Bílá / Piano
Šířka (mm) 450
Výška (mm) 136
Hloubka (mm) 368
Hmotnost (kg) 5,7
Vaše hodnocení