CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha NP-S303
Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303

Yamaha NP-S303

9 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

9 990 Kč

Popis

Velmi sympatickým společníkem je tento síťový přehrávač, jehož výbava je více než dostačující. Vyzdvihnout je třeba zejména kompatibilitu s multi-room systémem Music-Cast, streamovací funkce, Wi-Fi a Bluetooth, DLNA. Taktéž si hravě poradí s přehráváním Hi-Res formátů DSD 5.6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, a s cílem získat optimální zdroj zábavy je možné zcela jednoduše připojit flash disk.

 

 • Kompaktní, praktické rozměry
 • Intuitivní aplikace MusicCast umožňující multiroom v rámci Yamahy
 • Výborná konektivia - přední USB, analogový RCA výstup, digitální coax, digitální optika
 • Bezdrátová konektivita v podobě bluetooth nebo Wi-Fi
 • Nechybí oblíbené aplikace jako Internetová rádia, Spotify, Deezer nebo Tidal

 

Přichází jako na zavolanou

Yamaha. Tato významná japonská společnost má bohatou historii, svoji vlastní tradiční strategii a neustále se vyvíjí. Práce expertů v týmu je založena na perfektní spolupráci a neustálém pokroku – cílovou metou je stále zvyšovat úroveň i kvalitu výrobků. Široká škála audio a video produktů je zaslouženě odměněna všeobecnou uživatelskou spokojeností.

 

Design a vysoká kvalita zpracování

Yamaha design čerpá z firemních tradicí a letitého výzkumu, včetně průzkumu trhu. Všechny používané komponenty společnosti Yamaha ovšem vycházejí z jednoduchého, avšak velmi pohledného designu. Hlavním efektem se jeví čelní panel s povrchovou úpravou kartáčovaného hliníku. Streamer NP-S303 je navržený v jednotném Yamaha stylu s tenkou konstrukcí. I přes tuto jednoduchou schránku disponuje unikátní vnitřní konstrukcí s pečlivě vybíranými komponenty, jenž jsou uloženy právě tak, aby signálová cesta byla zcela minimalizována. Dále platí, že digitální a analogové obvody se dělí na dva zcela samostatné bloky, aby nedocházelo k nežádoucímu rušení přenosu.

 

Technologie MusicCast

MusicCast už není sice žhavou novinkou, avšak zajímavým zpestřením AV systémů i ostatních zařízení tedy rozhodně je. Díky pokročilé technologii je možné používat zařízení sdružená v systému současně, ale i odděleně, právě podle aktuálních požadavků uživatele nebo v rámci jeho momentálních potřeb. Vítané je ovládání funkcí s jedinou aplikací, jenž funguje intuitivně. Tak zajišťuje okamžitou reakci, je variabilní i bez použití složitých postupů či návodů k použití. Do skupiny nástrojů MusicCast lze zařadit soundbar, AV přijímač a další audio zařízení, dokonce je lze libovolně kombinovat. Tento systém je moderní, akceptuje nové možnosti, uvádí též zajímavé funkce i schopnosti. Hudbu si uživatel může vychutnat bez omezení v kterékoli místnosti.

 

Pohodlné bezdrátové přehrávání

Tento přijímač je vybaven dnes již nepostradatelnou funkcí Bluetooth, jenž dovoluje užívat si naplno bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů a mnoha dalších zařízení. Dále umožňuje přehrávání audia s pomocí sítě a přístup k hudbě uložené v počítači, v úložišti NAS nebo v chytrém telefonu. Ani streamovací služby pro něj nejsou žádným oříškem, přičemž zvuková kvalita je vskutku mimořádná. Kvalitnější poslech lze ještě více umocnit připojením zařízení k zesilovači, pak už na scénu vstupuje úplně nový styl audia a potěšení ze streamování nebere konce. Využívat je možno hudebních služeb Tidal, Napster, Qobuz, Spotify, Deezer, Juke. Právě z tohoto důvodu se síťový přehrávač YAMAHA NP-S303, jenž je kompatibilní s celou řadou streamovacích služeb, těší stále větší oblibě audiofilské klientely.

 

Technická data

Dokonalý výsledný efekt v podobě vysoce kvalitního zvuku je dán zejména užitým D/A převodníkem, který podporuje nativní přehrávání DSD 5,6 MHz, včetně přehrávání zvuku formátů AIFF / WAV / FLAC 192 kHz / 24 bitů a samozřejmě také díky bezeztrátovému přehrávání Apple 96 kHz / 24 bitů. Digitálně analogové převodníky zvuku 192 kHz / 24 bitů s certifikací společnosti Burr-Brown zajišťují bezkonkurenční poměr signálu k šumu

 

Specifické údaje:

 • DLNA verze 1.5
 • Formáty: MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
 • Vzorkovací frekvence: (MP3/WMA/MPEG4 AAC) 8 / 11,025 / 12 / 16 / 22,05 / 24 / 32 / 44,1 / 48 kHz | (WAV/FLAC/AIFF) 8 / 11,025 / 12 / 16 / 22,05 / 24 / 32 / 44,1 / 48 / 64 / 88,2 / 96 / 176,4 / 192 kHz | (ALAC) 32 / 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz | (DSD) 2,8 / 5,6 kHz
 • Bitová hloubka (WAV/FLAC/ALAC/AIFF) 16-bit / 24-bit
 • Wi-Fi (s Wireless Direct)
 • Bluetooth (SBC/AAC)
 • AirPlay
 • Analogový výstup: 1x RCA
 • Digitální audio výstup: 2x (Optický / Koaxiální)
 • USB vstup
 • Ethernet
 • Internetové rádio
 • Rozměry (š x v x h): 435 x 87 x 289 mm
 • Rozměry s anténou (š x v x h): 435 x 148 x 289 mm
 • Hmotnost: 2,7 kg

 

Ukázka a rozbalení Yamaha NP-S303

Ukázka aplikace MusicCastPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den.
Slyšel jsem že V-tuner přestal podporovat výrobky Yamaha a například reciver Yamaha r-n 500 už internetová radia nepřehrává ani po updatu firmweru.
Jak je na tom Yamaha NP-303 ?
Díky za odpověd.
-1
Děkuji za info.Ještě mám dotaz.Pokud si ho koupím,budu mít lepší zvuk než bych si pořídil bluetooth adaptér Arcam rblink?Mám kabeláž Oehlbach a sloupy Xavian Delicioza!Platí to obecně že streamery jsou zvukově lepší než jen adaptéry?Jde mi o kvalitu zvuku u Spotify,rádia atd.nepotřebuji,díky za radu.
-1
Dobrý den.Mám laický dotaz.Hudbu ze Spotify mohu poslouchat i přímo z tohoto přístroje nebo jen z mobilu spojit bluetooth?Pokud přímo,tak dálkový ovladač budu obsluhovat jako mobil?Displej na přístroji je malý!
-3


Recenze

Zákaznické recenze

Bart
13.06.2018

Super zvuk

Netušil jsem, že to co hledám se jmenuje streamer, ale chlapci v LE.cz mi poradili co potřebuji, abych mohl přehrávat hudbu v 21. století. Tedy po připojení k mému Technicsu vše funguje jak má a mně dává smysl slovo Spotify, TIdal, Flac, DSD atd. :). Tedy díky chlapci Vám 100% i přístroji.

Michal P.
05.04.2018

Výborný zvuk

Streamer splňuje vše, co se od něj dá očekávat a má výborný zvuk obzvláště vzhledem k jeho ceně.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha NP-S303

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 148
Hloubka (mm) 289
Hmotnost (kg) 2,7

Doporučujeme