DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha NS-F350
Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350

Yamaha NS-F350

17 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

17 990 Kč

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

17 990 Kč 16 910 Kč
8 990 Kč 8 450 Kč
4 990 Kč 4 691 Kč
6%
Cena při zakoupení samostatně: 31 970 Kč
Takže ušetříme: 1 921 Kč
30 049 Kč

Popis

Protože zvuku není nikdy dost a jeho provedení ještě stále nese jakési rezervy, samostatné sloupové, jinými slovy podlahové reproduktory jsou stále žádanějším artiklem pro zájemce o sortiment s audio vizuální technikou. Z výrobny japonské renomované společnosti, která svou multifunkční produkcí s letitou tradicí a dokonalými technologickými operacemi zaujímá přední místo na trhu s elektronikou, přichází právě tento typ aparatury, vyjímající se dostatečnou kvalitou a více kanálovým přehráváním.

 

 • Jedinečná hornová konstrukce, která rozšiřuje zvukové pole a vytváří tak větší scénu
 • Zaoblený tvar potlačuje stojaté vlny a jeho dvojitá konstrukce posiluje přední přepážku
 • Velké pozlacené šroubové svorky s dvojitým připojením (bi-amp, bi-wire)
 • Přední přepážka je vybavena černou nebo bílou zrcadlovou klavírní úpravou

 

Podrobně působící zvuk

Tyto podlahové stojící reproduktory jsou typické obzvláště působivým akustickým vjemem, taktéž i skvělý design a dobré frekvenční hodnoty zde hrají bezpochyby důležitou roli. Použitý tří pásmový systém je dán tweeterem v kombinaci se středobasovým a duálním basovým reproduktorem. Zajímavý a atypický je též tvar vlnovodu (unikátní konstrukce rohů vlnovodu, jenž dokáží rozšířit zvukové pole), stejně jako velice exkluzivní provedení kabinetové skříně. Expanze nadupaného zvuku připomíná divadelní plnohodnotný projev se všemi jeho atributy. Tvarové zaoblení v konkrétních místech funguje jako nástroj k eliminaci stojatých vln, dvojitě upravená struktura účelně posiluje přední část ozvučnice. Navíc čelní zaoblená ozvučná stěna působí velmi okázale a stylově. Dalšími klady, respektive výhodami jsou mohutné pozlacené šroubovací svorky, které jsou extra důležité při bi-wiringovém připojení.

 

Reproduktorová výbava aneb co mají NS-F350 ve vínku

Každý ze sloupových velikánů disponuje shodně duálními 160 mm basovými pohonnými jednotkami PMD kuželovitého tvaru, středním 130 mm reproduktorem taktéž ve tvaru kužele a hliníkovým tweeterem o průměru 30 mm. Díky jejich optimální souhře vyniká zejména lidský hlas a zpěv, stejně jako průzračný nízkofrekvenční rozsah. Dobré, ba vynikající akustické vlastnosti vznikají právě kvůli inovované hornové technologii, která vychází z faktu, že roh vlnovodu umí nasměrovat zvuk k aktivnímu odrazu od zdí a jiných povrchů. Tímto nasměrováním je optimalizován jako jedinečný nástroj pro využití ponejvíce k domácímu kinu, protože dokáže přesně reprodukovat akustické pole při minimalizaci dopadu v místnosti. Taktéž modifikované hliníkové kopulovité kaloty měničů přispívají k vysoce kvalitní a přesné reprodukci.

 

Hřmotná síla ala Sound Performance

Kabinetové skříně vycházejí z tvarově zaoblené konstrukce, jsou vysoké 1157 mm, široké 220 mm a hluboké 339 mm. Hmotnost každé je 25,9 kg. Frekvenční odezva se pohybuje od 35 do 45 000 Hz. Vysoké frekvence jsou vynikající a střední i nízké pásmo je masivní, jasné a velmi zřetelné. Nominální příkon činí 100 W a maximální příkon 200 W. Je nutné také pro úplnost uvést akustickou citlivost, jejíž hodnota činí 88 dB (při 2,83 V / 1 m) a impedanční veličinu o velikosti 8 Ohm.

 

Dokonalá image velkých ikon

Modely reproduktorových věží NS-F350 ční do výšky jako střechy mrakodrapů. Jsou nositeli stejně velkého zvuku, který je nenapodobitelný, autentický a jehož cílem je zaplnit každou skulinku ozvučeného interiéru. Jeho absolutní dokonalost se projeví však pouze ve správném postavení, umístění v místnosti. Jenom díky daným úhlům směrem k posluchačům může a také bude akustický projev maximálně vyrovnaný, aniž by měl sebemenší šrám při produkci i náročnějších poslechových děl, filmových provedení či televizních pořadů. Bi-wiringové konektory a správnost připojení je dalším vlivným podpůrcem komplexního výsledného efektu. Ani ty nejbystřejší uši s absolutním sluchem nelze ošálit, reagují pouze na perfektní produkci, která je koneckonců nejvýstižnějším požadavkem stále se rozšiřující znalé klientely.

 

Technické parametry:

 • 3-pásmové sloupové reproduktory se zadním bassreflexem
 • Max. výkon: 200 W
 • RMS výkon: 100 W
 • Dělící frekvence: 1,4 kHz, 3,8 kHz
 • Frekvenční rozsah: 35 - 45.000 Hz
 • Impedance: 6 Ohmů
 • Citlivost: 88 dB/mW
 • Rozměry (Š x V x H): 220 x 1157 x 339 mm
 • Hmotnost: 25,9 kg
 • ​Cena za pár

 

Ukázka reproduktor Yamaha NS-F350 v bílém provedeníPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,uvažuji nad těmito sloupy Yamaha NS-F350 k Onkyo 8250,nebo Q Acoustics 3050i.Muzu Vas požádat o radu?Další dotaz,zda máte obě varianty skladem?.Děkuji mnohokrát a těším se na spolupráci s Vámi.
0
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by ste mi poradili s výběrem reproduktorů doporučili by ste
Yamaha ns-f350 nebo Klipsch R-820F ?
A ješte bych se chtel zeptat kdybych chtě sestavu 5.1 jestli by ste doporučili i Bose soundbar 700 + bass module + surround speakers
Děkuji
-4


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha NS-F350

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 45.000 Hz
Impedance (Ω) 6 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Šířka (mm) 220 mm
Výška (mm) 1157 mm
Hloubka (mm) 339 mm
Hmotnost (kg) 25,9 kg