CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Yamaha NS-PB150

Yamaha NS-PB150

6 490,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Ozvučit soukromý prostor, zkvalitnit zvukový výkon domácího kina, zatraktivnit interiér – to vše umožňuje 5.1 kanálový reproduktorový systém Yamaha, funkční ve frekvenčním rozsahu 28 – 38 000 Hz a 6 Ohm impedancí. Vážný zájemce i hudební nadšenec nepohrdne komplexním řešením za jednu cenu a v jednom balíčku, jehož obsahem jsou hned dva páry reprosoustav (přední a prostorové reproduktory), středový reproduktor a subwoofer Advanced YST II.

V čem je síla tohoto setu

Akční sestava je vyrobena z polotvrdých MDF dřevovláknitých desek s vynikajícími vlastnostmi, včetně rezonančních kvalit. Díky objemovosti kabinetů je produkovaný zvuk bohatý, plný a detailně propracovaný. Provedení jde ruku v ruce s designovým návrhem, v černém dekoru všechny vybrané elementy vynikají skvělým nadčasovým dojmem.

První část reproduktorového setu

tvoří dva regálové reproduktory s rozměry 130 x 225 x 127 mm, každý z nich váží 1,2 kg. Dvou pásmový systém je osazen středopásmovým reproduktorem o průměru 80 mm a výškovým 14 mm kupolovým měničem. Nominální příkon je 20 W, maximální pak 60 W. Akustická citlivost spočívá v hodnotě 82 dB / 2,83 V / 1 m.

Středový reproduktor neboli centr

Je charakterizován taktéž jako dvou pásmová akustická suspenze. Disponuje duální 80 mm řídící jednotkou s kuželovitým reproduktorem a kupolovitým symetrickým tweeterem o průměru 14 mm. Nominální příkon je 30 W a maximální 80 W. Akustická citlivost je 86 decibelů. Se svými kompaktními rozměry 395 x 130 x 127 mm a hmotností 2,1 kg je přiměřeně velkým modulem, který lze lehce umístit v domácím i komerčním prostoru.

Prostorové reproduktory

Jsou vzhledem ke konstrukčním danostem a parametrům shodné s regálovými reproduktory. Velkoobjemové specifické kabinety z MDF materiálu zajišťují jejich vysoce kvalifikovaný HD zvukový rámec. 

Subwoofer typu YST II

Je klasickým, avšak nově vyvinutým sub-basovým modulem (Yamaha Active Servo Technology II), u něhož Yamaha kombinuje principy ještě přísnější kontroly než u předchozích typů. Tento systém je dynamicky optimalizován a pracuje efektivně tak, aby udržel u reproduktorů vynikající linearitu. Jeho základním prvkem je 200 mm basový reproduktor kuželovitého tvaru s výstupním výkonem 50 W (5 Ohm, 100 Hz, 10% THD) a dynamickou sílou až 100 W. Je dán rozměry 290 x 290 x 328 mm a hmotností 8,5 kg. Může být umístěn volně v prostoru i na AV stojanu.

V elegantním hávu

Celá skupina modulů Yamaha NS-PB150 jako by chtěla soupeřit s ostatními typy. V černém povrchovém Woodgrain provedení jsou adekvátním doplňkem moderního interiéru. Návrháři je pojali s excelentním designem, díky němuž neklesá ani estetická rovina těchto produktů. Velkoplošné, pozlacené terminály – šroubové svorky jsou jejich nedílnou součástí. Všechny typy reproduktorů, kromě subwooferu, mohou být také účelně upevněny na stěnu montáží, což znamená jednoduchou úpravu pro lepší interiérový vzhled i jejich funkčnost.

Prostorový zvuk je odměnou

S výhodou domácích kin jednodušeji a kvalitněji užíváme poslechu náročnější hudby či sledujeme oblíbená filmová představení, koncerty, televizní vysílání. Ve spojení s reproduktorovým setem, včetně subwooferu, je zážitek nejenom dobrý, ale může se stát výjimečným a neopakovatelným, protože zvukový proud nikdy neselže. Naopak dokáže učinit hloubky ještě hlubšími, výšky vyššími a celkový dojem umocnit na tu nejvyšší možnou míru. Efektní i efektivní výsledek je náročnou klientelou očekávaný, Yamaha je totiž značkou spokojenosti a kvality.

Technické parametry:

 • Přední reproduktory:
 • zatížitelnost: 60 W
 • impedance 6 Ohmů
 • citlivost 82 dB
 • rozměry: (Š x V x H): 130 × 225 × 127 mm

Surround (zadní) reproduktory:

 • zatížitelnost: 60 W
 • impedance: 6 Ohmů
 • citlivost: 82 dB
 • rozměry: (Š x V x H): 130 × 225 × 127 mm

Centrální reproduktor:

 • zatížitelnost: 80 W
 • impedance: 6 Ohmů
 • citlivost: 86 dB
 • rozměry: (Š x V x H): 395×130×127 mm

Subwoofer:

 • Výkon zesilovače 100 W 
 • Rozměry (Š x V x H): 290 × 290 × 328 mm

Obsah balení:

 • Subwoofer: 4 podložky, propojovací kabel cinch – cinch v délce 5 m
 • Středový reproduktor: 1 reproduktorový kabel v délce 4 m, 2 sponky
 • Přední/zadní reproduktory: 4 reproduktorové kabely v délce 10 m


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha NS-PB150

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Impedance (Ω) 6 Ω
Typ sestavy 5.1
Barva Černá