DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Yamaha NS-SW100

SKU
4957812605090
Hodnocení:
100%
5 490 Kč
Skladem

Na scéně subwooferů se vyhřívá tato kompaktní sub-basová jednotka značky Yamaha. Zazářit může díky unikátnímu designovému vzhledu, podařené kvalitní a mírně robustní konstrukci. K jejímu dobru slouží řada předností, jedinečných vlastností a tím je žádoucí pro audiofilskou veřejnost. Subwoofer typu NS-SW100 disponuje 100 W výkonem a 25 cm basovým reproduktorem. Firemní pokročilé a basově výkonné funkce i technologie jsou nositeli skvělého potencionálu tohoto basového modulu.

 

  • Technologie Twisted Flare Port pro čisté a pevné basy
  • Technologie Advanced YST II pro skvělé hluboké basy
  • 25 cm měnič
  • Stylový přírůstek do každého pokoje

 

Vzhled na jedničku

Inovovaný Yamaha subwoofer je vyroben dle rozměrů 351 x 408 x 352 mm a je mnohem těžší, než jeho podobný bratr NS-SW050. Váží totiž plných 12 kg, což mu přidává na robustnosti, plnosti, stabilitě, pevnosti a odolnosti. Je konstrukčně dán klasicky stavěnou ozvučnicí s modernizovaným portem, dále má mírně zaoblenou a zešikmenou čelní stěnu. Tato zvláštnost vytváří jeho osobitou image. Sečteno a podtrženo: je stylový, mladistvý, vzhledný. Unikátní nemusí být pouze v klasické černé, stejně dobře se bude v interiéru vyjímat v povrchové úpravě vlašský ořech, skvěle a čistě pak také v bílé. Samozřejmě ale záleží na vkusu, stylu a sladění z hlediska přání a požadavků pořizovatele. Co mu však rozhodně upřít nelze, to je bravurně pojatá nadčasová elegance.

Technologie hýbou světem

Vysoce účinný se jeví technologický patent Twisted Flare Port. Je založen na inovativních zkušenostech z oblasti vývoje subwooferů. Otvor tvarově podobný nálevce s mírně zvlněným pevným okrajem (vlnovkovým) účinně rozptyluje vzduchový proud, a tak napomáhá výjimečně hladkému toku vzduchu. Tím také snižuje všechen nežádoucí hluk a šum. Další moderní novinkou je Advanced YST II (Active Servo Technology II), fungující jako element pro ty nejhlubší basy. S ním je optimalizace účinného odporu zvuku dokončena. Nic z toho by nebylo bez léta probíhajícího výzkumu, nalézání nových metod, způsobů a cest společnosti Yamaha.

Co je ještě dobré znát

Kompletní frekvenční pásmo subwooferu je v rozmezí 25 až 180 Hz. Tak je smysluplně posunuta hranice akustické dokonalosti, zejména při sledování oblíbených filmových nebo zvukových produkcí. Přirozeně hlubokých tónů je najednou plný prostor, a poslech se tak dostává do zcela nové dimenze. RMS výkon dosahuje 50 W, špičkový pak až 100 W. Impedanční hodnota je 5 Ohm. Tím nejdůležitějším je 250 mm basový reproduktor kuželovitého tvaru, který je plně funkční co do obsluhy toho nejnižšího zvukového pásma.

Proč právě model NS-SW100?

Není tajemstvím, že Yamaha dává svým produktům vždy mnohdy ne malý bonus, jenž činí produkt atraktivním a nedostižným. I tento nadupaný subwoofer plně zajišťuje basovou odezvu, co mu jen síly stačí. Neodradí ani jeho cenové ohodnocení, které plně odpovídá všem očekáváním, nárokům, výbavě a kvalitě produktu. Největší díru do světa však činí zpravidla svým neotřelým vzhledem inteligentního hudebního „spolupachatele“. Víc ze sebe už prostě dát nemůže.

Kvalita rovná se Yamaha

Japonská společnost Yamaha a její počátky spadají do roku 1887, kdy ji pod názvem Nippon Gakki založil pan Torakosu Yamaha. Původně se zabývala výrobou hudebních nástrojů (harmonia, piána), ale později se prosadila jako světový výrobce a vývozce motocyklů, dále výbavou pro motorové sporty, řadou elektronických přístrojů, komponentů, elementů a nových technologií. Nyní je Yamaha známá coby značka a špičkový specialista v oboru audia - hudba a zvuk je pro ni srdeční záležitostí.

 

Technické údaje:

  • Konstrukce: boční basreflex
  • Reproduktor: 250 mm (10“)
  • Výkon: 50 W RMS
  • Frekvenční rozsah: 25 - 180 Hz
  • Rozměry: 351 x 352 x 408 mm (Š x V x H)
  • Hmotnost: 12 kg

 

Technologie Twisted Flare Port

Výrobce Yamaha
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 250
Výkon kontinuální (W) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 25
Frekvenční odezva do (Hz) 180
Barva Černá
Šířka (mm) 351
Výška (mm) 352
Hloubka (mm) 408
Hmotnost (kg) 12
Vaše hodnocení