CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Yamaha NS-SW300
Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300

Yamaha NS-SW300

10 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

10 990 Kč

Popis

Novinka v sortimentu subwooferu Yamaha NS-SW300, díky svým kompaktním rozměrům umožňuje bezproblémovou instalaci, kdekoliv kde budete potřebovat.  

Jeho výkon je dostačující na ozvučení středně velkých až velkých místností. Konstrukčně jde o aktivní subwoofer, který využívá nejmodernější technologie a svým designem zapadne téměř do každého moderního interiéru. Výsledný zvukový projev je bezproblémový lze ho začlenit do nejrůznějších sestav od menších regálových reprosoustav až po velké sloupové bedny. Subwoofer předvádí pevné a rychlé podání basů při přehrávání širokého hudebního spektra.

Basový reproduktor je osazený do přední části ozvučnice jedná se o takzvaný „frontfire“ systém.  

Basreflexový  výdech je vyústěna do boční strany ozvučnice, řídící elektronika je umístněná na zadní stranu subwooferu. Dobrou basovou odezvu od nejnižších frekvencí vám zajistí 250mm reproduktor s papírovou membránou s vysokým zdvihem. Dostatečnou tuhost celému subwooferu dodává ozvučnice z MDF materiálu s vnitřní výztuhou a vícevrstvými bočními panely.

Zcela nový basreflex Twisted Flare Port využívá rozsáhlé zkušenosti s vývojem subwooferů.

Jeho rozšířený jemně kroucený tvar rozptyluje vycházející vzduch kolem okraje vyústění, tím je docíleno hladkého toku vzduchu. Došlo k snížení parazitních zvuků v okolí výdechu basreflexu toto řešení poskytuje jasnou, přesnější reprodukci nízkých frekvencí. Zvuky ve filmech dostanou reálnou atmosféru, uslyšíte pevné a realistické basy. 

Pro zvýšení komfortu obsluhy je tlačítko vypínače a potenciometr nastavení hlasitosti, umístněné na předním panelu tak abyste měli k těmto nejčastěji používaným funkcím co nejjednodušší přístup. Indikátor LED, který je umístněný hned nad tlačítkem napájení, tak i jasně signalizuje, v jakém režimu se právě subwoofer nachází, zda je zapnutý nebo vypnutý.

Velká membrána 250mm (10 ") osazeného měniče je umístněná do přední strany ozvučnice subwooferu.

Kmitací cívka basového měniče je navinuta čtvercovým drát s co největší plochou, která díky svému profilu může být hustěji navinuta a tím se získá vyšší hustota magnetického toku. To přináší vysoký výkon, který umožňuje pevnou a hlubokou reprodukci basů. 

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II)

Výkonný zesilovač disponuje vysokým výkonem pro dokonalý zážitek při poslechu vašeho domácího kina. Subwoofer je vybavený plynule nastavitelnou dělící frekvencí, přepínače fáze 0°/180°. Subwoofer je vybavený systémem automatického zapnutí a vypnutí, uživatele potěší nízkým odběrem elektrické energie v pohotovostním režimu. Zapojení je možné provést přes nízkoúrovňový CINCH vstup nebo přes vysokoúrovňové reprosvorky. Čtyři stabilní nožky podpírají masivní tělo subwooferu a dbají na to, aby nikdy neztratil svou přilnavost k podlaze.

Parametry a specifikace:

Zvukové charakteristiky:

  • Konstrukce: boční basreflex
  • Reproduktor: 250 mm (10“)
  • Maximální výkon: 250 W RMS
  • Frekvenční rozsah: 20 - 160 Hz
  • Dělící frekvence: 40 – 140 Hz (plynule nastavitelná)
  • Rozměry: 366 x 350 x 420 mm (Š x V x H)
  • Hmotnost: 18 kg

Cena za kusPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Jan
17.10.2019

supr basák

Nahradil jsem 8" basák tímto 10" na doporučení zde na chatu. Můj původní ze sestavy Harman Kardon HKTS 16 uměl hrát dle specifikace až od 45Hz zatímco tento umí už od 20 Hz. Reálně je to zhruba od 25 Hz, ale možná jen moje uši už míň neslyší. Hudba a filmy je nyní jinej level. Basák se zapojuje i když má někdo hlubší hlas, prostě jako v kině. Velké plus vidím, tlačítko na vypnutí vepředu a nastavení hlasitosti také. Basák jsem připojil klasickou dvoulinkou na 15m a nic nešumí, nebrumí apod. Není potřeba kupovat spešl kabel za X tisíc. V provedení lesku piano black je i velmi pěkný v obýváku. Doporučuju všem, co chtějí nižší frekvence než 40 Hz, a chtějí mít tak hutnější a plnější basy.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha NS-SW300

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Basový: 25 cm
Výkon maximální (W) 250
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 160
Šířka (mm) 366
Výška (mm) 350
Hloubka (mm) 420
Hmotnost (kg) 18