DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Yamaha RX-S602D - Titan

SKU
4957812633727
16 490 Kč
Do 5 dnů

Je libo moderní tenký audio video přijímač? Ten, který je v dobré společnosti technologie MusicCast a digitálního rádia DAB / DAB + je pro uživatele jako stvořený. Funguje flexibilně, jako všestranné audio zařízení, a díky menším rozměrům je možno využít ho kdekoliv. Existence digitálního DAB / DAB + usnadňuje připravenost přístroje k budoucímu přechodu z analogového systému na digitální.

 

  • Kompaktní 5.1-kanálový AV receiver disponující technologií MusicCast Surround
  • 95 W na kanál (6 ohm, 1 kHz, 0.9% THD, 1 kanál)
  • Možnost přidání bezdátovýcu zadních reproduktorů (MusicCast 20 nebo MusicCast 50)
  • HD Audio s CINEMA DSP 3D
  • YPAO™ zvuková optimalizace
  • Zabudované služby streamování hudby
  • HDMI (4 in / 1 out) s Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma

 

Diskrétní, silný, kvalitní

AV přijímač RX-S602 jde ve šlépějích svého předchůdce RX-S601D, disponuje však lepší výbavou, novými funkcemi, a nabízí větší komfort ve využívání kvality zvuku. Užitečnou modifikací se jeví možnost využít bezdrátové reproduktory Yamaha, v rámci MusicCast 20 nebo MusicCast 50, a bezdrátový subwoofer Sub 100 MusicCAST (funkce MusicCAST Surround). Představuje kompaktní 5.1- kanálový síťový AV přijímač s 5- kanálovým výkonným prostorovým zvukem o výkonu 60 W (6 Ohm), 95 W (6 Ohm), 125 W na kanál (6 Ohm).

 

Cinema DSP 3D

HD Audio je zajištěno programem CINEMA DSP 3D, což je technologie určená k vytváření zvukových polí kombinací měřených dat zvukových polí s digitálním zpracováním signálu. Společnost Yamaha získala údaje o zvukových polích ze světových sálů a hudebních klubů. S využitím zkušeností v oblasti koncertního designu, veřejného mínění a mixování následnou digitalizací a začleněním informací do vyhrazených zařízení LSI reprodukuje prostory těchto koncertních sálů na daném zařízení. Právě teď je vhodné ponořit se plně do světa hudby.

 

Pomocníci na jedničku

Funkce Digital Audio Broadcasting s DAB a zdokonaleným DAB + nabízí velký výběr rozhlasových stanic s vysokou zvukovou kvalitou. Audiofilové uvítají automatický výběr dostupných stanic z komfortního seznamu a užitečné informace, včetně názvu stanice a hudebního žánru. Optimalizaci zvuku napomáhá Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer neboli YPAO, jenž analyzuje akustickou situaci systému. Posléze koriguje a zpřesňuje různé zvukové parametry, vyhledává tak nejlepší možný zvuk pro daný interiér. Umístěním mikrofonu do poslechové polohy a zapnutím funkce YPAO je systém automaticky naladěn pro optimální výkon domácího kina.

 

Klíčové vlastnosti AV přijímače

Výrobce užívá pouze ty nejlepší zvukové součástky a komponenty, pečlivě je vybrán i transformátor a chladič. AV receiver obsahuje konstrukci analogového diskrétního zesilovače, obvod s nízkým jitterem PLL a vysoký výkon. Důležitou roli hraje také hliníkový přední panel a velké šroubové svorky reproduktorů. Tento model je vybaven možností bi-ampingového zapojení, což umožňuje dosáhnout ještě lepšího zvuku z předních kanálů. Zesilovač komprimované hudby značky Yamaha je uzpůsoben pro přenos zvuku Bluetooth, hudba má při přehrávání bezdrátového připojení živý a energický zvuk.

 

MusicCast

Tato nová systémová pomůcka má ve finále podobu vícenásobného zvuku. Stačí připojit všechna zařízení MusicCast do stejné sítě a začít sdílet zvuk po celém domě. Svět hudby se otevírá spolu s integrovanými službami streamingu hudby. S vestavěnými hlasovými ovládacími prvky Alexa Amazon je řízení hračkou. Nejnovější grafické uživatelské rozhraní Yamaha má displej s vysokým rozlišením se snadno použitelnou nabídkou, lze také získat informace o vstupním zdroji, úrovni hlasitosti, režimu DSP a formátu zvuku. GUI nabízí výběr z osmi jazyků – z angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, japonštiny a čínštiny. Přidanou hodnotu tomuto receiveru přináší také Režim Eco, při jehož zapnutí lze snížit spotřebu energie přibližně o 20 %.

 

Ukázka série Yamaha RX-V 85

Výrobce Yamaha
Počet kanálů 5.1
Výkon na kanál (W) 95 (1kHz, 6Ω, 0,9% THD, 1ch) / 125 (1kHz, 6Ω, 10% THD, 1ch)
Dynamický výkon (W) 90 / 110 / 140 / 160 (8 / 6 / 4 / 2 Ohm)
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Počet zón (reproduktory) Zóna 2
D/A převodník Burr-Brown 384 kHz / 32-bit DAC x 3
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek AAC
Multiroom aplikace MusicCast
Rádio DAB/DAB+, FM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Surround - objektové formáty
Surround - upmixing
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Video technologie 3D, 4K upscaling, 4K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy 4
HDMI - výstupy 1
Barva Titan
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 111
Hloubka (mm) 328
Hmotnost (kg) 7,8
Vaše hodnocení