Yamaha SR-B20A - Bílá

SKU
100000910021
Hodnocení:
100%
6 690 Kč
Skladem

Technologie Virtual 3D Surround

Virtuální 3D prostorový zvuk zcela změní váš zážitek z poslechu. „DTS Virtual: X“je režim prostorového zvuku, který u předního/zadního a levého/pravého reproduktoru dodává vertikální pole. V důsledku toho se zlepšuje pocit propojení mezi videem a zvukem a kromě přední/zadní a levé/pravé separace vás bude zvuk obklopovat shora, což dále posiluje pohlcující pocit ve světě filmů a hudby.


Technologie Clear Voice pro čistoureprodukci hlasu

Už se vám někdy stalo, že jste špatně slyšeli hlas nebo zpěv písně? Technologie Yamaha pro čistou reprodukci hlasu dosahuje lepší separace lidského hlasu v dialogu nebo skladbách tím, že automaticky zvýší jeho hlasitost. Dokonce i ve filmech, zpravodajských programech a hudebních klipech, kde je často rušivá zvuková kulisa, je lidský hlas jasnější a snadněji se poslouchá.


4 zvukové režimy

Zvukové režimy Yamaha vám umožní dokonale si vychutnat zvuk filmů, hudby, televizních programů a her. Vyberte si ze čtyř možností (Stereo, Standard, Film, Hra) navržených tak, aby dokonale vyhovovaly sledovanému obsahu. Stereo režim pro stereofonní přehrávání hudby, režim Standard pro většinu televizních programů, filmový režim pro filmy, který rozšiřuje zvukový prostor, a režim Hra pro ponoření do herního obsahu umožňující individuální lokalizaci a precizní reprodukci zvukových efektů.

Reprodukce mohutných basů (2 integrované subwoofery a technologie Bass Extension)
Dva vestavěné, 75 mm subwoofery s bassreflexovými ozvučnicemi poskytují bohatou a čistou basovou složku. Dva 55 mm basové reproduktory a dva 25 mm výškové reproduktory dále vytváří vyvážené a prostorné zvukové pole pokrývající širokou škálu frekvencí.


Aplikace Sound Bar Remote

Díky nově vyvinuté aplikaci Sound Bar Remote bude vaše zábava ještě dosažitelnější. Aplikace dokáže intuitivně a snadno přepínat obsah, zvukové režimy, funkce Clear Voice a Bass Extension a zapínat/vypínat přístroje přímo z chytrého telefonu nebo tabletu.


Otvor pro montáž na zeď

Stylový design s tenkým a kompaktním tělem. Promyšlený tvar soundbaru dobře doplňuje televizní obrazovku, i když je umístěn přímo před ní. Případná montáž na stěnu pomocí distančních vložek je rychlá a nerušivá.

  • Rozměry (Š × V × H) Při instalaci soundbaru před TV: 910 × 53 × 131 mm
  • Montáž jednotky na zeď s distančními vložkami: 910 ×131 × 62 mm

Výrobce Yamaha
Typ soundbaru Aktivní
Surround - objektové formáty DTS Virtual:X
Výkon kontinuální (W) 120 W (přední L/P: 30 W × 2 kanály, vestavěný subwoofer: 60 W)
Měniče Přední L/P: 5,5 cm (2-1/8”) kuželový × 2, výškový: 2,5 cm (1”) kalotový × 2, vestavěný subwoofer: 7,5 cm (3”) kuželový × 2
Digitální vstup Optický
Digitální výstup HDMI (ARC)
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
Barva Bílá
Šířka (mm) 910
Výška (mm) 53
Hloubka (mm) 131
Hmotnost (kg) 3,2
Příslušenství Dálkové ovládání, napájecí kabel, digitální optický audio kabel, distanční vložky, montážní šablona, Průvodce rychlým startem, Bezpečnostní brožura
Vaše hodnocení