Yamaha SR-C20A - Bílá

SKU
4957812661010
Hodnocení:
100%
6 990 Kč
Skladem
Brzy v prodeji, více informací na - info@l-e.cz

Technologie Virtual Surround

Ponořte se do sledovaného obsahu pomocí virtuálního prostorového zvuku. Jakmile soundbar položíte pod televizor, vytvoří virtuální zvukové pole, které s dokonalou věrností nasimuluje levý, pravý, rostřední a zadní kanály, takže si budete moci vychutnat zvuk jako v kině.


Technologie Clear Voice pro čistou reprodukci hlasu

Už se vám někdy stalo, že jste špatně slyšeli hlas nebo zpěv písně? Technologie Yamaha pro čistou reprodukci hlasu dosahuje lepší separace lidského hlasu v dialogu nebo skladbách tím, že automaticky zvýší jeho hlasitost. Dokonce i ve filmech, zpravodajských programech a hudebních klipech, kde je často rušivá zvuková kulisa, je lidský hlas jasnější a snadněji se poslouchá.


Herní zvukový režim

Zvukový režim GAME zdůrazňuje lokalizaci konkrétních zvukových efektů a vylepšuje rozlišení zvukového prostoru pro poutavý herní zážitek. Prostorový efekt je pak dostatečně výrazný a působivý i při nízké hlasitosti.


Reprodukce mohutných basů (integrovaný subwoofer, 2 pasivní membrány a technologie Bass Extension)

Tento kompaktní soundbar obsahuje integrovaný 75 mm subwoofer a 2 pasivní membrány. Technologie Bass Extension navíc vylepšuje basovou složku a zajišťuje tak bohatý a výkonný zvuk.


Aplikace Sound Bar Remote

Díky nově vyvinuté aplikaci Sound Bar Remote bude vaše zábava ještě dosažitelnější. Aplikace dokáže intuitivně a snadno přepínat obsah, zvukové režimy, funkce Clear Voice a Bass Extension a zapínat/ vypínat přístroje přímo z chytrého telefonu nebo tabletu.


Kompaktní velikost

Díky šířce pouhých 60 cm lze tento kompaktní soundbar snadno umístit před monitor stolního počítače nebo před televizor. (600 mm na šířku × 64 mm na výšku × 94 mm do hloubky).

  • Rozměry (Š × V × H) Při instalaci soundbaru před TV: 600 × 64 × 94 mm
  • Montáž jednotky na zeď s distančními vložkami: 600 × 64 × 102 mm
Výrobce Yamaha
Typ soundbaru Aktivní
Výkon kontinuální (W) 100 W (přední L/P: 20 W × 2 kanály, vestavěný subwoofer: 60 W)
Měniče Přední L/P: 4,6 cm (1,8”) kuželový × 2, vestavěný subwoofer: 7,5 cm (3”) kuželový × 1
Digitální vstup Optický, HDMI
Lokální streamování Bluetooth
Podporované audio formáty AAC
HDMI - funkce ARC
Barva Bílá
Šířka (mm) 600
Výška (mm) 64
Hloubka (mm) 94
Hmotnost (kg) 1,8
Příslušenství Dálkové ovládání, napájecí kabel, AC adaptér, digitální optický audio kabel, distanční vložky, montážní šablona, Průvodce rychlým startem, Bezpečnostní brožura
Vaše hodnocení