CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Yamaha TSX-B235D
Yamaha TSX-B235D Yamaha TSX-B235D Yamaha TSX-B235D Yamaha TSX-B235D Yamaha TSX-B235D

Yamaha TSX-B235D

9 590 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

9 590 Kč

Popis

Atraktivní designový mikrosystém YAMAHA TSX-B235D nabízí příjemný a přirozený vzhled. Horní povrch je osazeným přírodní dřevěným panelem, ideální pro odložení brýlí nebo další osobní věcí. Jednotka je vybavena dvěma USB porty-jedno pro přehrávání hudby a druhý pro nabíjení připojeného zařízení. Oba porty mohou být použity pro nabíjení zařízení, i když je přístroj v pohotovostním režimu (napájení vypnuto). Na výběr máte ze dvou provedení, stačí si jen vybrat tu, která se bude hodit do vašeho interiéru.

Kompatibilní systém

Mikrosystém je kompatibilní z Bluetooth technologií umožňující bezdrátové přehrávání hudby uložené na vašem smartphonu nebo tabletu. A co víc, TSX-B235D podporuje aptX® a AAC pro nekompromisní přehrávání zvuku přes Bluetooth. Jde o unikátní kombinaci digitálního zesilovače CD přehrávače s rozšířenými funkcemi v překvapujícím designovém provedení. Tento systém je navržen tak, aby uspokojil všechny mladé uživatele, kteří hledají systém, který jim zprostředkuje zvuk v krystalicky čisté kvalitě. Mikrosystém disponuje i FM tunerem, DAB/DAB+ tunerem pro příjem digitálního rádia a CD přehrávače.

Příjemné ovládání pomocí chytrého telefonu

Ovládání přístroje je jednoduchost sama. S bezplatným DTA CONTROLLER app Yamaha, smartphone nebo tablet se stává sofistikované dálkové ovládání, takže máte úplnou kontrolu nad celou řadou funkcí, hlasitost, přepnutí vstupů a dalších funkcí s intuitivním ovládáním přes váš telefon. IntelliAlarm představuje nové řešení jak se ráno probudit bez nežádoucího šoku při zazvonění klasického radiobudíku.
Jde o speciální typ budíku, který vás jemně probudí Vaší oblíbenou hudbou. Při buzení se vám bude hlasitosti přehrávané hudby z vašeho iPhonu nebo iPodu postupně zvyšovat. Tímto řešením budete „ušetřeni“ rychlého šoku při buzení klasickým radiobudíkem. Dokážete si představit příjemnější nastartování do nového dne. Pro co nejjednodušší nastavení využijte aplikací DTA Controller, která navíc dokáže systém buzení ještě optimalizovat.

Aplikace DTA Controller

Jednoduše si vytvoříte podrobné nastavení, kde si například zvolíte rozdílné časy buzení pro každý den v týdnu nebo změníte intenzitu buzení systému IntelliAlarm. Jakmile si nainstaluje tuto „vychytanou“ aplikaci do vašeho iPhone nebo iPadu touch, můžete se těšit na maximálně pohodlnou obsluhu budíku. Aplikace umožňuje ovládat hlasitost, u nastavení alarmu je možné nastavit hudební zdroj, den i hodinu probuzení. Stačí pouze připojit iPhone/iPod a stisknout tlačítko Sync. (vyžaduje iOS4.3 nebo novější). Tato aplikace je dostupná také pro Android aplikace.

Užijte si oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě

Vestavěná technologie Yamaha Music Enhancer pro obnovu detailů při přehrávání komprimovaných souborů MP3/WMA, tak abyste si mohli vychutnat zvuk s maximálním objemem a dynamikou, jako při poslechu klasického CD. Vestavěné reprosoustavy jsou osazené širokopásmovými měniči s velkými magnety pro čisté středy a jasné výšky. Reprosoustavy mají relativně velké ozvučnice, které v kombinaci s otvory pro basreflex vytvaří poměrně slušnou basovou odezvu.

Mikrosystém je vybavený

Dvojicí USB portů, který vám umožní přehrávání hudebních souborů WAV (PCM), MP3 a WMA z USB flash disku. Navíc jeden z portů umožňuje i trvalé nabíjení připojeného zařízení.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 2 x 15 W
  • Přehráva: CD - Audio CD, MP3, WMA / USB - MP3, WMA
  • USB přehráva: MP3, WMA
  • Konektory: 3,5 mm stereo mini jack, 2x USB
  • Bezdrátové připojení: Bluetooth, NFC, Aptx
  • FM Tuner: 30 předvoleb
  • DAB/DAB+ od 174 do 240 MHz
  • Rozměry (Š x V x H): 37 x 11 x 23,4 cm
  • Hmotnost: 3,9 kg

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha TSX-B235D

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha