DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Yamaha WXAD-10

SKU
4957812619097
Hodnocení:
100%
4 290 Kč
Skladem

Jednoduše připojte WXAD-10 k vašemu stávajícímu audio systému pro vytvoření SMART systému! Bezdrátové přehrávání s Bluetooth a Airplay, streamovací služby (Spotify, atd.) a další jsou tu rázem pro vás

 • Kompatibilní s jakýmkoliv zařízením
 • Jednoduchá a intuitivní aplikace MusicCast
 • MusicCast pro každou místnost vašeho domu
 • Kvalitní zvuk kompatibilní i s High-Res hudebními formáty
 • Jednoduchý, minimalistický design

Otevřete bránu do nového světa hudby
WXAD-10 je vysoce výkonný bezdrátový modul, který propojí systém MusicCast s jakýmkoliv audio zařízením ve vaší domácnosti, které tímto systémem nedisponují. MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.

Jednoduše připojte WXAD-10 ke svému stávajícímu audio systému a proměňte je na chytré zařízení! Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth® aAirplay®, streamovací služby jako Spotify, Pandora®, JUKE, Napster, Rhapsody, SiriusXM a nově také TIDAL a DEEZER. WXAD-10 přináší inteligentní řešení pro vaše stávajicí zařízení.

MusicCast
MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém lze rychle ovládat pomocí jedné intuitivní snadno ovladatelné aplikace. Jednotlivé prvky jdou kombinovat se systémem MusicCast a postupně rozšiřovat. Inteligentní aplikaci MusicCast ovládáte pouhým klepnutím na obrazovku a získáte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními v systému MusicCast ve Vaší domácnosti.


Control App pro Snadné Ovládání
Aplikce pro mobilní zařízení umožňuje snadné a intuitivní ovládání všech audiozařízení Yamaha v domácnosti. Stačí klepnout na displej a veškerá hudba je pod kontrolou.


Lze připojit k libovolnému audio zařízení
Adaptér WXAD-10 je vybaven pevným výstupem RCA a 3,5mm stereo jackem s řiditelnou výstupní úrovní. Lze jej připojit k široké škále audio zařízení, bez ohledu na to jak staré komponenty v současné době máte. Používejte jej s mikrosystémem, Hi-Fi systémem, systémem domácího kina nebo dokonce se soundbarem. Možnosti jsou nekonečné.


Vysoce kvalitní zvuk a podpora Hi-Res formátů
WXAD-10 podporuje širokou škálu formátů s vysokým rozlišením včetně WAV, FLAC a AIFF v rozlišení 192 kHz / 24 bitů a také ALAC v rozlišení 96 kHz / 24 bitů. Navíc jednotka používá speciální design obvodů, který minimalizuje a optimalizuje cestu signálu a využívá vysoce kvalitní součásti a technologie včetně renomovaného Burr-Brown DA převodníku, originální PML kondenzátory používané v AV receiverech Yamaha a vlastní originální technologie Yamaha, které maximálně redukují jitter. Výsledkem je, že přístroj precizně vykreslí všechny zvukové detaily zdrojů s vysokým rozlišením.


Vysoce Kvalitní Zvuk z Firemního Obvodu Síťového Modulu
Klíčovým zařízením, které určuje kvalitu přehrávaného zvuku ze sítě je Originální Síťový Modul Yamaha, který obsahuje generátor vysoce přesné hodinové frekvence s malým jitterem, který zlepšuje kvalitu zvuku u záznamů s vysokým rozlišením. Generátor čistých řídících hodinových impulzů bez jitteru výrazně snižuje jitterový šum a tak dále zlepšuje poměr signál-šum při přehrávání zvuku z jednotlivých zdrojů přes síťové nebo Bluetooth připojení. Je tak možné přesně rozlišit i jemné detaly u přehrávaných záznamů s vysokým rozlišením.

Technické údaje:

 • DLNA
 • Wi-Fi
 • AirPlay
 • Bluetooth
 • 2x analog. audio výstup
 • 1x 3,5 mm AUX výstup
 • Souborové formáty: (MP3, WMA, MPEG4 AAC) 48 kHz / 24 bit, (WAV, FLAC, AIFF) 192 kHz / 24 bit, (ALAC) 96 kHz / 24 bit
 • Rozměry (š x v x h): 130 x 45 x 106 mm
 • Hmotnost: 226 g

Představení Yamaha WXAD-10

Výrobce Yamaha
Barva Černá
Šířka (mm) 130
Výška (mm) 45
Hloubka (mm) 106
Hmotnost (kg) 0,226
Datum dostupnosti produktu 19. 7. 2021
Vaše hodnocení