YAMAHA YAS-109 - Černá

SKU
YAS-109BK
8 490 Kč
Skladem
Stylový soundbar Yamaha YAS-109 v elegantním černém provedení s technologií DTS Virtual:X vám poskytne věrný prostorový zvuk přímo ve vašem obývacím pokoji. Až 6 reproduktorů s celkovým výkonem 120 W zaručí hluboké basy, vyvážené středy a čisté výšky. Soundbar má plnou podporu streamovacích služeb Spotify, Amazon Music a Tidal. Hlasový asistent Amazon Alexa vám umožní snadné ovládání soundbaru, inteligentní domácnosti a jiných kompatibilních zařízení.

Pohlcující zážitek z prostorového zvuku

Špičková technologie prostorového zvuku DTS Virtual:X nabídne věrnou simulaci 3D zvuku i bez kompletní sestavy domácího kina. Silný zážitek z prostorového zvuku umocňují vylepšené basy a křišťálově čistý dialog, který vás obklopuje. A protože DTS Virtual:X funguje v každé místnosti, prostorový zvuk je k dispozici bez ohledu na umístění nebo akustické omezení. Duální 7,5cm subwoofery a čtveřice reproduktorů s celkovým výkonem 120W nabízí hluboké basy, vyvážené středy a čisté výšky.

Moderní streamování

Připojení soundbaru k síti Wi-Fi umožňuje prohlížet a streamovat hudbu ze všech připojených inteligentních zařízení včetně počítače, notebooku, NAS (Network-Attached Storage) nebo chytrého telefonu. Otevřete dveře do světa hudby s přístupem ke službám Spotify, Amazon Music nebo TIDAL, se kterými soundbar nativně spolupracuje.

Elegantní design, jednoduchá instalace

Soundbar Yamaha YAS-109 nabízí jednoduchý, minimalistický design díky kterému se hodí do každého obývacího pokoje. Instalace je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Jednoduše zapojíte jeden kabel do elektrické zásuvky a druhý do televizoru. Soundbar je možné umístit v přední části před televizí, nebo namontovat na zeď.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Soundbar YAS-109 nabízí vestavěné hlasové ovládání Alexa pro snadné ovládání soundbaru, inteligentních domácností, hudby a mnohem více.
Výrobce Yamaha
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty DTS Virtual:X
Surround - kodek Dolby Digital, DTS Digital Surround
Výkon maximální (W) 30 x 2
Měniče Přední reproduktory (L/R) s kuželovým difuzorem: 5,5 cm x 4; výškový reproduktor: 2,5 cm x 2; vestavený subwoofer s kuželovým difuzorem: 7,5 cm
Frekvenční odezva od (Hz) 190
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Analogový vstup
Analogový výstup
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI
Digitální výstup HDMI (ARC), HDMI (eARC)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby Qobuz, Spotify, TIDAL, MQA, Amazon Music
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
HDMI - funkce HDCP 2.3
HDMI - video propustnost HDR10, HLG
Barva Černá
Šířka (mm) 930
Výška (mm) 62
Hloubka (mm) 109
Hmotnost (kg) 3,4
Vaše hodnocení