DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Yamaha YSP-5600
Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600

Yamaha YSP-5600

45 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Vylepšit si k dokonalému obrazu také vynikající domácí zvuk a dostat ho po akustické stránce až k absolutním špičkám díky produktům nové generace není vůbec opomíjená otázka. Nejčistším, potažmo ideálním zvukovým řešením se jeví hned vedle ostatních stávajících alternativ i možnost propojení kvalitní zvukovou lištou vyšší třídy – pokrytí 44 reproduktory, formát zvuku DTS:X, Dolby Atmos a další specifikace slibují nadupaný Soundbar.

Specifičnost zvukových lišt

Ten, kdo hledá pohodlné řešení při instalování a vhodný systém s použitím bez kabelů, dokonalou simulaci prostorového zvuku a spousty dalších výhod, je na dobré stopě. Akustický průchod beze změn se značným množstvím zvukových režimů, reproduktorů i zabudovaných rozhraní, rozšíření zvukové sféry pro uživatele televizních přijímačů, co nedisponují domácím kinem či komponentním audio systémem – to vše budiž přičteno k dobru a funkčnosti těch „hifističtějších" zvukových lišt, jejichž útroby skrývají mnohá nečekaná, o to však vítanější překvapení.

Jsem soundbar, těší mě

Pro mnohé je zvuková lišta ještě málo probádaným artiklem, proto nebude vůbec na škodu bližší seznámení. To, že dokáže z jediné ozvučnice vyprodukovat vynikající, skvěle prokreslený akustický proud, je snad již obecně známo. Přímočarý, modernistický a do detailů vypracovaný vzhled je rafinovaný a vše úhledně uschovává ve svém nitru. Jako model s 7.1.2 – kanálovým zvukem nabízí velmi výhodnou možnost slušného domácího ozvučení, v poměru s jeho kvalitou i značkou též velmi výhodně.

Multimediální poslechový zážitek

Říká se, že kdo šetří, má za tři. Někdy ale i výjimka potvrzuje pravidlo, neboť na prvním místě by měla být kvalita, výhody, klady a počítá se i každé, byť jen malinké, avšak o to cennější plus. Tato výborná alternativa reproduktorových soustav, navíc se zajímavým stylingem, je plnohodnotnou náhradou některých složitějších hifi systémů. Soundbar je vlastně novou dimenzí pod taktovkou technologie společnosti Yamaha Digital Sound Projektor, tvarující reálný prostorový zvuk o celkovém výkonu 88 W. S revolucí v audio světě se setkáváme také díky nejnovější originální technologii Dolby Atmos, která přináší atmosféru těch nejlepších kin do obývacích pokojů obyčejných smrtelníků. Tři dimenze, lokalizace ruchů, naprostá přirozenost a naplněné představy o autenticitě jsou výsledkem využitého potenciálu Dolby Atmos.

MusicCast neboli bezdrátový systém je využíván pro používání a ovládání zvolených produktů v síťovém audio jednotlivě, odděleně či společně, díky snadné, intuitivní aplikaci. Dalším plus je všestranná konektivita – připojením s Wifi, Bluetooth, AirPlay, Spotify Connect (umožňující bezdrátový streaming hudby) má navrch mezi podobnými komplexy, poptávanými v sekci mediálních barů. Plná podpora platí u HDMI vstupů (4K Ultra HD pass-through a HDCP 2.2). Výhodou je také možnost nastavení výšky kanálu tak, aby odpovídala místu přijímaného poslechu. Přesné zvukové pozice a role výškových reproduktorů YSP-5600 zvládá hravě i s realistickou režijní produkcí akustických efektů. Jenom díky nim lze uslyšet zvuk letadel, živelného hromu, neutuchající bouře přímo před nosem, v harmonickém domovském prostředí, vše je ušité interiéru i přítomnému technickému zázemí přímo na míru.

Atraktivní vzhled korunuje funkčnost a všestrannost

Designový záměr je dozajista povedený, protože tento vychytaný soundbar ladí s interiérem, doplňuje ho a činí atraktivnějším. Elegantní vzhled čelního panelu s indikátorem nenarušuje prostředí ani užitý bytový styl, doplňkovým elementem domácího menu pak může být volitelný bezdrátový subwoofer.

Technické parametry:

  • Výkon sestavy: 128 W
  • Připojení: HDMI, Bluetooth, Wi-Fi, Digitální optický, Digitální koaxiální, Ethernet (RJ-45)
  • Rozměry (š x V x H): 1 100 x 212 x 93 mm
  • Hmotnost: 11,7 kg

Rozbalení soundbaru Yamaha YSP-5600

Představení soundbaru Yamaha YSP-5600Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha YSP-5600

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Typ soundbaru Aktivní
Barva Černá
Šířka (mm) 1100 mm
Výška (mm) 212 mm
Hloubka (mm) 93 mm
Hmotnost (kg) 11,7 kg