CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Yamaha YST-SW015 Černý
Yamaha YST-SW015 Černý Yamaha YST-SW015 Černý Yamaha YST-SW015 Černý Yamaha YST-SW015 Černý Yamaha YST-SW015 Černý

Yamaha YST-SW015 Černý

6 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Atraktivní subwoofer Yamaha YST-015,

je díky své konstrukci vhodný jak do sestavy pro domácí kino tak i na doplnění při stereofonním poslechu. Na předním panelu jsou umístněné všechny důležité ovládací prvky, tím odpadá nepohodlné otáčení subwooferu a nastavování jeho funkcí takto máte vše přehledně pod kontrolou. Kompaktní rozměry umožňují bezproblémovou instalaci, kdekoliv kde budete potřebovat.
Jeho výkon je dostačující na ozvučení menších místností, konstrukčně jde o aktivní subwoofer, který využívá nejmodernější technologie, svým designem zapadne téměř do každého moderního interiéru. Výsledný zvukový projev je bezproblémový lze ho začlenit do nejrůznějších sestav od menších regálových reprosoustav až po větší sloupové bedny.

Basový reproduktor je osazený do spodní části ozvučnice jedná se o takzvaný „downfire" systém. Basreflexový výdech je vyústěna do přední strany ozvučnice, řídící elektronika je umístněná na předním panelu subwooferu.
Dobrou basovou odezvu od nejnižších frekvencí vám zajistí 160mm reproduktor s papírovou membránou. Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) Výkonný zesilovač disponuje dostatečným výkonem pro dokonalý zážitek při poslechu vašeho domácího kina. Subwoofer je vybavený systémem automatického zapnutí a vypnutí, přepínačem fáze a plynulým nastavením dělícího kmitočtu. Uživatele potěší nízkým odběrem elektrické energie v pohotovostním režimu. Zapojení je možné provést přes nízkoúrovňový CINCH vstup. Čtyři stabilní nožky podpírají masivní tělo subwooferu a dbají na to, aby nikdy neztratil svou přilnavost k podlaze.

Parametry a specifikace:

  • Zvukové charakteristiky:
  • Konstrukce: přední basreflex
  • Reproduktor: 160 mm 
  • Maximální výkon: 120 W RMS
  • Frekvenční rozsah: 30 - 200 Hz
  • Nastavení dělícího kmitočtu: 50 – 150 Hz
  • Rozměry: 280 x 325 x 320 mm (š x V x H)
  • Hmotnost: 9,2 kg

Cena za kusPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, jakým kabelem mám propojit tento subwoofer Yamaha YST-015 k receiveru? Můžete mi jako příklad poslat nějaký odkaz na konkrétní kabel. Děkuji za odpověď.
1


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Yamaha YST-SW015 Černý

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Yamaha
Frekvenční odezva od (Hz) 30 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 150 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 280 mm
Výška (mm) 325 mm
Hloubka (mm) 320 mm
Hmotnost (kg) 9,2 kg