ZAPPITI Neo

SKU
zappitineo
20 250 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
=
22 240,00 Kč
=
22 740,00 Kč
=
23 440,00 Kč
=
24 440,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Recenze Martina z L-ESíla zkušeností

Je obecně známo, že zkušenosti jsou nepřenosné. A navrhovat produkty tak, aby poskytovaly pohodlný přístup k celým filmovým knihovnám s výkonným vyhledávačem a filtry, je silný kalibr. Ve společnosti Zappiti tvoří technické produkty s nejlepší kvalitou obrazu, které lidi skutečně uspokojí. Pro zajištění maximálního výkonu jsou všechna zařízení stejnojmenné značky dodávána autorizovaným prodejcům prostřednictvím celosvětové sítě zavedených a uznávaných distribučních partnerů.

Nově na trhu

Zappiti obohacuje svoje portfolio o nové přehrávače Zappiti Neo, Reference a Signature, tři nové 4K HDR přehrávače médií s Dolby Vision a HDR10+, poháněné nejnovější čipovou sadou Realtek RTD1619DR.

Flexibilita výhodou

Výrobce se postaral o to, že tyto přehrávače médií jsou zároveň také mediálními servery, schopnými streamovat obsah do jiných zařízení Zappiti v síti prostřednictvím streamovacího protokolu Zappiti Share. Inovativně se jeví funkce Zappiti Video, jež dovoluje přehrávat upoutávky, vytvářet vlastní kategorie nebo skupiny filmů, přizpůsobovat domovské stránky a tlačítka, přistupovat k dalšímu on-line obsahu, včetně mnoha dalších schopností. Kód rodičovské kontroly je určen k tomu, aby chránil děti před obsahem, který je určený dospělým.

Zvuk a obraz, který nemá konkurenci

Mimořádně živý náhled na inovativní vizuální technologii Dolby Vision přivádí postavy k životu tmavší černou, jasnějšími světly a širokým rozsahem barev, které nikde jinde nejsou k mání. Užaslá klientela si tak může bez ostychu vychutnat onu pozoruhodnou paletu barev, ostřejší kontrasty a sotva uvěřitelný jas, který evokuje skutečný obraz. HDR je silná motivace k tomu, jak objevit jemné detaily, které standardní obraz neposkytuje. Naopak, kdo by si chtěl užít zážitek ze sledování bez kompromisů, konečně pozná, jak to filmaři a tvůrci skutečně zamýšleli.

Kompatibilita

Přehrávač médií Zappiti Neo podporuje přímé přehrávání úplných obrazů disků Blu-ray (BDMV a ISO) s nabídkou v Dolby Vision (MEL a FEL). Kompatibilitu mají také různé formáty souborů včetně MKV, MP4, TS a M2TS. Podporovány jsou i všechny oblíbené profily Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL a FEL, P8). Rozšířená metadata Dolby Vision jsou využívána a přenášena do televizoru se snahou o zlepšení kvality obrazu. Všechny přehrávače médií Zappiti shodně akceptují většinu digitálních audio a video formátů, včetně standardů 4K HDR, jako je Dolby Vision a HDR10+, téměř všechny nejnovější formáty video souborů, kompletní nabídky BD/UHD, video kodek HEVC s miliardou barev (10-bit barevné kódování), VP-9, 3D video standardy s 3D titulky a audio soubory ve vysokém rozlišení typu DSD, FLAC, ALAC a MQA. Samozřejmostí je široké pevné šasi, duální výstup HDMI, 4K 60p, Dolby Atmos a DTS:X pro skvělé zážitky z domácího kina.

Co je prioritní

Konkrétně Zappiti Neo je dodáván s interní šachtou pro pevný disk, která je schopna pojmout až 20 TB filmů, televizních pořadů i hudebních souborů. Nechybějí duální HDMI výstupy, které obsahují 32-bit DAC ESS ES9038Q2M, dále je využíván duální toroidní transformátor R-Core. Zappiti Video ztělesňuje nejlepší zábavní centrum s působivým uživatelským rozhraním. Zappiti skenuje daný video obsah, umístěný na místním disku připojeném k přehrávači Zappiti nebo na NAS prostřednictvím místní sítě. Zappiti též umně shromáždí přebal a informace, jako je např. obsazení, režisér, datum vydání, hodnocení. Výběr filmu je snadný. Po přehrání závěrečných titulků lze zhlédnout bonusy nebo počkat na automatické spuštění další epizody oblíbeného žánru.

Podporované aplikace

Zappiti nativně podporuje tyto aplikace "z těch důležitých":
  • HBO
  • O2 TV

NETFLIX není podporován
Aplikaci Netflix je potřeba do Zappiti nainstalovat pomocí aplikace Aptoid, která je v Zappiti předinstalována. Pomocí tohoto způsobu lze sledovat Netflix v rozlišení do 1080p.


Ukázka


Výrobce ZAPIITI
Digitální vstup USB-A, USB-C, HDMI
Digitální výstup HDMI, Koaxiální RCA, Optický
Analogový výstup RCA (Line)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC, MQA, OGG VORBIS, LC-AAC, HE-AAC, APE, DFF, DSF, CUE, ISO
Vnitřní paměť (GB) 4
Kapacita úložiště 32GB vnitřní
Pomocí disku až do 20TB
Barva Černá
Šířka (mm) 43
Výška (mm) 8
Hloubka (mm) 28.5
Hmotnost (kg) 3.9