CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Pro-Ject Pre Box S2 Digital
Pro-Ject Pre Box S2 Digital Pro-Ject Pre Box S2 Digital Pro-Ject Pre Box S2 Digital Pro-Ject Pre Box S2 Digital

Pro-Ject Pre Box S2 Digital

9 190 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

9 190 Kč

Popis

Nový model předzesilovače, který je dokazuje, že i v malém zařízení může třímat velký potenciál, se zrodil v dílně rakouského výrobce Pro- Ject. Využívá duální mono konfigurace s převodníky ESS Sabre první třídy. Digitálně analogový převodník může produkovat zvuk ve vysokém rozlišení až 32 bit / 768 kHz PCM a DSD 512. Předzesilovač patří k prvním inovátorům, které mají dar využívat MQA hardwarové dekódování.

 

 • Duální mono konstrukce
 • High-endový D/A převodníky duální ESS Sabre ESS9038
 • Kapacitátory z organického polymeru a miniMELF resistory
 • MQA hardware dekódování
 • DSD64, DSD128, DSD256, DSD512
 • Až 24bit/192kHz skrze koax a optický vstup
 • 7 volitelných digitálních filtrů
 • 1 proprietární optimální filtr
 • Sluchátkový 6,35 mm výstup na předním panelu
 • Synchronizace všech interních oscilátorů
 • Nízký jitter až 100 femtosekund
 • Plně hliníková/kovová skříň

 

Co je zásadní

Kromě dvou D/A převodníků ESS9038Q2M disponuje tento předzesilovač třemi digitálními vstupy – koaxiálním (S / PDIF), optickým (TOSlink) a USB B. Frekvenční odezva je 20 – 20 000 Hz, DSD podpora platí pro DSD64, DSD128, DSD256 a DSD512. Analogový výstup pro sluchátka se nalézá v přední části (6,3 mm), v zadním traktu je regulovaný RCA výstup, výstupní napětí je 2,05 V a výstupní výkon sluchátek 68 W (32 Ohm). Celkem existuje 7 různě volitelných nastavení digitálního filtru, včetně vlastního Optimum Transient Filter – všechny jsou zárukou zvukových zážitků, ohromujících audiofila s vysokými nároky. Pasivní komponenty jsou nejvyšší třídy (kondenzátory z organických polymerů, rezistory Thin Film mini MELF). Zesilovač sluchátek má čip ESS9602.

 

Přednosti modelu

Tento digitální micro předzesilovač s podporou MQA a DSD512 je 103 mm široký, pouhých 36 mm vysoký a 103 mm hluboký, přičemž bez napájení váží jen 600 g. Vizuální předvedení uvádí do společnosti skutečného elegána, který se netají prestižním oceněním EISA 2017-2018. Sympatické a snadné ovládání s pomocí dálkového ovladače podporuje navíc přehledný displej. Oscilátory u DAC jsou dokonale synchronizované a jejich činnost lze přirovnat k fungujícímu orchestru s dokonalým dirigentem. Ve vývoji totiž zašli návrháři tak daleko, že rychlost jitteru byla stlačena hodně nízko (pod 100 fs), bylo eliminováno rušení a zvuk tak dostal prémiovou kvalitu.

 

Co je MQA

Master Quality Authenticated je kódování, které se využívá u jakéhokoli nekomprimovaného nebo bezdrátově komprimovaného formátu – nejčastěji se využívá formátů FLAC, WAV, ALAC. Platí, že výsledné soubory jsou zpětnou vazbou kompatibilní s nynějšími přehrávači. Zajímavé je, že MQA není jenom kódování, jde o komplexní proces, včetně signálového zpracování od studiového zaznamenání až po poslech nahrávky. Znamená dokonalé zajištění důvěryhodného řešení pro veškeré existující a příchozí digitální zvukové soubory.

 

Pro- Ject Audio System

Společnost vešla ve známost před více než 25 lety jako renomovaný producent audiofilních analogových hi-fi gramofonů. Tento nově vyvinutý vynikající předzesilovač je její chloubou, protože disponuje špičkovými funkcemi s perfektním zvukem a přesto se neocitá v té nejvyšší cenové kategorii. Nabízí revoluční obvodový design, mnoho specifikací a zvuk s přidanou hodnotou. V hodnocení je definován jako velmi příjemný, poutavý, jasný, průhledný informativní akustický tok, poháněný vysokým výkonem. Předzesilovač Pre Box S2 Digital využívá také robustnosti hliníku, který dodává produktu na významu, dokonce zamezuje elektrickým i mechanickým vlivům. Elegantní vizáž podtrhuje dvojí možné provedení povrchových úprav, je libo černý nebo stříbrný mat? Model se bude vyjímat v jakémkoli prostředí, protože vybraný dezén předčí pokročilé linie, přehlednost a jasnost všech komponentů, praktičnost i nadčasovost. Pravdou je, že také rozsahově uspokojí nejnáročnější hudební nadšence i nové potencionální uchazeče o kvalitu, kteří vědí, že digitální zvuk je tzv. načasovaným uměním.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den,
je nějaký kvalitativní rozdíl, pokud MQA dekóduji už v Tidal aplikaci (Windows/android) a posílám do DAC v 24bit/96k/128k ,(třeba Cambridge DAC Magic Plus) nebo paththru rovnou do DAC, který MQA dekódovat umí (tento převodník) ? Pokud ano, tak proč. Je možné někde poslechnou tento rozdíl ?
Díky Martin
12
Dobrý den. Prosím utáhne tento zesilovač i planárně-magnetická sluchátka Hifiman HE400i s impedancí jen 35 ohmů ? Děkuji za odpověď.ZZ.
5
Dobry den.
utahne tento zesilovac 300 ohm? Konkretne sluchatka HD800/HD800S?
2
Dobrý den,
lze tento DAC použít přímo jako předzesilovač pro koncový výkonový zesilovač? Výrobce u něj totiž neudává zisk a má ho na svých stránkách zařazen jako "source", nikoliv k kategorii předzesilovačů a zesilovačů. Na druhou stranu podle všech ostatních informací (včetně označení přístroje) to takto možné je. Má dostatečný zisk např. pro připojení Amp Box S2?
-6


Recenze

Zákaznické recenze

Rada25
16.01.2018

výborné zařízení za danou cenu

špičkový dac v dané cenové hladině,myslím že top co lze do 10tis kč koupit(uživí i náročná sluchátka typu hifiman he500).mohu srovnat s oehlbach dac(který se dříve prodával za stejnou cenovku).oproti tomuto přístroji je prokreslenější basové pásmo,lépe čitelné zvuky a dozvuky na pozadí(back vocals,sbory,chorály).jako plus možnost volit mezi filtry a také podpora DSD.navíc možnost zapojení samostatného zesilovače přes cinch výstupy.sám používám s Hypa1 a naprostá spokojenost.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Pro-Ject Pre Box S2 Digital

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Pro-Ject
Počet kanálů Stereo
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
THD (%) 0,0003
THD+N (%) nespecifikováno
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
Typ Hybridní
D/A převodník 2x ESS Sabre ESS9038
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) až 192/24 (TOSLINK), až 192/24 (KOAX), až 768/32/DSD512 (USB)
Surround - objektové formáty
Surround - upmixing
Surround - kodek
Barevné formáty
Video technologie
HDMI - funkce
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy
Šířka (mm) 103
Výška (mm) 36
Hloubka (mm) 103
Hmotnost (kg) 0,6