Advance Acoustic X-i50BT

SKU
11223344031
11 250 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Konstrukce každého jednotlivého výrobku je vždy jiná, liší se byť jen v detailech, ale rozdíly mezi na první pohled stejnými modely mohou být propastné. Audiofilskou konstrukci však zesilovač X-i50BT nezapře. Výrobce dbá na přísně vybrané komponenty, rezervoár výkonu zajišťuje velký toroidní transformátor. S vybavením, mezi které náleží novinka High Bias a zabudovaný modul Bluetooth, je toto zesilovací zařízení jedním z nejžádanějších, zejména také pro jeho cenovou dostupnost.

 

  • Opravdu audifilní design
  • 2 x 50 W RMS při 8 ohmech
  • Vysoká efektivita zesilování umožňuje zásobování většiny reproduktorů na trhu
  • Mnoho analogových vstupů
  • Phono předzesilovač
  • Dálkový olvadač

 

Přepínací systém High Bias

Tato nová technologická pomůcka dovoluje provoz zařízení ve třídě A. Je-li třeba dosáhnout výkonu vyššího, zesilovač se automaticky přepne do třídy AB, aby docílil výkonu až 50 W na kanál. K dispozici je celá řada analogových vstupnů, včetně Phono pro gramofon nebo také digitální vstup - USB pro flash disky (podpora formátu .mp3).

 

Bluetooth a Direct Path

V zařízení je integrován modul Bluetooth, především pro bezproblémovou komunikaci se smartphony, tablety a další přístroje. Co je možné využít, jsou výstupy předzesilovače, např. pro připojení subwooferu. Zesilovací modul disponuje dále funkcí Direct Path k zajištění čistého přednesu, jenž nebude pod vlivem tónových korekcí. K dispozici jsou dva páry stereo reproduktorových terminálů, příslušenstvím je i dálkový ovladač. Nechybí ani napájecí neodpojitelný kabel, který je součástí přístroje.

 

Řečí čísel a termínů

Výstupní výkon tohoto modelu je 2 x 50 W při 8 Ohm, 2 x 65 W při 4 Ohm. Jeho činnost se odvíjí od akceptované frekvenční odezvy 10 – 30 000 Hz (-3 dB), zkreslení je menší, než 0,15%. Odstup signálu od šumu udává více než 85 dB. Spotřeba energie ve StandBy režimu je 0,5 W. Vstupy kromě USB a Phono doplňuje 6 x Cinch, Pre Out (pro subwoofer), Bluetooth vstup.

 

Kompaktní zesilovací zařízení

Advance Acoustic X-i50BT disponuje rozměry 430 x 320 x 120 mm a hmotností 8,6 kg. Umístit ho lze kamkoli, i do nábytku, pak zabírá opravdu minimum prostoru. Vize, jak ho pojmout, byla úspěšná, protože je nadmíru originální. Mírně předsazený čelní panel utváří hluboký kus průhledného materiálu, za nímž je menší informativní displej a stavové diody, jimi pronikají ovládací prvky.  Jedná se o miniaturní spínací prvek a velký centrální ovladač hlasitosti. Ten je možné využít zároveň coby univerzální ovládací prvek, sloužící také k nastavení korekcí. Vpravo je situován ještě sluchátkový výstup.

 

Další výbava

V zadní části modelu se nachází mnoho přípojných míst zesilovače – osm analogových vstupů v podobě cinchů, jeden věnovaný MM přenoskám, dále linkový monitorovací výstup a výstup z předzesilovače. Regulovaný výstup je určen i pro subwoofer.

 

Když hudba, tak pro všechny

Francouzská značka a společnost s ušlechtilým cílem dopřát kvalitní audio každému má našlápnuto mezi audiofilskou smetánku. Lpí na vývoji a progresivitě, nezapomíná ani na administrativu a logistiku. A hlavně se snaží vyhovět všem, kteří žijí hudbou a pro něž je dobrý poslech výsadou. Co je prioritní pro renomovanou značku? Dobře navržený konstrukční i vizuální design a nepodcenitelné využívání vývojových metod. Advance Acoustic je právě proto  synonymem špičkových produktů vysoké kvality ve vynikající cenové hladině.

Výrobce Advance Acoustic
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 50 (8 Ω, RMS) / 2 x 65 (4 Ω, RMS)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Odstup signál / šum (dB) 85
THD (%) 0,15
THD+N (%) nespecifikováno
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
D/A převodník nespecifikováno
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
Podporované audio formáty
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Barva Černá
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 110
Hloubka (mm) 320
Hmotnost (kg) 6
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)