Vážení zákazníci,

rádi bychom vás ujistili, že náš e-shop funguje nadále bez problémů,
doručování objednávek pak probíhá bez omezení a ZDARMA!!

S přáním hezkého dne,
Jan Čala, majitel společnostiNaše prodejny a výdejní místa

Objednané produkty si můžete vyzvednout osobně na některém z našich výdejních míst. Platit můžete hotově nebo předem bankovním převodem či platební kartou přímo na odběrním místě.
Využít můžete také našeho studia ve Zlíně.

Studio Luxusní elektronika Zlín

Showroom:

Na Slanici 444,
763 02
Zlín

Osobní odběr DPD výdejní místa

Vaše záslika bude odeslána na jedno z výdejních míst DPD Pickup, která zajišťuje výdej zboží na svých pobočkách po celé České republice. O jejím předání budete informování formou SMS nebo emailem. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice.

Česká pošta (Balík na poštu)

Při výběru tohoto způsobu dodání si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty. O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS zprávou. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte tedy na písemné oznámení do poštovní schránky. Na přepážce se prokažte dokladem totožnosti - je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo SMS.
Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a SMS zprávou na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme.
Kompletní síť poboček naleznete na stránkách České pošty.