DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás ujistili, že náš e-shop funguje nadále bez problémů,
doručování objednávek pak probíhá bez omezení a ZDARMA!!

S přáním hezkého dne,
Jan Čala, majitel společnosti
Aktuální informace:

  • Zásilkovna: tento způsob dopravy je s účinností od 16.3.2020 dočasně nedostupný!
    Děkujeme za pochopení.
  • TopTrans: Od pondělí 16.3.2020 je zastaven osobní odběr/podej na všech depech TopTrans. Zásilky budou bez problémů rozvezeny na adresy zákazníků prostřednictvím řidičů TopTrans.

Naše prodejny a výdejní místa

Objednané produkty si můžete vyzvednout osobně na některém z našich výdejních míst. Platit můžete hotově nebo předem bankovním převodem či platební kartou přímo na odběrním místě.
Využít můžete také našeho studia ve Zlíně.

Studio Luxusní elektronika Zlín

TATO METODA JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÁ!

Showroom:

Na Slanici 444,
763 02
Zlín

Osobní odběr Zásilkovna

TATO METODA JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÁ!

Zásilkovna je nejširší síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží na pobočkách po celé České republice. Zásilkovna.cz Vás informuje SMS zprávou a emailem o tom, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí. V emailu i SMS zprávě obdržíte číslo objednávky a heslo na jehož základě Vám bude zásilka vydána. Na vyzvednutí zásilky máte 7 kalendářních dnů. Pokud si zboží v průběhu prvních dnů nevyzvednete, bude Vám zaslán email oznamující poslední den uložení zásilky.
Bližší informace o výdejních místech Zásilkovny naleznete ve vyhledávači:

Osobní odběr DPD výdejní místa

Vaše záslika bude odeslána na jedno z výdejních míst DPD Pickup, která zajišťuje výdej zboží na svých pobočkách po celé České republice. O jejím předání budete informování formou SMS nebo emailem. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice.
Bližší informace o výdejních místech DPD najdete zde.

Česká pošta (Balík na poštu)

Při výběru tohoto způsobu dodání si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty. O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS zprávou. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte tedy na písemné oznámení do poštovní schránky. Na přepážce se prokažte dokladem totožnosti - je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo SMS.
Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a SMS zprávou na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme.
Kompletní síť poboček naleznete na stránkách České pošty.