DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Allen & Heath XONE:96

SKU
327354
45 999 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.08.2022

Profesionální DJ mixpult


Xone:96 je jedinečným nástrojem pro DJs, producenty a další hudebníky, kteří prolínají hranice mezi produkcí a živými vystoupeními. Je postaven na stejných analogových obvodech jako jeho slavný předchůdce Xone:92, nově však přichází do hry také špičkové digitální zvukové rozhraní.
Základem pultu je analogový a průrazný zvuk signifikantní pro celou Xone sérii. Individuální charakter tvaruje přepracovaný čtyřpásmový ekvalizér podpořený Xone:VCF filtry, nově obohacené o harmonickou distorzi CRUNCH.

Novinkou je dvojité zvukové rozhraní s celkovým počtěm 24 kanálů s 32 bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí 96 kHz, součástí balení je licence DVS softwaru Traktor Scratch.

Mixážní pult se vyznačuje pokročilou konektivitou, nyní můžete snadno připojit notebook, gramofony, pedálové efekty, syntezátory a bicí automaty.

Přední panel přináší kromě nových ovládacích prvků důvěrné rozmístění, které známe z Xone:92.

Stejně jako na Xone:92 zde naleznete 2 aux cesty pro externí efektové jednotky, 4x stereo in s čtyřpásmovým ekvalizérem, 2x stereo in (nyní s novým třípásmovým parametrickým ekvalizérem), 2x stereo return a master insert pro compressory a další outboard harware.

Unikátním prvkem je také druhý, zcela nezávislý sluchátkový systém, který v tandemu s možností připojit dva notebooky umožňuje plynulé střídání DJs během back-to-back setů. Booth výstup má nyní vlastní třípásmový ekvalizér a je tak možné nastavit klubový odposlechový systém podle osobních zvukových preferencích. Umělci komplexním, vícekanálovým hybridním setupem ocení snadné připojení svého notebooku pouze pomocí jednoho USB kabelu.

Vlastnosti

  • Legendární analogový Xone obvod.
  • Rozložení vstupních kanálů 6+2
  • Dvojitá 32Bit/96kHz 24kanálová zvuková karta
  • CErtifikováno pro Traktor scratch
  • Dual Xone VCF filtry s harmonickou distorzí
  • Čtyřpásmový Xone ekvalizér
  • Dva nezávislé sluchátkové výstupy
  • innoFADER Cross Fader
Výrobce Allen & Heath
Barva Šedá
Hmotnost (kg) 7
Datum dostupnosti produktu 1. 8. 2022
Vaše hodnocení