Audio Pro BT5 - Černá

SKU
7330117150002
Akční cena 3 288 Kč Běžná cena 3 289 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bluetooth reproduktor

  • Stylový kompaktní reproduktor následuje úspěšnou sérii jedno-reproduktorového designu Addon
  • 40 W výkonu DSP zajistí velký čistý zvuk, nepoměrný k malému reproduktoru
  • Připojte všechno - připojení skrze Bluetooth 4.0 nebo drátově kabelem 3,5 mm jack
  • Připojte jakékoliv Bluetooth zařízení: iOS, Android, Windows Phone, Mac / PC

Skandinávský zvuk

Stalo se. Úder přišel ze Švédska, Audio Pro má opět navrch díky čistému skandinávskému designu, který potěší co nejvíce poslechu dychtivých audiofilů. Kdo očekával kvalitní reproduktor, který nepoužívá nudný regálový design, si může nechat zdát o hvězdné vlajkové lodi. Možná se do ní zamilujete také.

Maximum zvuku v minimálním objektu

Kdo by se nezakoukal do minimalistického reproduktoru Audio Pro BT5 Bluetooth. Pro fajnšmekry jsou připraveny v designu driftwoodském, černém a v podobě dřeva vlašského ořechu, který zaplňuje vnější skořepinu. Také je zabalený v povrchovém rozsahu 3 stran do tmavě šedé skandinávské vazby s logem. BT5 je kabinetní reproduktor, který je něco víc, než jenom box, produkující hudbu.

Super provedení reproduktoru

S tímto zjednodušeným, ale přesto unikátním designem se může pyšně objevit téměř kdekoli. Ať už je jeho domovskou základnou kuchyňský pult nebo blízký stolek, všestrannost tohoto minimálního reproduktoru nelze zastínit ani zatajit.

Technická specifika

Reproduktor BT5 používá spínací digitální zesilovač třídy D, 10 W + 30 W, který pomáhá omezit teplo a umožňuje menší, světlejší tvarový faktor. Na rozdíl od dražšího modelu má BT5 pouze jeden 19 mm výškový reproduktor, situovaný vedle 101 mm hlavního basového reproduktoru. Rozsah frekvencí je
50 - 20 000 Hz s dělícím kmitočtem 3,800 Hz. Audio zařízení je 134 mm vysoké, 250 mm široké, 150 mm hluboké a váží 2,75 kg.

Kdo je Audio Pro

Výrobce kvalitních audio produktů se stal skutečným vyznavačem Sonos. V posledních letech se zaměřil na skvěle znějící bezdrátové reproduktory pro více místností. Firemní portfolio získalo aktuální ocenění Produkt roku jako nejlepší systém pro více místností roku 2018. Skandinávský magnát je neústupný, a nerad zůstává pozadu ani v cenově dostupné sekci výrobků. Jeho nejnovějším protagonistou je BT5, který má skvělého pomocníka - Bluetooth. Přidává se tak k existující bezdrátové reproduktorové lince Addon T společnosti Audio Pro, jednoduše ho lze připojit ke zdroji bezdrátově přes Bluetooth nebo kabelem přes 3,5 mm vstup.

Výrobce prolomil zaběhnuté rituály

Připojení k síti Wi-Fi není vždy k dispozici všude. Proto světlo světa spatřil modernizovaný reproduktor, který nahradil stávající dispozice, jde-li o povrchovou úpravu a materiály, aniž by ohrozil vynikající zvuk. Proto velmi schopně vyčnívá v segmentu reproduktorů Bluetooth. Je malý, přesto vyniká velkým čistým zvukem a hlubokými, energickými basy. Je možno si vybrat ze tří povrchových úprav. Textilní mřížka, která pokrývá čelo a stěny, se výborně hodí k designu většiny interiérů. Konstrukce reproduktoru je robustní a přiznává užití vysoce kvalitních materiálů.

Hudební produkce vysokých kvalit

Model BT5 má zvukový obraz větší, než na který vypadá, a může snadno zaplnit interiér běžné velikosti skvělou zvukovou atmosférou. Tyto reproduktory využívají standard Bluetooth 4.0 pro skvělou kvalitu zvuku a přenosu. Hudbu je tak možné přehrávat bezdrátově z jakéhokoli zařízení Bluetooth, iOS, Android, Windows Phone a Mac / PC. Vstupy jsou zastoupeny Bluetooth standard V4.0, Aux In 3,5 mm stereo. Z uživatelského pohledu je tento nadčasový produkt výrobně velmi zdařilý, navíc je obdařený fantastickým zvukem, skvělou vizáží, jeho plně funkční schopnosti nevyjímaje. S takovým vybavením bude šlapat na paty zařízením zvučnějších značek a bude uspokojovat nároky široké uživatelské klientely.

Unboxing Audio Pro BT5

Výrobce Audio Pro
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 10 + 30
Měniče Výškové: 2 x 20 mm (hedvábí) / Středo-basové: 100 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 3800
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 250
Výška (mm) 134
Hloubka (mm) 150