Audio-Technica ATH-AD700X

SKU
4961310118617
4 990 Kč
Do 5 dnů

Sluchátka ze série AD umějí udržet citlivý a detailní hudební obraz, nabízejí příjemnou komunikaci, prožitek a žádné omezování. Jejich netradičně pojatý design a inovace v podobě podpůrného systému se třemi samonastavitelnými křídly je zajímavým, odvážným řešením, které je navíc slušivé a elegantní.Mimořádně vystavěné mušle z odlehčeného materiálu, přívětivá odezva a velmi dobře nastavené technické parametry je činí nepostradatelným image kouskem nejednoho hudebního fanouška.

 

 

Tak trochu flexibilní design

Větší velikost sluchátek nabízí lepší komfort a díky 3D Wing technologii se dají lehce přednastavit a upravit v ideálním poměru k velikosti hlavy. Konstrukce náušníků a čelenky je měkčí, prostorná a tak i více pohodlná. Lehký použitý materiál (nízká hmotnost hliníkových mušlí) pak výmluvně dodává, že pocit tlaku na uších se konat nebude, ear-fit konstrukce minimalizuje tlak. Tudíž lze používat tato pouze 265 g vážící sluchátka k dlouhodobějšímu poslechu.

 

V čem spočívá potenciál

Na první pohled možná nebude tento modelový produkt společnosti Audio- Technica přijat tak, jak by si zasloužil. Nesměle zpracovaný exteriér však nechává uvnitř ukryta všechna technologická tajemství, která prozradí až přirozený a nenásilný, emotivně laděný poslech. Kvalita akustického proudu je skvělá a to zejména díky dostatečnému frekvenčnímu rozsahu, 5 – 30 000 Hz. Měniče o průměru 53 mm, jejichž kvalitu podporují i CCAV vinuté cívky a kabely z bezkyslíkaté OFC mědi, se dokáží postarat o vše ostatní. Pro jasnější představu je třímetrový kabel potažen PTE pružným opláštěním, jenž má eliminovat případné zamotání kabelu. Dalším specifickým rysem je faktická zatížitelnost až na hranici 700 mW, 100 decibelová akustická citlivost a nízká impedanční hodnota – 38 Ohm. Konektor a redukce disponují zlacenými jacky (3,5 mm a 6,3 mm).

 

Otevřená, vzdušná konstrukce

Tento typ sluchátek je vytvořen jako otevřená dynamická konstrukce, dynamika je skutečně na úrovni – šmrnc mají nejenom basy, středy jsou neošizené, zřetelně autentické s plynulým přechodem do výškových sekvencí, přičemž konečný sluchový vjem je opravdovější a plastický. Náušníky jsou tvořeny přilnavým velurem, který je příjemný a nenásilně se poddává žádanému tvaru, podle hlavových proporcí.

 

Další zajímavá zjištění

Každý výrobek má obvykle své přednosti i nedostatky. Klady a pozitiva mají tu moc, která u spotřebitelů ovlivňuje výběr produktu. Ten, kdo již užívá sluchátka ATH-AD700x dá za pravdu tvrzení, že s nimi je zvuk prostorný a otevřený, dynamický, a modifikované detaily podporují žádané odlehčení, jasnost, preciznost i vzhled. Proč tedy nevyzkoušet právě tento model, který nezatíží kapsu klienta? široké spektrum využití ho řadí k těm nejběžnějším, kvalitním, žádaným a přiměřeně oceněným kouskům na momentálním trhu s elektronikou. Příslušná hodnocení ve formě recenzí a referencí nejsou žádným tajemstvím, naopak jsou spíše svědectvím, které může napomoci ke správnému rozhodnutí a výběru adekvátního modelu. Vybírat totiž není vhodné pouze očima, zasvěcení jistě vědí, že kvalitu před kvantitou nelze rozpoznat pouhým okem. Při výběru sluchátek by měl být zapojen hlavně sluch a praktické odzkoušení modelu, také by měl odpovídat speciálním i cenovým nárokům potencionálního uživatele.

 

Příjemný poslech!

Při jakékoli denní i noční činnosti můžeme zažívat souběžně s prací, odpočinkem či studiem pocity uspokojení, podbarvené dobře vyladěním zvukovým obrazem. Oblíbené písničky, skladby, opera, koncert, muzikál nebo třeba jen pouhé pocitové meditace nás posunují dál, přičemž na nás nikterak nenaléhají, jsou přirozené. Dávají nám radost, energii, klid nebo náboj, harmonii nebo bouřlivý prožitek – do života přece emoce patří.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Velikost měniče: 53 mm
  • Frekvenční rozsah: 5 - 30.000 Hz
  • Citlivost: 100 dB/mW
  • Impedance: 38 Ohmů
  • Zatížitelnost: 700 mW
  • Hmotnost: 265 g
  • Délka kabelu: 3 m
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený

 

Recenze sluchátek Audio-Technica ATH-AD700x

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 30000 Hz
Impedance (Ω) 38 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení