CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
AudioQuest Big Sur  2x CINCH ↔ 2x CINCH 1,5m
AudioQuest Big Sur  2x CINCH ↔ 2x CINCH 1,5m AudioQuest Big Sur  2x CINCH ↔ 2x CINCH 1,5m

AudioQuest Big Sur 2x CINCH ↔ 2x CINCH 1,5m

3 889,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Audioquest u kabelu Big Sur zvolil pro výrobu vodiče z pevných měděných drátů s perfektním povrchem (PSC+), tento materiál má nevídaně jemný a čistý povrch. Proprietární technologie Audioquestu chrání povrch materiálu ve všech fázích výroby. Udržuje-li se vysoce čistá bezkyslíkatá měď měkká, čistá a hladká, stává se během procesu výborným nízko-ztrátovým PSC+ vodičem. Výsledný zvuk je pak mnohem více zaměřen na věrnost a čistotu než při použití běžných materiálů.

  • Pěnová polyethylenová izolace: jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Big Sur využívá pro izolaci vodičů penovou polyethylenovou pěnu plněnou vzduchem (vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový). Zkreslení zvuku je pak naprosto minimální.
  • Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.
  • Dvojitě-vyvážená asymetrická geometrie: speciálně navržena pro single zakončení, dvojitě-vyvážená asymetrická geometrie poskytuje relativně nižší impedanci pro bohatší, dynamičtější poslech. Zatímco mnoho single-zakončených kabelů používá jedinou cestu pro uzemnění i stínění, dvojitě-vyvážený návrh tyto dvě odděluje a dosahuje tak lepších vlastností.
  • Za studena svařované, pozlacené RCA koncektory z fialové mědi: toto řešení nezahrnuje pájku, která bývá často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál, namísto kovu, který je snadno opracovatelný. Použití fialové mědi pak čistotu zvuku ještě více umocňuje.


Poradna (1)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

  • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Položit dotaz...Dobrý den!Na Big sur chincech jsou šípky!Logicky jsem kabel zapojil šípkami od cd směrem k zesilovači!No při přepojení opačném to hraje omnoho líp!Je to možné?Děkuji za odpověď!
2. května 2017
O:
Dobrý den, ano je to možné. Směrovost je jedna z vlastností, kterou se výrobce občas i rád pyšní a prohlašuje, že díky využití směrovosti ve svůj prospěch, dokázali lépe uchránit signál proti vysokofrekvenčnímu rušení ( WiFi, atd ... ). S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 3. května 2017


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AudioQuest Big Sur 2x CINCH ↔ 2x CINCH 1,5m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,5 m
Barva Hnědá