DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AudioQuest Cinnamon USB A↔Lightning 1,5m

SKU
qcinnausb0150alight
2 990 Kč
Skladem

Všem zájemcům o kvalitní média spojená s hudbou a zvukem poskytuje značka AudioQuest maximální komfort při výběru těch správných, odpovídajících komponentů.  Pro klientelu s nároky je vysoce kvalitní kabel speciálně navržen podle uživatelských požadavků.  Tato kompletní řada USB Lightning kabelů disponuje čtyřmi modely, jenž se nabízejí s AppleLightning konektorem, ten se používá na všech nových iOS zařízeních. Kvalitní systém zapojení a obsah datových proudů je žádán právě pro zvuk, který je prostorový, poutavý, nenahraditelný.

 

Solid 1.25% Silver Conductors

Kompletně postříbřené vodiče jsou pevné, umějí účelně omezit zkreslení, způsobené mezi vlákny, snížená je i hladina chvění a rušení.   Vodiče jsou vynikající z hlediska velmi vysoké frekvence aplikací.  Vysokofrekvenčností jsou míněny signály poměrně vysokých frekvencí, kvůli nimž cesta signálu vede výhradně po povrchu vodiče. Vysoce čisté stříbro je zárukou velmi  dobrého výkonu, masivní stříbrný kabel není nejdražší a blíží se svou cenou masivnímu kabelu z mědi.  Náklady na kvalitu tedy nemusí být nutně ty nejvyšší, hlavní je efektivita výroby a dobré jméno značky.

 

Lightning je když…

Víme o něm, že se na trhu objevil nedávno.  Konektor Lightning má ale u všech později uvedených iOS zařízení zastoupit starší 30-pinový konektor. Typ Lightning je 8-pinový konektor, který umí  přenést digitální signál a elektrické napětí. Je konstruován tak, aby mohl být připojen do zařízení oboustranně. Micro USB kabely a nabíječky jsou připojeny k iPhonům, iPodům, iPadům s výbavou Lightning proto, že zajišťují nabíjení a datový přenos (synchronizaci). Dokonce i použití je velmi snadné, intuitivní a přesné. Cinnamon i všechny ostatní v této sérii vynikají unikátním, profesionálním uchopením, jakož i  designem.

 

Pěnová izolace plněná vzduchem

Hard-Cell Foam Insulation skrývá zvláštní typ izolace – pevná pěna neboli tvrdá izolace za pomocí PE a vstříknutého dusíku je tím správným prostředím, tedy izolantem. Vzduchová kapsa – náplň funguje díky vzduchu, který nepohlcuje žádnou energii, přesně tak, jak je očekáváno. Izolace je dokonalá, zkreslení minimální, a přitom tuhost materiálu vodičů v kabelu zajišťuje totožný vztah po celé délce kabelu. Tak je pojištěna impedance kabelu, je konzistentní.

 

Metal-Layer Noise-Dissipation System

K velice pokročilým technologiím se řadí rozptylový systém, který pracuje s ruchy, vlivy, zkreslením a nechtěným RFI. Vrstvy kovu, zemnící bod a cíleně organizovaná technologie je tím správným štítem, který je vystaven rušivým útokům-elementům zvenčí. Tohle umí jenom AudioQuest.

 

William Low a jeho vize

Na počátku stál člověk, jenž miloval hudbu, umění, zvuk. Jeho snahy přivést audio techniku k dokonalosti se možná zprvu jevily jako nadnesené, ale nastartovaly velké změny v oboru. Letité zkušenosti „Billem“ založené společnosti se zúčtovaly v okamžiku, kdy výzkumné oddělení chrlilo nové technologie, zlepšení a inovace. Není od věci zmínit špičkovou práci, kterou odvádí výrobní oddělení, všechny produkty jsou na vysoké úrovni, co se týče materiálu, konstrukce, technologií, provedení i designu. Komplexní výsledek je nad očekávání dobrý, o tom svědčí příznivci této značky po celém světě. I tak zdánlivě jednoduché a bezvýznamné produkty, k nimž náleží kabely, koncovky a adaptéry, mají v řetězci komponentů nezastupitelné místo a ani ony nesmějí být nedostatečné. V celém systému nesmí být ani jediné slabé místečko, vyplývá ze zakladatelovy filozofie a potažmo i strategie úspěšné společnosti AudioQuest.

 

Důležité informace:

  • Vodič je z mědi s dlouhými zrny (Long Grain Copper - LGC) a potažen stříbrem (stříbro tvoří 1,25% vodiče)
  • Pěnová polyethylenová izolace
Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,5
Vaše hodnocení