DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AudioQuest Evergreen 2x CINCH ↔ Jack 3,5mm 1,5m

SKU
qegrnrr0015jr
1 490 Kč
Skladem

Jde o nástupce oblíbené série AudioQest G-snake, která se dnes již nevyrábí. V nabídce AudioQuestu se jedná o druhou nejlevnější modelovou sérií, jde o cenově dostupné řešení pro kvalitní přenos analogového stereofonního signálu. Kabel je určený pro analogové propojení nejrůznějších audio zařízení, osazený CINCH konektorem a Jack 3,5mm. Vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC), pěnová polyetylenová izolace, kovová vrstva pro dokonalé odstínění vnějších vlivů. Dvojitá asymetrická geometrie, za studena svařovaná, kvalitní pozlacené konektory.

 

KONSTRUKCE

Evergreen má identické vodiče pro živou i zemní větev. Pod 100% kryjící stínící folií je jeden z nich, druhý je izolován v ose. Ten pod folií má dva úkoly - jednak přenáší část signálu a rovněž odvádí napětí ze stínění na zem.

 

VODIČE

Oba vodiče modelu Evergreen mají pevné jádro. Elektrická a magnetická interakce mezi jednotlivými vlákny u splétaných vodičů (lanek) bývá často největším zdrojem přenosových zkreslení, proto užití pevného jádra znamená snížení těchto nepříjemných jevů a zvýšení čistoty zvuku.

 

MATERIáL

Použitá extrémně čistá měď s označením LGC (Long Grain Copper) má oproti často používané OHFC mědi některé výhody - především díky tvaru zrna obsahuje méně přechodů mezi vrstvami uvnitř materiálové struktury, což opět snižuje úroveň zkreslení signálu.

 

IZOLANT

Každý materiál, obklopující vodič, absorbuje část energie a tím generuje určitou ztrátu signálu. Mimoto je však část této energie opět vyzařována zpět do vodiče, a působí tedy zkreslení. Zde zvolený materiál, vzduchem plněný pěnový polyetylén, má velmi nízké ztráty a příznivý profil zkreslení.

 

POTLAČENí šUMU

Stoprocentní stínění zajišťuje významné snížení průniku vnějších rušivých elektromagnetických polí do užitečného přenášeného signálu a tím dále zvyšuje jeho čistotu a přesnost.

Výrobce AudioQuest
Analogový kabel Jack (3,5 mm), RCA
Délka kabelu (m) 1,5
Vaše hodnocení