AudioQuest Greyhound 2,0m

SKU
qsghound0020
1 890 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Silný, zdravý a štíhlý společník je chrt, jeho dlouhé nohy zaskočí každého. Podobně stavěné tělo má i kabelový subwooferový model s hluboce loženým hrudníkem, flexibilní kostrou a neobjemnou postavou – tělem. Jako pes je inteligentním plemenem s vynikajícími vlastnostmi, výdrží a výkonem. Jako kabel je jemným, měkkým a trpělivým modulem, který s klidem chrta může soutěžit s ostatními. Symbolizuje velkou oddanost, úctu a lásku k lidem i zvířecím kolegům. U kabeláže tohoto typu jakoby to bylo obdobné.

 

  • Povrch vodiče je z čistého stříbra pro redukci rozostření a jiterru a pro zdokonalení vyšších frekvencí
  • Vzduchem plněná, pěnově-polyethylenová izolace
  • NDS (Noise-dissipation system) - systém na odstranění šumu zabraňuje radio-frekvenčnímu rušení
  • Hyperlitz koaxiální geometrie - 8 negativních vodičů spirálovitě omotáno kolem jednoho pozitivního vodiče - minimalizace odporu a povrchového jevu
  • Konektory svářené za studena zajišťuje připojení bez svárů (běžný zdroj zkreslení)
  • Super tenký design
  • Kabel nemá uzemnění

 

Solid stříbrná konstrukce

Se solidním 0,5% stříbrem vodičů lze dělat zázraky. Plné vodiče umějí úplně odstranit zkreslení, způsobené provazci interakcí a nižším chvěním. Pevné postříbřené vodiče jsou vynikající pro velmi vysoké frekvence aplikací. Vzhledem k povrchové úpravě vodičů signály vysokých frekvencí cestují zřetelněji a výhradně po povrchu vodiče. Vzhledem k tomu je povrch vyroben z vysoce čistého stříbra. Tento neuvěřitelně nákladově efektivní způsob výroby velmi kvalitních kabelů pro subwoofery je využíván nejčastěji.

 

Pěnová polyethylenová izolace

I tady platí, že jakkoliv pevný materiál, přilehlý k vodiči je nedílnou součástí nedokonalého obvodu. Izolace drátu a plošných spojů materiálu absorbují energii (ztrátu). Poté takto zajatá energie může ven uniknout v podobě zkreslení. Tento chrtí modul využívá vzduchem plněnou pěnovou polyethylenovou izolaci obou vodičů, jelikož  polyethylen disponuje nízkou ztrátou a benigním profilem zkreslení.

 

Noise-Dissipation System a další

NDS je technologií, jenž znamená prevenci zachyceného rušení rádiových frekvencí, je vyžadován AQ Noise-rozptylový systém. Tato systémová pomůcka brání značnému množství nežádoucích RFI vlivů. Podobně zvučný charakter má také Hyper-Litz Coax Geometry. V dokonale kulatých osmi negativních vodičích spirály, která je vedena kolem jediného většího kladného vodiče, umí fungovat kabel s velkou průřezovou plochu. Tak bývá limitován účinek potažení a poskytnut tak nízký odpor. Cold-Welded Gold-Plated Plugs jsou vlastně pozlacené konektory, které disponují konstrukcí bez pájení (což může být častou příčinou zkreslení).

 

AudioQuest slibuje velké a silné zázemí

Ne každá společnost nebo firma se může pochlubit prvotřídními referencemi. Ovšem o renomé značky AudioQuest není třeba polemizovat. Bohaté know-how, nemalé výsledky, špičkový sortiment, všestranný nadčasový i moderní design podporují kabelový sortiment, jeho výzkum a produkci. U vzniku stál kdysi dávno mladý, muzikální fajnšmekr, talentovaný a zapálený vyznavač hudby i umění, William „Bill“ Low. S faktickým závěrem, že propojovací kabely jsou zřejmě hlavní příčinou zkreslení v signálu, počala nová éra výzkumné a produkční mise AudioQuest. Kabely jsou stále dokonalejší, nových konstrukcí, jsou vyrobeny ze špičkových materiálů. V roce 1980 také graduje distribuce kvalitních kabelů po celé Jižní Kalifornii a nově vzniklá společnost AUDIOQUEST i její distribuční síť se rozrůstá po celých Spojených státech, posléze i po světě. Nyní společnost náleží k čelním pilířům moderní výroby těchto vysoce výkonných a kvalitních audio video kabelů, souvisejícího High-Fidelity sortimentu a četného příslušenství produktů. Nejsou kabely jako kabely, potřeba je však dávat si pozor a po ruce mít vždy to nejkvalitnější a nejkompatibilnější zboží.

Výrobce AudioQuest
Analogový kabel RCA
Délka kabelu (m) 2,0
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)