AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér

SKU
qmicrousbligh
609 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

V akustickém světě existuje mnoho drobností a detailních komponentů, které sice téměř nevnímáme, ale přesto sehrávají ve světě hudby i ve světě konektivity velmi podstatnou roli. Zajišťují tak kromě redukcí společně s celou aparaturou vynikající akustický výsledek, který je pro klienty cílovou záležitostí. Právě k takovým produktům náleží též špičkové USB adaptéry, vyvinuté společností AudioQuest.

Adaptér a jeho účel

Z problematiky hlavně vyplývá, že typ adaptér je aplikován přímo tam, kde je zapotřebí změnit rozhraní třídy na rozhraní jiné, případně i další v pořadí. Adaptér tedy dovoluje spolupráci třídám, které by jinak vzhledem k jejich rozdílným rozhraním spolu nemohly kooperovat. Jediným způsobem, jak lze tohoto účelu dosáhnout, je vložení určité třídy adaptéru mezi tyto dvě třídy. Reálný adaptér tedy není náhodně konstruovaný nebo univerzální, ale zpravidla se přizpůsobuje napětí sítě a napětí požadovanému.

Zaujme užitým materiálem

Jeho solidnost spočívá především ve volbě materiálu, jehož kvalita pak určuje třídu a funkčnost celého komponentu. To samozřejmě moc dobře ví výrobce - americká společnost AudioQuest se sídlem na západním pobřeží kalifornského města Irvine. Vznikla v roce 1980 a jejím zakladatelem je velký milovník umění a hudby, William E. Low. Společnost, a potažmo i značka, se postupem času vyprofilovala tak, že je nyní vyhlášeným výrobcem kabelů všeho druhu. V její nabídce nechybí ani typy signálové, reproduktorové, silové a počítačové, nevyjímaje ale i jiné špičkové produkty. Faktem je, že konstrukční tým staví na perfektním výzkumu, zkušenostech a přípravě, volbě materiálu, špičkových technologiích a precizní výrobě. Díky věhlasu má širokospektrou, spokojenou klientelu po celém světě.

Lightning USB adaptér

Co o něm víme? Konektor Lightning spatřil světlo světa 12. září roku 2012. Je o něm známo, že u všech později uvedených iOS zařízení má vlastně nahradit starší 30-pinový konektor. Lightning je 8-pinový konektor, jenž dokáže  přenášet digitální signál a elektrické napětí. Díky konstrukci může být připojen do zařízení oboustranně. Funkčnost je zajištěna tím, že Micro USB kabely a nabíječky jsou připojeny k iPhonům, iPodům, iPadům s výbavou Lightning za účelem nabíjení a datového přenosu (synchronizace). Použití je velmi jednoduché, intuitivní a přesné. Vedle tohoto modelu existují v dané sérii ještě další, podobné adaptéry (USB A to C adaptér, USB B to Micro-B adaptér a USB Mini-B to Micro-B adaptér). Všechny vynikají prvotřídním, profesionálním zpracováním, jak po stránce designu, tak po stránce kvalifikace a kvality.

Výsledkem je komfortní užívání osobní techniky

Lidé si již dávno zvykli na vymoženosti typu mobilní telefony neboli iPhony. Brzy byly vyvinuty a začaly se hojně používat také další mobilní zařízení, k nimž náleží iPod Touch a iPad.  S bohatým know-how talentovaného týmu společnosti AudioQuest nejsou však kvalitní adaptéry, bez kterých si pohodlné užívání všech vymožeností moderní  doby již neumíme představit, žádným problémem. S četnými patentovanými technologiemi je snadné vyrábět velmi pokročilé, a navíc žádané komponenty. Na trhu je značka AudioQuest ověnčena velkými úspěchy, sympatické výrobky nemají žádná negativa a plně odpovídají cenovému ohodnocení i nárokům uživatelů. Dostupné jsou tedy pro celou uživatelskou veřejnost, a nezbývá, než vyzkoušet je osobně. I USB adaptér má svoji hodnotu a záleží na něm výsledný efekt daného zařízení.

Důležité informace:

  • Připojí Micro USB kabel a nabíječky do všech zařízení disponujících Lightning
  • Funguje pro data transfer a nabíjení
Výrobce AudioQuest
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)